Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE

Odszkodowanie za śmierć rodzica

Dochodzenie odszkodowania za śmierć rodzica nie jest zadaniem łatwym. Do negocjacji z ubezpieczycielem wymagana jest odpowiednia wiedza prawna, zaangażowanie i doświadczenie. Niestety tracąc rodzica w tak traumatycznym zdarzeniu jak wypadek trudno jest myśleć o dochodzeniu swoich praw. AIF Kancelaria wychodząc na przeciw swoim klientom od ponad 10 lat pomaga w uzyskiwania najwyższych odszkodowań za śmierć rodzica. Podchodzimy w indywidualny i kompleksowy sposób do każdej sprawy, budując relację z klientem na zasadach zaufania i pełnej otwartości.

Ile wynosi odszkodowanie za śmierć rodzica?

Żadna kwota nie jest w stanie zrekompensować utraty tak bliskiej osoby jaką jest rodzic. Dlatego AIF Kancelaria stara się wywalczyć jak najwyższe odszkodowanie, które pomoże dziecku zmarłego na pewniejsze spoglądanie w przyszłość. Nie wiesz o jaką kwotę możesz się ubiegać? Wystarczy zadzwonić lub przesłać dokumenty, a nasi prawnicy po zapoznaniu się ze sprawą ocenią o jaką kwotę możemy dla Ciebie zawalczyć. Praktyka pokazuje jednak, że odszkodowanie za śmierć rodzica oscyluje w granicach 80-150 tys. zł.

Jak działa AIF Kancelaria?

Odszkodowanie za śmierć rodzica to niezwykle ważne świadczenie odszkodowawcze. Dlatego AIF Kancelaria angażuje sztab specjalistów, by dochodzić jak najwyższej rekompensaty w każdej sprawie. Nie narażamy klientów na dodatkowe koszty, dlatego nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Rozliczamy się jedynie prowizją po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Dla naszych klientów dochodzimy:

  • zadośćuczynienia
  • zwrotu kosztów pogrzebu
  • renty alimentacyjnej

Skorzystaj z bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji odszkodowawczych i sprawdź naszą ofertę!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej