Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE

Certyfikat Dynamiczna Firma

Certyfikat Dynamiczna Firma

AIF Kancelaria została wyróżniona certyfikatem Dynamiczna Firma w 2012 r. Jest on przyznawany za dynamikę wzrostu osiągniętą w kolejnych latach działalności przez niezależne wywiadownie gospodarcze – HBI Polska oraz Dun&Bradstreet.

zobacz certyfikat  <–  kliknij

Dyplom Dynamiczna Firma dla AIF Kancelaria

Certyfikat przyznawany jest w oparciu o autorski algorytm HBI. W obliczeniach bierze pod uwagę kluczowe dane finansowe AIF Kancelaria – obrót i zysk firmy oraz wzrost zatrudnienia. Dane te zostały dodatkowo zweryfikowane przez największą wywiadownię gospodarczą – Dun & Bradstreet.

Dzięki Certyfikatowi dołączyliśmy – jak pisze w liście gratulacyjnym Pan Sławomir Grzelczak, dyrektor HBI Polska – „do grona firm o najwyższym poziomie wzrostu” .

Certyfikat Dynamiczna Firma, czyli kolejna realizacja strategii firmy poddawania się niezależnym audytorom, powoduje że AIF Kancelaria postrzegana jest przez jej Klientów oraz inwestorów jako wiarygodna i rzetelna. Przyznane certyfikaty dowodzą, że spółka jest nowoczesną i dynamiczną firmą, z olbrzymim potencjałem, której warto zaufać. Zarząd został doceniony za szybki rozwój firmy oraz właściwe decyzje biznesowe. To również dowód na wzrost pozycji AIF Kancelaria na rynku, a także potwierdzenie opinii solidnego i perspektywicznego partnera biznesowego.

Klienci AIF Kancelaria mają pewność, że spółka prawidłowo rozwija swoją podstawową działalność związaną z obsługą prawną wierzytelności i odszkodowań.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej