Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

15 lat praktyki w odszkodowaniach

office-620817_960_720

AIF Kancelaria Odszkodowawcza z Wrocławia ma już ponad 15 lat. W tym czasie pomogliśmy tysiącom klientów, którzy są bardzo zadowoleni z naszych usług. Nic dziwnego, bowiem świadczenia, które uzyskaliśmy stanowią niemałą rekompensatę szkód i krzywd, których doznali poszkodowani.

Kompleksowa obsługa

AIF Kancelaria Odszkodowawcza oferuje kompleksową obsługę na każdym etapie postępowania. Oznacza to, że poszkodowani mogą uzyskać poradę prawną dotyczącą podjęcia pewnych kroków związanych z uzyskaniem świadczeń. Nasi specjaliści przygotowują również pisma adresowane do firm ubezpieczeniowych, a w razie potrzeby także pisma procesowe, które są potrzebne w postępowaniu sądowym. Niemniej jednak, zawsze dążymy do polubownego załatwienia każdej sprawy, albowiem zależy nam na tym, by każda likwidacja szkody została przeprowadzona możliwie najszybciej.

W jaki sposób rozliczamy się z klientami?

Niektórzy poszkodowani obawiają się, że pomoc kancelarii będzie bardzo kosztowna. Jest to absolutnie nieprawda, albowiem pobieramy wynagrodzenie prowizyjne w wysokości określonej w umowie. Jest ono płatne dopiero po zakończeniu sprawy, a więc po uzyskaniu świadczenia. Dzięki temu żaden poszkodowany nie musi się obawiać, że nie będzie go stać na naszą pomoc.

Za co cenią nas nasi klienci?

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, starając się tym samym, jak najlepiej zrozumieć naszego klienta. W naszych relacjach stawiamy na partnerstwo oraz profesjonalizm. Dla nas nie ma spraw, które byłyby mniej ważne. Dzięki temu każdy może mieć absolutną pewność, że jego sprawa zostanie przez nas poprowadzona najlepiej jak tylko jest to możliwe.

Klienci cenią sobie również doskonały kontakt z naszymi pracownikami. Działamy na terenie całego kraju, prawnicy z kancelarii AIF pomagają poszkodowanych z różnych zakątków Polski. Co ważne, nasi klienci mają z nami doskonały kontakt – zarówno telefoniczny, jak i mailowy.

Dla klientów ważne jest także to, że przede wszystkim chcemy załatwiać wszystkie sprawy w sposób polubowny. To duża oszczędność czasu oraz niepotrzebnego stresu związanego z postępowaniem przed sądem. W ten sposób zakończyliśmy ponad 70 % prowadzonych przez nas spraw, czyli w terminie 30 dni od przyjęcia, co przełożyło się na satysfakcję naszych klientów.

Nie bez znaczenia jest również nasz model rozliczeń. Dla wielu klientów uiszczenie opłaty przed uzyskaniem świadczeń byłoby kłopotliwe. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego proponujemy inne rozwiązanie.

AIF Kancelaria Odszkodowawcza z Wrocławia to jedna z najlepszych tego typu firm działających na polskim rynku. Najlepiej o tym świadczy zaufanie, którym obdarzyli nas nasi klienci. Dla nas z kolei najważniejsza jest ich satysfakcja. Każdemu z nich serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej