Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE

Laureat FORBESA

Profesjonaliści FORBESA

Mec Rafał Ptak zostal laureatem ForbesaMecenas Rafał Ptak

pełnomocnik procesowy AIF Kancelaria

został laureatem konkursu Profesjonaliści  FORBESA – Zawody Zaufania Publicznego.

 

zobacz certyfikat  <–  kliknij

Mec Rafał Ptak laureatem Forbesa

Radca prawny Rafał PtakMec. Rafał Ptak zwyciężył w kategorii: Radcowie prawni w woj. dolnośląskim.

Osiągnięcia Mecenasa, właściciela Kancelarii Radców Prawnych R.Ptak i Wspólnicy, zostały docenione w środowisku prawniczym. Mecenas jest pełnomocnikiem procesowym AIF Kancelaria, odniósł wiele zwycięstw dla naszych Klientów. Jesteśmy usatysfakcjonowani, że korzystamy z usług najwyższej klasy specjalistów z Kancelarii prowadzonej przez unanego radcę prawnego.

Mec. Rafał Ptak jest cenionym specjalistą w dziedzinie prawa gospodarczego. W dotychczasowej karierze prowadził lub nadzorował ponad 1000 postepowań sądowych, w sprawach dotyczących m.in. transakcji gospodarczych, prawa wekslowego, transportowego, budowlanego,  prawa gospodarczego międzynarodowego i transakcji wg prawa Unii Europejskiej.

Wyróżnienie dla Mec. R. Ptaka jest istotne ze względu na sposób wyłonienia laureata. Został on wybrany w drodze głosowania przez kolegów prawników. Jest to nie tylko jego osobisty sukces, ale również sukces jego Kancelarii.

Miło nam poinformować, że większość tych sukcesów dotyczy spraw prowadzonych dla AIF Kancelaria i jej klientów. Pan Rafał Ptak aktualnie jest wspólnikiem i dyrektorem zarządzającym w Kancelarii Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy sp. k., w latach 2002-2010 był prezesem AIF Kancelaria, z sukcesem zarządzał spółką do czasu utworzenia odrębnej Kancelarii obsługującej sprawy AIF Kancelaria.
Wyniki konkursu można obejżeć na stronie www.profesjonalisciforbesa.pl

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej