Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowania

Czasami jedna chwila może przekreślić nasze życiowe plany i marzenia. Wypadek to zdarzenie, które niesie za sobą falę negatywnych skutków. Nie należy jednak się poddawać. AIF Kancelaria od ponad 10 lat skutecznie pomaga w dochodzeniu wysokich odszkodowań na terenie całego kraju. Codziennie służymy swoją pomocą wywalczając dla naszych klientów godne stawki, które umożliwiają im szybki powrót do zdrowia. Każdy poszkodowany może liczyć na kompleksowe wsparcie i pełną reprezentację we wszystkich czynnościach związanych z dochodzeniem odszkodowania. Wiemy jak trudny jest powrót do zdrowia po wypadkach, dlatego nasi doświadczeni prawnicy w Twoim imieniu zajmą się negocjacjami. Stosując skuteczne techniki wywalczą odszkodowanie nawet w 30 dni od przyjęcia sprawy! Doświadczenie i siła argumentów pozwala nam na szybkie zakończenie postępowania już na etapie polubownym.

odszkodowanie

Jak uzyskać odszkodowanie? AIF Kancelaria to rozwiązanie Twoich problemów z ubezpieczycielem! Zaufaj doświadczonym specjalistom i ciesz się wysokim odszkodowaniem

Nasza kancelaria odszkodowawcza może poszczycić się wysoką skutecznością. Dlatego wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za przyjęcie sprawy. Nie obciążamy dodatkowo portfeli poszkodowanych rozliczając się jedynie na zasadzie efektu po skutecznym uzyskaniu wysokiego odszkodowania. Wysokość prowizji ustalam zawsze po wnikliwym zapoznaniu się z dokumentacją zgromadzoną w sprawie. Nie zawieramy żadnych ugód z ubezpieczycielem bez zgody klienta.

Dlaczego warto skorzystać z usług AIF Kancelaria?

 • uzyskujemy odszkodowania na terenie całego kraju i poza granicami
 • pomagamy w zebraniu niezbędnej dokumentacji dowodowej
 • zapewniamy profesjonalne doradztwo prawne
 • reprezentujemy we wszystkich czynnościach prawnych
 • gwarantujemy stały dostęp do akt sprawy poprzez internetowy panel klienta

odszkodowania wrocław

 

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji! Wystarczy przesłać dokumenty drogą elektroniczną (faxem, skanem), a w ciągu 48h przygotujemy niezobowiązującą propozycję rozwiązania sprawy wraz z wzorami umów. Zapraszamy też do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu!

 

 

W kwestii walki o odszkodowania, Wrocław daje nam wiele możliwości. Nie bez powodu na siedzibę naszej AIF Kancelarii wybraliśmy stolicę Dolnego Śląska, jednak należy podkreślić, że obsługujemy również Klientów z innych rejonów Polski. Jeśli zastanawiają się Państwo, jak uzyskać odszkodowanie, prawdopodobnie zostaliście pokrzywdzeni w wypadku. Mogło to być zdarzenie komunikacyjne, wypadek w pracy lub inna sytuacja, w wyniku której doznaliście rozstroju albo uszkodzenia zdrowia. Jeżeli to nie Państwo, lecz ktoś Wam bliski ucierpiał albo stracił życie wskutek wypadku, jesteście w odpowiednim miejscu. Kompleksowo zajmiemy się Waszą sprawą, przygotowując dokładny plan działania. To ważny punkt naszej pracy: zawsze staramy się wyjaśnić Klientowi, jak uzyskać odszkodowanie w najbardziej korzystny dla niego sposób. Być może zakończy się na jednej negocjacji z ubezpieczycielem. Możliwe również, że konieczna będzie rozprawa w sądzie – dobrze, kiedy Klient jest świadomy dróg rozwoju postępowania. Dla wszystkich poszkodowanych zamieszkujących Wrocław, nasza Kancelaria jest otwarta po wcześniejszym umówieniu wizyty. Uruchomiliśmy też bezpłatną infolinię oraz system zgłaszania spraw odszkodowawczych online. Dzięki temu o odszkodowanie z naszą pomocą mogą się ubiegać mieszkańcy całego kraju. Już od kilkunastu lat zgłębiamy wiedzę na temat tego, jak uzyskać odszkodowanie na etapie polubownym. Jeśli więc zależy Państwu na możliwie najszybszym zamknięciu sprawy, służymy fachowym wsparciem, obejmującym doradztwo prawne i pełną reprezentację.

banknoty 200 PLN - odszkodowanie

Z powodzeniem uzyskujemy godne odszkodowania dla Klientów z całej Polski. W naszej kancelarii znajdziesz pomoc, jakiej oczekujesz

Zajmujemy się reprezentowaniem Klientów, którzy chcą walczyć o odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, świadczenia za straty moralne, a także za śmierć. Każde postępowanie traktujemy z należytą uwagą, stawiając interes poszkodowanego na pierwszym miejscu. Choć to Wrocław jest głównym obszarem naszych działań, z usług AIF Kancelarii mogą korzystać mieszkańcy całego kraju. W dobie nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie wykorzystać fachową wiedzę prawną również na odległość, zapewniając profesjonalną pomoc Klientom spoza Wrocławia. Jeśli ucierpieliście Państwo w wypadku i nie wiecie, jak uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela, zachęcamy do kontaktu. Pomagamy też Klientom w żałobie, którzy stracili bliską osobę i teraz walczą o sprawiedliwe świadczenie za poniesioną stratę majątkową. W ramach naszego wsparcia mogą Państwo liczyć na bezpłatne konsultacje, skrupulatną analizę sprawy, zgromadzenie potrzebnej dokumentacji oraz reprezentację w czynnościach prawnych. Przez cały czas trwania postępowania o odszkodowanie, nasi Klienci mają możliwość sprawdzania postępów w specjalnie przygotowanym panelu. Nowoczesna obsługa prawna idąca w parze z zaangażowaniem i doświadczeniem jest gwarancją sukcesu. Wspólnie wywalczymy odszkodowanie, które w najwyższy możliwy sposób zrekompensuje Państwa cierpienia i doznane krzywdy fizyczne oraz psychiczne.

uzyskanie odszkodowania

Z najwyższą skutecznością negocjujemy z ubezpieczycielami satysfakcjonujące odszkodowania. Stawiamy na polubowne zakończenie sprawy

AIF Kancelaria jest w tej chwili jednym z najbardziej skutecznych podmiotów, działających na terenie miasta Wrocław. W dochodzeniu odszkodowania mamy pokaźne doświadczenie, dzięki czemu możemy zagwarantować pewne rezultaty. Nie zastanawiajcie się dłużej, jak uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela, który nie chce go wypłacić. Nie traćcie czasu na obliczanie, jak bardzo TU zaniżyło przyznane świadczenie. Tym zajmiemy się my – wyspecjalizowany zespół prawników, których misją jest polubowna walka o odszkodowania dla Klientów. W zdecydowanej większości prowadzonych postępowań, udaje nam się zakończyć sprawę na etapie polubownym, co uważamy za duży sukces. Wiąże się to nie tylko z szybszym przyznaniem świadczenia naszemu Klientowi. Taki rozwój wypadków pozwala przejść przez sprawę możliwie bezstresowo i zakończyć ją stosunkowo szybko. Chcielibyśmy, żeby każdy kto zamieszkuje Wrocław wiedział, że w razie potrzeby nasza kancelaria pomoże w uzyskaniu godnego odszkodowania. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących wypadków komunikacyjnych, jednak jesteśmy otwarci i gotowi poprowadzić każde postępowanie odszkodowawcze. Nasze działania opieramy na szerokiej wiedzy prawniczej i doświadczeniu, które nigdy nas nie zawodzi. Zapewniamy, że doprowadzimy do wypłaty bezspornej części odszkodowania w mniej, niż 30 dni! Mogą być Państwo pewni, że na ile to tylko możliwe, postaramy się zamknąć postępowanie na drodze polubownej, unikając kierowania go do sądu. Zapraszamy do współpracy.

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy.

  Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej