Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Dochodzenie / Odzyskiwanie odszkodowań

Odzyskiwanie odszkodowań, świadczone przez firmę AIF Kancelaria z Wrocławia, stanowi często jedyną możliwość na uzyskanie finansów niezbędnych do rozpoczęcia leczenia, rehabilitacji czy też po prostu powrotu do dawnej sprawności po nieszczęśliwym wypadku. Dochodzenie odszkodowań dotyczy nie tylko zdarzeń komunikacyjnych, ale także wszelkiego rodzaju uszczerbku na zdrowiu, utraty osoby bliskiej czy pozostałych szkód majątkowych. Skuteczne dochodzenie odszkodowania nie będzie więc możliwe bez ukazania dokumentacji potwierdzającej rozmiary poniesionych szkód.

Odzyskiwanie odszkodowań po wypadkach w AIF Kancelaria

Prawnicza pomoc na możliwie wysokim poziomie.
Tak wygląda odzyskiwanie odszkodowań w AIF Kancelaria

AIF Kancelaria zajmuje się dochodzeniem odszkodowań od ponad 10 lat. Uzyskujemy najwyższe odszkodowania, dzięki profesjonalnej i w pełni kompleksowej obsłudze. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami szkód m. in. uszczerbkiem na zdrowiu, świadczeniami po śmierci bliskich i szkodami majątkowymi. Jesteśmy skuteczni, bowiem zatrudniając sztab doświadczonych prawników możemy podejmować niezwłoczne działania, które przyczyniają się do dochodzenia odszkodowań na najwyższym poziomie.

Każdy klient AIF Kancelaria może liczyć na uzyskanie:

 • zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji
 • zapłaty kosztów poniesionych na dojazdy do placówek medycznych
 • zwrotu kosztów opiekunek
 • wyrównania z tytułu utraconego dochodu
 • zadośćuczynienia za doznane szkody psychiczne i fizyczne
 • zapłaty za straty rzeczowe
 • uzyskania renty po śmierci osoby bliskiej
 • renty wyrównawczej z tytułu zmniejszonego dochodu

Zobacz, do kogo kierujemy usługi dochodzenia wysokich odszkodowań

Miałeś wypadek? Straciłeś osobę bliską w wypadku? Nasza oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie! Nasi pracownicy czekają na wiadomość lub telefon od Ciebie. Skontaktuj się osobiście lub zgłoś szkodę mailowo albo przez formularz kontaktowy. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualną bezpłatną propozycję rozwiązania sprawy. Dochodzenie odszkodowań z AIF Kancelaria to gwarancja rzetelnej obsługi i szybkiej wpłaty gotówki na konto.

Odzyskiwanie odszkodowań? Tylko z AIF Kancelaria!
Powierz sprawę najlepszym specjalistom na rynku!

AIF Kancelaria zaprasza na bezpłatne konsultacje odszkodowawcze do siedziby firmy we Wrocławiu. Umów się na spotkanie z naszymi prawnikami, a dowiesz się jaka jest szansa na skuteczne dochodzenie odszkodowania. Nasi specjaliści przeprowadzą szczegółowy wywiad na tematy wypadku i skutków jakie przyniosło to traumatyczne zdarzenia. Po dokładnej analizie sprawy przedstawimy Ci możliwości w zakresie dochodzenia odszkodowania i potencjalną wysokość świadczeń.

Odzyskiwanie odszkodowań w AIF Kancelaria. Wyróżnia nas duża skuteczność!Przekonaj się o naszym profesjonalizmie. Zapraszamy!

AIF Kancelaria jest niezwykle skuteczna, dlatego pobiera swoje honorarium jedynie za efekt czyli uzyskane odszkodowanie. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a naszym wynagrodzeniem jest jedynie prowizja ustalana przed przyjęciem sprawy. Nie narażamy naszych klientów na żadne koszty! Gwarantujemy reprezentację na każdym etapie sprawy i wgląd do dokumentów poprzez elektroniczny panel klienta.

Tysiące pozytywnie zakończonych spraw nie może być przypadkiem
Odzyskiwanie odszkodowań w AIF Kancelaria to strzał w dziesiątkę!

Skuteczne dochodzenie wyłącznie sprawiedliwie wysokiego odszkodowania z pewnością nie jest pierwszyzną dla zatrudnianych w naszej kancelarii odszkodowawczej prawników. Posiadamy wiele lat doświadczenia na współczesnej scenie prawniczej, a w trakcie ponad dekady funkcjonowania zrealizowaliśmy tysiące spraw, zdecydowaną większość kończąc spektakularnymi sukcesami. Za taki uważamy pozytywne doprowadzenie do finału postępowania w zaledwie 30 dni. Niezwykle ważna będzie dla nas również kwota wypłacona na Twoje konto. Stoimy bowiem na straży praw człowieka. Z niepokojem obserwujemy, jak towarzystwa ubezpieczeniowe wykorzystują różnego rodzaju kruczki prawne do orzeczenia coraz to mniejszych świadczeń. Dochodzenie odszkodowania w AIF Kancelaria stanowi gwarancję uzyskania funduszy niezbędnych do rozpoczęcia leczenia lub rehabilitacji po ciężkim wypadku. W sytuacji, kiedy życie poszkodowanego obraca się o 180 stopni, absolutnie niedopuszczalne będzie wypłacenie zaniżonej rekompensaty bądź całkowite odrzucenie wniosku. Chcesz otrzymać stuprocentową gwarancję sprawiedliwego rozpatrzenia Twojej sprawy? Zapraszamy do kontaktu z AIF Kancelaria we Wrocławiu. Dochodzenie odszkodowań na terenie całej Polski oraz zrozumienie podstawowych potrzeb osoby poszkodowanej to nasza specjalność!

Dochodzenie odszkodowania powypadkowego na własną rękę czy współpraca z kancelarią?

Skuteczne odzyskiwanie odszkodowań w AIF Kancelaria

Odpowiedź na to pytanie jest uzależniona od efektu, jaki planuje uzyskać osoba poszkodowana w wypadkach o różnym charakterze. Jesteśmy wręcz przekonani, że interesuje Cię wyłącznie wysokie świadczenie, wyliczone na zasadzie sprawiedliwej oceny przykrego w konsekwencjach zdarzenia. Wówczas niezbędna będzie współpraca z doświadczoną kancelarią odszkodowawczą. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt rosnących przypadków zaniżania rekompensaty przez TU. Takie sytuacje przeważnie mają miejsce, gdy o dochodzenie odszkodowania ubiegasz się na własną rękę. Zazwyczaj osoby poszkodowane nie posiadają rozbudowanej wiedzy prawniczej oraz dużego doświadczenia w prowadzeniu takich postępowań. To tylko pożywka dla nierzetelnych towarzystw ubezpieczeniowych. AIF Kancelaria zawsze działa w dobrym imieniu Klienta. Musisz pamiętać, że odzyskiwanie odszkodowań nawet o 60% większych od pierwotnie orzeczonej sumy stanowi naszą specjalność! Weźmiemy na swoje barki ciężar skutecznych negocjacji z ubezpieczycielem. Możemy także pomóc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, bez której możesz zapomnieć o godnych pieniądzach. W razie kryzysowych sytuacji oraz skierowania postępowania do sądu, radcy prawni z AIF Kancelaria gwarantują profesjonalne reprezentowanie interesów osoby poszkodowanej podczas rozprawy sądowej. Również na tym polu możemy pochwalić się imponującymi sukcesami! Podczas współpracy z kancelarią odszkodowawczą zyskujesz maksymalny spokój oraz:

 • gwarancję błyskawicznego rozwiązania problemu z odszkodowaniem

 • możliwość walki o zauważalnie wyższe rozmiary świadczenia finansowego

 • nieograniczone wsparcie udzielane przez wykwalifikowanych radców prawnych

 • brak konieczności uczestniczenia w negocjacjach z ubezpieczycielem

 • klarowne warunki rozliczenia ze specjalistami za dochodzenie odszkodowań

Proponujemy dochodzenie odszkodowań w przypadku odrzuconych wniosków o roszczenia

Orzeczenie zbyt niskiego odszkodowania za wypadek to ważny, ale z pewnością niejedyny problem współczesnych decyzji towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Zdarzają się przecież też sytuacje, kiedy to ubezpieczyciel decyduje się całkowicie odrzucić roszczenie o dodatkowe środki pieniężne dla osób poszkodowanych. Czy to dozwolona praktyka? Zdecydowanie tak. Warto jednak pamiętać, że podmiot odpowiedzialny za wypłacenie odszkodowania musi podać powód negatywnej oceny dla złożonego przez Ciebie roszczenia. W zdecydowanej większości przypadków będzie to „brak podstaw prawnych”. Przestrzegamy przed stuprocentowym akceptowaniem takich decyzji. Zawsze możesz powołać się na nasze doświadczenie. Odzyskiwanie odszkodowań świadczymy również w przypadkach odrzuconych próśb o takie świadczenia. Podczas darmowego i niezobowiązującego spotkania dokładnie przeanalizujemy sytuację i odpowiemy na kluczowe pytanie: czy towarzystwo ubezpieczeniowe słusznie zrezygnowało z wypłaty pieniędzy? Jeśli nie, zaprezentujemy precyzyjny plan dalszego działania, który gwarantuje dochodzenie odszkodowań w najwyższych sumach.

Zadbaj o zebranie niezbędnej dokumentacji.
Oto materiały niezbędne przy dochodzeniu odszkodowań

Niezależnie od tego, o jakie świadczenie finansowe planujesz się ubiegać. Praktycznie za każdym razem kluczowym aspektem po stronie poszkodowanego będzie zaprezentowanie dokumentacji ze szczególnym uwzględnieniem określenia dokładnych strat, jakich doznała ofiara wypadku. Ważne w przypadku ubiegania się o odszkodowanie z polisy OC sprawcy okazuje się być również pilne dotrzymanie formalności na miejscu samego zdarzenia. Bez wcześniejszego wezwania policji czy bez otrzymania pisemnego oświadczenia osoby odpowiedzialnej za wypadek, staranie się o taką formę rekompensaty będzie niezwykle trudne. Żeby nie powiedzieć, że niemożliwe. Znane nam sytuacje tylko potwierdzają w przekonaniu, że profesjonalne podejście do kwestii skompletowania wymaganego materiału dowodowego stanowią podstawę do wypłaty sprawiedliwego oraz godnego świadczenia. Oferując profesjonalne odzyskiwanie odszkodowań, jako niezwykle doświadczeni radcy prawni, możemy zaproponować Ci pomoc w zbieraniu niezbędnych dokumentów. Już na pierwszym spotkaniu wyraźnie podkreślimy o jakie materiały może zapytać ubezpieczyciel. Jeśli zostaną one zaprezentowane w poprawny sposób oraz będą dodatkowo wspierane negocjacjami na najwyższym poziomie, sukces mamy na wyciągnięcie ręki. Dochodzenia odszkodowania razem z AIF Kancelaria minimalizuje ryzyko popełnienia tylko pozornie błahego błędu, który jednak w przyszłości może mieć odbicie na rozmiarze rekompensaty lub nawet na pozytywnym orzeczeniu!

Nasze skuteczne dochodzenie odszkodowania to Twoje sprawiedliwe pieniądzeZapraszamy na darmową konsultację!

Najczęściej zadawane pytania

Czy AIF Kancelaria jest dobrym wyborem w zakresie dochodzenia odszkodowań?

Zdecydowanie tak! W szeroko rozumianej branży odszkodowawczej działamy już od ponad dziesięciu lat. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące postępowań, a zdecydowana większość z nich zakończyła się na etapie polubownym po zaledwie 30 dniach od zgłoszenia sprawy do AIF Kancelaria. Tak spektakularne doświadczenie sprawia, że nasi prawnicy będą w stanie działać błyskawicznie oraz przede wszystkim skutecznie. Uzyskujemy najwyższe odszkodowania, co potwierdzają liczby! Świadczenie większe o 60-70% od pierwotnej kwoty orzeczonej przez ubezpieczyciela? Tak, to jest możliwe! Zapraszamy do kontaktu z AIF Kancelaria.

Czym jest i jak dokładnie wygląda darmowa konsultacja odszkodowawcza w AIF?

Specjalnie z myślą o najbardziej wymagających osobach poszkodowanych w wypadku, nasza kancelaria AIF uruchomiła autorski pomysł, zupełnie bezpłatnych, niezobowiązujących porad prawnych. Podczas takich spotkań zaprezentujemy Ci szczegółowy plan działania w trakcie negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym. Pokazujemy także sumy realne do uzyskania w ramach różnego rodzaju odszkodowań. Wizyta w naszym biurze w mieście Wrocław bądź też rozmowa telefoniczna z doświadczonym prawnikiem przekona Cię, że skuteczne dochodzenie odszkodowania jest możliwe głównie z wykwalifikowaną kancelarią.

Jak wygląda odzyskiwanie odszkodowań w AIF Kancelaria od kulis?

Każdorazowo postępowanie odszkodowawcze rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się ze zgłaszanym do AIF Kancelaria problemem. Rozmawiamy także z osobą poszkodowaną oraz przekazujemy niezbędne informacje, które pomogą przyśpieszyć dochodzenie sprawiedliwych i godnych odszkodowań powypadkowych. Kluczową rolą kancelarii odszkodowawczej będzie jednak etap negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym. W tym nie mamy sobie równych. Od ponad dekady efektywnie negocjujemy warunki wypłaty świadczenia, kończąc większość postępowań polubownie, zaledwie 30 dni od momentu rozpoczęciu kroków prawnych.

Jakie opłaty pobiera AIF Kancelaria w trakcie trwania współpracy z Klientami?

Jesteśmy stuprocentowo pewni naszego profesjonalizmu i pozytywnego rezultatu, jaki zapewnia interwencja prawników AIF Kancelaria w zakresie dochodzenia wysokich odszkodowań. To właśnie dlatego nie pobieramy żadnych zaliczek, opłat za przeanalizowanie sprawy oraz innych tego typu kosztów. Jedynym wynagrodzeniem dla specjalistów z AIF Kancelaria będzie prowizja wypłacona dopiero na końcu postępowania – po uzyskaniu wysokiego świadczenia.

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy.

  Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej