Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowania

Odszkodowanie, w świetle prawa, to nic innego jak rodzaj świadczenia finansowego, które można przyznać osobie poszkodowanej za wyrządzone krzywdy o charakterze majątkowym. Przyznawane przez sąd odszkodowania pełnią funkcję rekompensaty, a ich wysokość powinna być adekwatna do rozmiaru szkody powstałej w wyniku nieszczęśliwego upadku. Zadaniem odszkodowania będzie nie tylko pokrycie rzeczywistych start, ale również i wszelkich korzyści, które osoba poszkodowana mogłaby osiągnąć, gdyby nie doszło do zdarzania. Odszkodowanie wypłacane jest zarówno za szkodę umyślną, jak i nieumyślną, a przepisy dotyczące tego świadczenia reguluje kodeks cywilny.

Odszkodowania za szkody materialne w AIF Kancelaria Wrocław!

Spis treści

 1. Osobie poszkodowanej w wypadku należy się odszkodowanie. Razem z nami zawalczysz o sprawiedliwą oraz wysoką sumę świadczenia!
 2. AIF Kancelaria jest rozwiązaniem Twoich problemów z ubezpieczycielem. Zaufaj doświadczonym prawnikom i zawalcz o wysokie odszkodowanie
 3. Dlaczego warto skorzystać z usług AIF Kancelaria z siedzibą w mieście Wrocław?
 4. Charakteryzujemy się profesjonalną wiedzą prawniczą. Wiemy, co należy uczynić, aby uzyskać dla Ciebie wysokie odszkodowanie
 5. Z powodzeniem uzyskujemy godne odszkodowania dla Klientów z całej Polski. W naszej AIF Kancelarii znajdziesz pomoc, jakiej oczekujesz
 6. Z wysoką skutecznością negocjujemy satysfakcjonujące odszkodowania. Stawiamy na polubowne i błyskawiczne zakończenie sprawy
 7. AIF Kancelaria bierze na swoje barki trudy ubiegania się o odszkodowanie
 8. Nie wahaj się i błyskawicznie wystąp o odszkodowanie powypadkowe. Pomożemy Ci przejść przez ten trudny okres bez obaw!
 9. Jak uzyskać odszkodowanie? AIF Kancelaria pomoże Ci dopełnić wszelkich formalności!
 10. Wycena odszkodowania krok po kroku. Wyjaśniamy, ile powinno wynosić takie świadczenie
 11. Zauważalnie zaniżone odszkodowanie lub całkowita odmowa wniosku? Rozwiązujemy również takie problemy osób poszkodowanych
 12. Odszkodowania za wypadek a zadośćuczynienie. To dwa, zupełnie różne od siebie świadczenia
 13. O jakie odszkodowania możesz ubiegać się razem z prawnikami AIF Kancelaria Wrocław?
 14. Pomożemy Ci przebrnąć trudną drogę do sprawiedliwie wyliczonego odszkodowania
 15. Najczęściej prowadzone sprawy przez prawników AIF Kancelaria
 16. Szeroko rozumiane odszkodowania to nasza specjalność. AIF Kancelaria to Twój ekspert prawny z miasta Wrocław. Zapraszamy!
 17. Najczęściej zadawane pytania

Osobie poszkodowanej w wypadku należy się odszkodowanie.
Razem z nami zawalczysz o sprawiedliwą oraz wysoką sumę świadczenia!

Czasami jedna chwila może przekreślić nasze życiowe plany i marzenia. Wypadek to zdarzenie, które niesie za sobą falę negatywnych skutków. Nie należy jednak się poddawać. AIF Kancelaria z miasta Wrocław od wielu lat skutecznie pomaga w dochodzeniu wysokiego odszkodowania na terenie całego kraju. Codziennie służymy swoją pomocą wywalczając dla naszych klientów godne stawki, umożliwiające im relatywnie szybki powrót do zdrowia. Każdy poszkodowany może liczyć na kompleksowe wsparcie i pełną reprezentację we wszystkich czynnościach związanych z dochodzeniem odszkodowania. Wiemy jak trudny jest powrót do zdrowia po wypadkach, dlatego nasi doświadczeni prawnicy w Twoim imieniu zajmą się negocjacjami. Stosując skuteczne techniki wywalczą odszkodowanie nawet w 30 dni od przyjęcia sprawy! Doświadczenie i siła argumentów pozwala nam na szybkie zakończenie postępowania już na etapie polubownym.

AIF Kancelaria jest rozwiązaniem Twoich problemów z ubezpieczycielem.
Zaufaj doświadczonym prawnikom i zawalcz o wysokie odszkodowanie

Nasza kancelaria odszkodowawcza może poszczycić się wysoką skutecznością działania. To dlatego wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za przyjęcie sprawy. Nie obciążamy dodatkowo portfeli poszkodowanych rozliczając się jedynie na zasadzie efektu po skutecznym uzyskaniu wysokiego odszkodowania. Wysokość prowizji ustalamy zawsze po wnikliwym zapoznaniu się z dokumentacją zgromadzoną w sprawie. Nie zawieramy żadnych ugód z ubezpieczycielem bez zgody klienta.

Dlaczego warto skorzystać z usług AIF Kancelaria z siedzibą w mieście Wrocław?

 • o sprawiedliwie wysokie odszkodowania walczymy na trenie całego kraju

 • prowadzimy sprawy cywilne również poza granicami Polski

 • pomagamy w zebraniu niezbędnej dokumentacji dowodowej

 • zapewniamy profesjonalne doradztwo prawne na każdym etapie sprawy

 • reprezentujemy Klientów we wszystkich czynnościach prawnych

 • gwarantujemy stały dostęp do akt sprawy poprzez internetowy panel Klienta

 • posiadamy wieloletnie doświadczenie w ubieganiu się o wysokie odszkodowania

 • w AIF Kancelaria zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych prawników

Odrzucony wniosek o odszkodowanie? Zbyt niska suma świadczenia? A może inny problem?Zapraszamy do kontaktu z AIF Kancelaria – zapewniamy profesjonalne wsparcie prawne w temacie odszkodowań!

Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji. Zapraszamy! Wystarczy przesłać dokumenty drogą elektroniczną (faxem lub skanem), a w ciągu kolejnych 48 godzin przygotujemy niezobowiązującą propozycję rozwiązania sprawy wraz ze wzorami umów. Zachęcamy też do skorzystania z zupełnie bezpłatnych konsultacji dotyczących potencjalnego odszkodowania. Nasza siedziba mieści się na terenie miasta Wrocław, jednak AIF Kancelaria działa na obszarze całego kraju, a także poza jego granicami. Jesteśmy najkorzystniejszym wyborem, jeżeli chodzi o poszukiwanie prawników, którzy wywalczą dla Ciebie sprawiedliwe odszkodowanie powypadkowe.

Charakteryzujemy się profesjonalną wiedzą prawniczą.
Wiemy, co należy uczynić, aby uzyskać dla Ciebie wysokie odszkodowanie

W kwestii walki o odszkodowania Wrocław daje nam ogromne możliwości. Nie bez powodu na siedzibę naszej AIF Kancelarii wybraliśmy stolicę Dolnego Śląska, jednak należy podkreślić, że obsługujemy również Klientów z innych rejonów Polski. Jeżeli teraz zastanawiasz się, jak uzyskać odszkodowanie, prawdopodobnie zostałeś pokrzywdzony w wypadku. Mogło to być zdarzenie komunikacyjne, wypadek w pracy lub inna sytuacja, w wyniku której doznaliście rozstroju albo uszkodzenia zdrowia. Jeżeli to nie Ty, lecz ktoś Tobie bliski ucierpiał bądź stracił życie wskutek wypadku, jesteś w odpowiednim miejscu. Kompleksowo i w pełni profesjonalnie zajmiemy się każdą sprawą, przygotowując dokładny plan działania. To ważny punkt naszej pracy: zawsze staramy się wyjaśnić Klientowi, jak uzyskać odszkodowanie w najbardziej korzystny dla niego sposób. Być może zakończy się na jednej negocjacji z ubezpieczycielem. Możliwe również, że konieczna będzie rozprawa w sądzie – dobrze, kiedy Klient jest świadomy dróg rozwoju postępowania. Dla wszystkich poszkodowanych zamieszkujących Wrocław, nasza Kancelaria jest otwarta po wcześniejszym umówieniu wizyty. Uruchomiliśmy też bezpłatną infolinię oraz system zgłaszania spraw odszkodowawczych online. Dzięki temu o odszkodowanie z naszą pomocą mogą się ubiegać mieszkańcy całego kraju. Już od kilkunastu lat zgłębiamy wiedzę na temat tego, jak uzyskać odszkodowania na etapie polubownym. Jeśli więc zależy Ci na możliwie najszybszym zamknięciu sprawy, służymy wsparciem, obejmującym doradztwo prawne i pełną reprezentację!

Z powodzeniem uzyskujemy godne odszkodowania dla Klientów z całej Polski.
W naszej AIF Kancelarii znajdziesz pomoc, jakiej oczekujesz

Zajmujemy się reprezentowaniem Klientów, którzy chcą walczyć o odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, świadczenia za straty moralne, a także za śmierć. Każde postępowanie traktujemy z należytą uwagą, stawiając interes poszkodowanego na pierwszym miejscu. Choć to Wrocław jest głównym obszarem naszych działań, z usług AIF Kancelarii mogą korzystać mieszkańcy całego kraju. W dobie nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie wykorzystać fachową wiedzę prawną również na odległość, zapewniając profesjonalną pomoc Klientom spoza Wrocławia. Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w wypadku i nie wiesz, jak uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela, zachęcamy do kontaktu. Pomagamy też Klientom w żałobie, którzy stracili bliską osobę i teraz walczą o sprawiedliwe świadczenie za poniesioną stratę majątkową. W ramach naszego wsparcia możesz liczyć na zupełnie bezpłatne konsultacje, skrupulatną analizę sprawy, zgromadzenie potrzebnej dokumentacji oraz reprezentację w czynnościach prawnych. Przez cały czas trwania postępowania o odszkodowanie, nasi Klienci mają możliwość sprawdzania postępów w specjalnie przygotowanym panelu. Nowoczesna obsługa prawna idąca w parze z zaangażowaniem i doświadczeniem stanowi dziś gwarancję sukcesu. Wspólnie wywalczymy odszkodowanie, które w najwyższy możliwy sposób zrekompensuje cierpienia i doznane krzywdy fizyczne oraz psychiczne.

AIF Kancelaria to doświadczeni prawnicy w zakresie odszkodowań

Z wysoką skutecznością negocjujemy satysfakcjonujące odszkodowania.
Stawiamy na polubowne i błyskawiczne zakończenie sprawy

AIF Kancelaria jest w tej chwili jednym z najbardziej skutecznych podmiotów, działających na terenie miasta Wrocław. W dochodzeniu odszkodowania mamy pokaźne doświadczenie, dzięki czemu możemy zagwarantować pewne rezultaty. Nie zastanawiajcie się dłużej, jak uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela, który nie chce go wypłacić. Nie traćcie czasu na obliczanie, jak bardzo TU zaniżyło przyznane świadczenie. Tym zajmiemy się my – wyspecjalizowany zespół prawników, których misją jest polubowna walka o odszkodowania dla Klientów. W zdecydowanej większości prowadzonych postępowań, udaje nam się zakończyć sprawę na etapie polubownym, co uważamy za duży sukces. Wiąże się to nie tylko z szybszym przyznaniem świadczenia naszemu Klientowi. Taki rozwój wypadków pozwala przejść przez sprawę możliwie bezstresowo i zakończyć ją stosunkowo szybko. Chcielibyśmy, żeby każdy kto zamieszkuje Wrocław wiedział, że w razie potrzeby nasza kancelaria pomoże w uzyskaniu godnego odszkodowania. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących wypadków komunikacyjnych, jednak jesteśmy otwarci i gotowi poprowadzić każde postępowanie odszkodowawcze. Nasze działania opieramy na szerokiej wiedzy prawniczej i doświadczeniu, które nigdy nas nie zawodzi. Zapewniamy, że doprowadzimy do wypłaty bezspornej części odszkodowania w mniej, niż 30 dni! Otrzymujesz od nas pewność, że na ile to tylko możliwe, postaramy się zamknąć postępowanie na drodze polubownej!

AIF Kancelaria bierze na swoje barki trudy ubiegania się o odszkodowanie

Niezależnie od tego, czy mowa o negocjacjach z towarzystwem ubezpieczeniowym, czy mowa o postępującym już procesie sądowym. Dochodzenie swoich praw w kwestii odszkodowania nie jest prostym zadaniem. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że bez odpowiedniego wsparcia oraz bez specjalistycznej wiedzy, uzyskanie sprawiedliwego świadczenia finansowego będzie niezwykle ciężkie. Na całe szczęście nie musisz zostawać na przysłowiowym lodzie w tej ciężkiej dla Ciebie sytuacji. Proponujemy kompleksową opiekę prawniczą, której finałem jest wypłacenie godnego odszkodowania z krzywdę majątkową. Jako wykwalifikowani eksperci, bierzemy na swoje barki wszystkie trudy związane z ubieganiem się o taką rekompensatę. Począwszy od skutecznych oraz błyskawicznych negocjacji z ubezpieczycielem, na skompletowaniu niezbędnych dokumentów i sprawie cywilnej w sądzie kończąc. Priorytetem działań prawników z AIF Kancelaria za każdym razem jest sfinalizowanie sprawy na etapie polubownym, bez konieczności ciągnącego się często miesiącami procesu. Wykazujemy się na tym polu ogromnym poziomem efektywności, ponieważ zdecydowaną większość powierzanych nam negocjacji będziemy w stanie zakończyć w odstępie zaledwie 30 dni od momentu złożenia pierwszego zapytania. Nie zwlekaj. Czas nigdy nie działa na Twoją korzyść. Skontaktuj się z nami już dziś. Do tematu walki o sprawiedliwe odszkodowania podchodzimy z należytym profesjonalizmem, który docenia każdy Klient AIF Kancelaria Wrocław.

Nie wahaj się i błyskawicznie wystąp o odszkodowanie powypadkowe.
Pomożemy Ci przejść przez ten trudny okres bez obaw!

Uzyskiwanie sprawiedliwego odszkodowania, które stuprocentowo zrekompensuje poniesione w trakcie wypadku szkody, powinno być w Polsce codziennością. Niestety, samodzielne ubieganie się o tego typu świadczenia finansowe przeważnie kończy się fiaskiem bądź wypłatą sumy pieniędzy zupełnie nieadekwatnych do krzywdy lub cierpienia fizyczno-psychicznego poszkodowanego. Czas z tym skończyć! Jako niezwykle doświadczeni prawnicy, jesteśmy w stanie skutecznie negocjować wysokość odszkodowania z ubezpieczycielami. Zdecydowaną większość prowadzonych przez nas spraw kończymy polubownie, bez konieczności kierowania wniosków do sądu. Rozumiemy, jak ważne dla Ciebie jest błyskawiczne sfinalizowanie negocjacji. Regularne wracanie do z pewnością traumatycznych zdarzeń nie wywołuje uśmiechu na twarzy żadnej osoby poszkodowanej. Procesy sądowe o odszkodowanie potrafią się ciągnąć miesiącami. Zwłaszcza, jeżeli po stronie cierpiącego nie stoi doświadczony reprezentant w postaci wykwalifikowanego w prawie cywilnym prawnika. Twoje roszczenie jest już skierowane na wokandę sądu? Tutaj również AIF Kancelaria gwarantuje profesjonalne doradztwo. Podpowiemy Ci, jaka argumentacja wpłynie na zauważalne zwiększenie wysokości świadczenia odszkodowawczego. Wspólnie z poszkodowanym kompletujemy całość wymaganych dokumentów oraz wyjaśniamy dokładny przebieg rozprawy. Posiadanie elementarnej wiedzy o tego typu procesach zdecydowanie wpływa na zredukowanie poziomu stresu u osób, które pierwszy raz stawiają się w sytuacji konieczności ubiegania się o odszkodowanie powypadkowe. Sama wizyta w sądzie potrafi wygenerować ogromną dawkę paraliżującego strachu. Razem z nami zostanie on mocno zminimalizowany. Skorzystają na tym obie strony. Owocna współpraca stanowi bardzo prostą drogę do końcowego sukcesu i to nawet w okresie 30 dni od złożenia wniosku.

AIF Kancelaria pomaga w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań!

Jak uzyskać odszkodowanie? AIF Kancelaria pomoże Ci dopełnić wszelkich formalności!

Prawidłowe zgłoszenie roszczenia odszkodowania stanowi połowę sukcesu w drodze po uzyskanie sprawiedliwego, godnego świadczenia finansowego za straty poniesione w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Warto podkreślić, że już na pierwszym etapie zdecydowana większość osób popełnia nie tyle drobne, co kluczowe błędy. W późniejszych krokach mogą one wpływać choćby na wysokość rekompensaty. Na samym początku warto pamiętać o konieczności złożenia pisemnego wniosku, w którym trzeba wskazać obligatoryjną kwotę dochodzoną od ubezpieczyciela. Sumę potencjalnego odszkodowania musisz również uprawdopodobnić, a w takim celu nieoceniona będzie szczegółowa dokumentacja. W jej skład wchodzą: rachunki lub faktury uwzględniające koszty leczenia i napraw, pisma potwierdzające pogorszenie sytuacji życiowej (zwolnienie z pracy, brak możliwości podjęcia pracy) oraz zaświadczenia lekarskie. Zgodnie z kodeksem cywilnym, suma odszkodowania musi wynagradzać wszelkiego rodzaju straty, jakie w wyniku zdarzenia poniosła osoba poszkodowana. AIF Kancelaria stoi na straży takich wartości! Co oczywiste, realna wycena dokładnej wysokości świadczenia wykonana przez osoby ze znikomym doświadczeniem, może zdecydowanie odbiegać od sprawiedliwej kwoty odszkodowania. Powołaj się na nasz wieloletni staż. Prawnicy kancelarii AIF z miasta Wrocław posiadają na swoim koncie tysiące pozytywnie zakończonych spraw. Twoja może być kolejna! Uzyskiwanie pokaźnych odszkodowań zawsze jest dla nas priorytetem!

Wycena odszkodowania krok po kroku. Wyjaśniamy, ile powinno wynosić takie świadczenie

Sprawiedliwe określenie wysokości rekompensaty finansowej w postaci odszkodowania stanowi prawdziwy temat rzekę. Co do zasady, w polskim prawie nie znajdziesz nigdzie taryfikatora, który będzie w stanie odgórnie ustalić ilość przyznawanych pieniędzy poszkodowanemu w przypadkach odszkodowania za poszczególne zdarzenia. To ogromna bolączka towarzystw ubezpieczeniowych, prawników wyspecjalizowanych w dążeniu do takiego świadczenia oraz choćby sądów, będących wyrocznią w tych najbardziej skrajnych sytuacjach. Jako osoba poszkodowana musisz wiedzieć, że wycena odszkodowania każdorazowo dokonywana jest po szczegółowej analizie dostarczonych przez Ciebie dokumentów, faktur, rachunków i wcześniej wspomnianych pism zaświadczających pogorszenie sytuacji życiowej. Od jakości zaprezentowanych dowodów zależy dokładna wysokość rekompensaty. W pierwszym wniosku należy wskazać potencjalne krzywdy, które mogą wystąpić nawet kilka lat po feralnych wydarzeniach. Jakie czynniki na pewno zostaną wzięte pod uwagę?

 • szkody materialne, powstałe w wyniku wypadku oraz ich naprawa

 • obrażenia fizyczne oraz % uszczerbku na zdrowiu poszkodowanego

 • konieczność wizyt u lekarzy specjalistów, koszty leczenia oraz rehabilitacji

 • nieodwracalność następstw uszkodzenia ciała osoby poszkodowanej

 • brak możliwości podjęcia bądź kontynuowania pracy zarobkowej po wypadku

 • śmierć członka rodziny lub bliskiej osoby

Aby otrzymać stuprocentową pewność, że przyznane Tobie odszkodowanie realnie pokryje oraz wynagrodzi wszelkiego rodzaju krzywdę bądź starty, warto nawiązać współpracę ze specjalistami. Nie musisz ich szukać daleko, przecież już znajdujesz się na stronie internetowej AIF Kancelarii z miasta Wrocław. Świadczymy usługi kompleksowego wsparcia prawniczego dla Klientów z całej Polski. Na każdym etapie starania się o odszkodowanie służymy pomocnym zdaniem, opieranym o wieloletnie doświadczenie. Dokładnie analizujemy konkretne przypadki. Doskonale wiemy, ile powinno wynosić Twoje świadczenie finansowe i dołożymy wszelkich starań, aby orzekana kwota nigdy nie schodziła poniżej wcześniej określonych standardów wypłacalności ubezpieczycieli.

Zauważalnie zaniżone odszkodowanie lub całkowita odmowa wniosku?
Rozwiązujemy również takie problemy osób poszkodowanych

Zaniżanie świadczeń finansowych należnych osobom poszkodowanym w wypadkach o różnym charakterze to niestety dość powszechna praktyka, stosowana przez towarzystwa ubezpieczeniowe. To właśnie ten podmiot odpowiedzialny jest za wynagrodzenie szkód wynikających z udziału w niefortunnych zdarzeniach. W sporadycznych przypadkach zdarza się również, że poszkodowany uzyska odmowę wypłacenia odszkodowania, a towarzystwo ubezpieczeniowe powoła się na brak podstaw prawnych ku ubieganiu się o rekompensatę krzywdy. To nic innego, jak wykorzystywanie nieznajomości dość skomplikowanych przepisów. Nie musisz jednak posiadać ogromnej wiedzy z zakresu kodeksu cywilnego, aby móc ubiegać się o sprawiedliwą ocenę wydarzeń oraz wypłatę godnego odszkodowania. Borykasz się z podobnymi problemami? Zapraszamy do AIF Kancelaria na zupełnie darmową konsultację, podczas której dokładnie przeanalizujemy Twoją sprawę. Wiele przypadków zasługuje na zdecydowanie inny finał. Zwłaszcza, że nieszczęśliwy wypadek może obrócić każde życie o przysłowiowe 180 stopni. Powołując się na stuprocentowo legalne metody negocjacyjne, jesteśmy w stanie zaproponować Ci najwyższe odszkodowanie. Wykorzystywane przez prawników z AIF praktyki są sprawdzone w boju. Przez kilkanaście lat funkcjonowania na współczesnym rynku chwalimy się spektakularnymi sukcesami. Zarówno na wokandzie sądowej, jak i przed skierowaniem sprawy do miejsca ostatecznego rozstrzygnięcia. Odszkodowanie jest świadczeniem, które Ci się należy! Zrobimy wszystko, aby jego wysokość satysfakcjonowała obie strony. Sukcesy reprezentowanych przez nas Klientów są niezwykle motywujące do dalszej pracy.

Sprawiedliwie wycenione odszkodowanie należy się każdej poszkodowanej osobie!Zapraszamy do AIF Kancelaria. Wspólnie zawalczymy o należne Ci pieniądze z odszkodowania!

Odszkodowania za wypadek a zadośćuczynienie. To dwa, zupełnie różne od siebie świadczenia

Jako doświadczeni prawnicy często spotykamy się z określaniem jednej rekompensaty pieniężnej mianem odszkodowania oraz zadośćuczynienia jednocześnie. Tymczasem to dwa, różne od siebie sposoby wynagradzania szkód powstałych w wyniku nieszczęśliwych wypadków. Odszkodowanie przeważnie dotyczy krzywd materialnych, możliwych do błyskawicznej wyceny poprzez okazanie faktur, rachunków bądź dokumentacji medycznej. Zadośćuczynienie, według kodeksu cywilnego, stanowi sposób rekompensaty szkód niemajątkowych. Do takich zaliczamy chociażby uszczerbek na zdrowiu lub psychice poszkodowanego. Krzywdą niematerialną określa się także ograniczenie możliwości wykonywania pracy zarobkowej czy nawet realizowania dotychczasowych pasji. W obu przypadkach osoba cierpiąca otrzymuje jednorazowe świadczenie. To właśnie dlatego warto zadbać o wywalczenie sobie wysokiego odszkodowania czy zadośćuczynienia. Ponowne przyznanie takiej rekompensaty w zdecydowanej większości przypadków nie będą możliwe. Odszkodowanie często mylone jest również z rentą. Ta z kolei wypłacana jest w charakterze comiesięcznym, do momentu występowania podstaw do takiego świadczenia. Wysokość renty uzależniona jest od potrzeb osoby poszkodowanej w wypadku. Zgodnie z definicją, ubezpieczyciel powinien wypłacać kwotę, która zwraca koszty życia, opłacenia leczenia, rehabilitacji czy nawet specjalnej diety.

Odszkodowanie za szkodę materialną w AIF Kancelaria

O jakie odszkodowania możesz ubiegać się razem z prawnikami AIF Kancelaria Wrocław?

Każda nowa sprawa, zgłaszana do specjalistów AIF Kancelaria, jest wyzwaniem dla zatrudnianych przez nas prawników. Nigdy ich nie unikamy, od wielu lat świadcząc profesjonalną pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Kompleksowym wsparciem na każdym etapie ubiegania się o odszkodowanie służymy kierowcom, pasażerom, pieszym i rowerzystom. Pomocną dłoń wyciągamy również do rodzin, które na skutek nieszczęśliwego zdarzenia straciły bliskiego, do ofiar wypadków w miejscu pracy czy poszkodowanym, którzy otrzymali odmowę wypłacenia specjalnego świadczenia finansowego. Oferta AIF Kancelaria z miasta Wrocław kierowana jest też do Klientów otrzymujących wyraźnie zaniżoną sumę rekompensaty za krzywdę. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub całkowicie online, a w zaledwie kilka dni wrócimy do Ciebie z propozycją rozwiązania Twojego problemu. Jesteśmy specjalistami w ubieganiu się o:

 • odszkodowania za krzywdę majątkową

 • odszkodowania za krzywdę niemajątkową

 • zwrot kosztów specjalistycznego leczenia

 • zwrot kosztów poniesionych na rzecz zakup leków

 • zwrot pieniędzy przeznaczonych na rehabilitację

 • wyrównania finansowe z tytułu utraconych dochodów

 • zwrot kosztów poniesionych na rzecz opieki nad osobami trzecimi

Pomożemy Ci przebrnąć trudną drogę do sprawiedliwie wyliczonego odszkodowania

Roszczenie o odszkodowanie musisz zgłosić do wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego. Te przeważnie nie działają w imieniu dobra osoby poszkodowanej, wypłacając zaniżone świadczenia lub odrzucając wniosek, powołując się na brak podstaw prawnych od uzyskania rekompensaty za szkodę lub krzywdę majątkową. Ilość Klientów, którzy przychodzą do AIF Kancelaria z siedzibą we Wrocławiu z takimi właśnie problemami jest przerażająca. Jako doświadczeni prawnicy musimy stać na straży ludzkich wartości. Nie możemy pozwolić na to, aby osoba cierpiąca po zdarzeniu z tragicznym finałem pozostała bez środków niezbędnych do rozpoczęcia leczenia bądź po prostu przeżycia – w sytuacjach utraty możliwości wykonywania pracy płatnej. Podniesienie poziomu komfortu Twojego codziennego funkcjonowania oraz uzyskanie sprawiedliwego odszkodowania stanowi dla nas cel nadrzędny, który przekładamy nad zarobek własny. Działamy tylko w dobrym interesie osób poszkodowanych, zapewniając im doradztwo, wsparcie podczas negocjacji czy także możliwość reprezentowania podczas procesu sądowego. Powołując się na nasze doświadczenie nie musisz czekać na wyrok sądu. Wykorzystujemy wyłącznie legalne oraz skuteczne metody dialogu z towarzystwami ubezpieczeń, dzięki czemu zdecydowana większość spraw kończy się na ustaleniu odszkodowania adekwatnego do poniesionych szkód w sposób całkowicie polubowny.

 • dokonujemy darmowej analizy Twojej sprawy

 • przedstawiamy kilka możliwości rozwiązania problemu

 • obieramy skuteczną strategię walki o odszkodowanie

 • w Twoim imieniu negocjujemy uczciwą wysokość rekompensaty

 • gwarantujemy reprezentowanie poszkodowanego w sądzie

Jeżeli interesuje Cię wyłącznie rzetelnie wyliczone odszkodowanie Wrocław jest obszarem naszych działań. Nie oznacza to jednak, że AIF Kancelaria nie pomaga Klientom z innych miejscowości. Na naszym koncie znajdziesz setki spraw poprowadzonych dla poszkodowanych z całego kraju. Obce nie są nam również sprawy odszkodowawcze realizowane poza granicami Polski. To wszystko jest tylko potwierdzeniem naszego profesjonalizmu, skuteczności oraz wieloletniego doświadczenia. Wywalczenie dla Ciebie sprawiedliwego odszkodowania jest naszą specjalnością. Zapraszamy!

Najczęściej prowadzone sprawy przez prawników AIF Kancelaria

Temat odszkodowań nie jest nam obcy! Potrafimy skutecznie rozwiązywać nawet te najbardziej skrajne przypadki, w których stwierdzono brak podstaw do wypłacenia takiego świadczenia. Wiele razy mierzyliśmy się również z koniecznością walki o wyższą sumę zasądzonych pieniędzy, a jako doskonałe uzupełnienie profilu kompetencji prawników AIF Kancelaria Wrocław mogą posłużyć sprawy cywilne o odszkodowania za śmierć członka rodziny. Najczęściej spotykamy się z:

 • odszkodowaniami za kolizję drogową

 • wypadkami komunikacyjnymi lub drogowymi

 • odszkodowaniami z OC sprawcy

 • odszkodowaniami za uszczerbek na zdrowiu

 • odszkodowaniami za śmierć członka rodziny

 • dochodzeniem odszkodowania

 • odzyskiwaniem odszkodowań

 • odszkodowanie za wypadek w pracy

 • wyliczeniem wysokości świadczenia

 • konsultacjami w sprawie odszkodowania

Szeroko rozumiane odszkodowania to nasza specjalność.
AIF Kancelaria to Twój ekspert prawny z miasta Wrocław. Zapraszamy!

Natychmiastowe rozpoczęcie współpracy z AIF Kancelaria niesie za sobą olbrzymią ilość korzyści. Doskonale rozumiemy, jak trudnym okresem dla Ciebie jest walka o odszkodowanie powypadkowe i dołożymy wszelkich starań, aby maksymalnie zdjęć ciężar z barków poszkodowanego. Bierzemy na siebie kwestię złożenia odpowiedniego roszczenia, wyliczenia wysokości świadczenia oraz jego negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Przeważnie, na tym nasza interwencja się kończy – Klienci otrzymują godne odszkodowanie bez konieczności wydłużających się wizyt w sądach. Pieniądze na Twoim koncie mogą znaleźć się już w 30 dni od pierwszego kontaktu z prawnikami z AIF Kancelaria Wrocław. Jesteśmy do bólu skuteczni, ale żaden stawiany przez nas krok nigdy nie wychodzi poza ramy obowiązującego w Polsce prawa. Rzetelność naszych radców potwierdzają pozytywne opinie, wystawiane przez dotychczasowych partnerów. Zobacz, że reklamowane tutaj wysokie odszkodowanie za krzywdę majątkową znajduje realne pokrycie w sumach wypłaconych na konta osób poszkodowanych w wypadkach o naprawdę różnej charakterystyce. Zachęcamy do kontaktu. W przypadku ubiegania się o odszkodowanie czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem!

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa proces ubiegania się o odszkodowanie z AIF Kancelaria?

Głównym celem zatrudnianych przez nas prawników jest relatywnie szybkie zakończenie negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi, w sposób maksymalnie polubowny. Chcemy uniknąć dla Ciebie konieczności wytoczenia procesu cywilnego o odszkodowanie za szkodę majątkową. W zdecydowanej większości przypadków, eksperci z AIF Kancelaria potrafią sfinalizować sprawę w zaledwie 30 dni od pierwszego kontaktu Klienta. To wynik, który robi wrażenie nawet na najbardziej wymagających osobach. Efekty? Równie imponujące. Wysokie i sprawiedliwe odszkodowanie jest naszą specjalnością od wielu lat!

Czy wsparcie od AIF Kancelaria jest mi niezbędne przy sprawie odszkodowawczej?

Co do zasady, ubieganie się o odszkodowania nie wymaga nawiązania współpracy z doświadczonymi prawnikami. Rzeczywistość pokazuje jednak, że powszechną praktyką jest zaniżanie bądź całkowite odrzucanie wniosków o odszkodowanie przez liczne towarzystwa ubezpieczeniowe. Zależy Ci na uczciwych warunkach świadczenia? Zapraszamy do AIF! Gwarantujemy profesjonalne podejście o raz walkę wyłącznie o sprawiedliwe pieniądze.

Mój wniosek o odszkodowanie został odrzucony. Czy AIF Kancelaria mi pomoże?

Zdecydowanie tak. Podobne sprawy są niestety codziennością. Zatrudniani przez nas wykwalifikowani radcy prawni dokładnie przeanalizują Twój problem i zwrócą się z prośbą o ponowne rozpatrzenie wniosku o odszkodowanie. Takie świadczenie należy się każdej osobie poszkodowanej w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach podczas pracy czy choćby rodzinie osób zmarłych na skutek nieszczęśliwych wydarzeń. Razem z nami zawalczysz o sprawiedliwe wynagrodzenie zarówno szkód majątkowych, jak i krzywd niemajątkowych!

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy.

  Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej