Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Zadośćuczynienie za śmierć matki

Poważny błąd lekarski czy tragiczny wypadek drogowy to tylko dwie możliwe sytuacje, w których dzieciom może przysługiwać zadośćuczynienie za śmierć matki. Nie sposób w pełni oddać skali cierpienia, z jakim zmagają się wtedy sieroty. Każda osoba, którą spotyka podobne nieszczęście, może liczyć na pełne wsparcie firmy AIF Kancelaria w uzyskaniu zadośćuczynienia za śmierć matki. Pomożemy zgromadzić niezbędne dokumenty, dowody świadczące o doznanej krzywdzie, będziemy negocjować z ubezpieczycielem i reprezentować Klientów w sądzie. Wykorzystamy każdą prawną możliwość, aby wypłacone zadośćuczynienie za śmierć matki było odczuwalnym wsparciem dla osieroconych dzieci. To świadczenie jednorazowe, dlatego trzeba walczyć o sprawiedliwość! Tym bardziej, że towarzystwa ubezpieczeniowe często proponują mocno zaniżone sumy w ramach zadośćuczynienia za śmierć matki.

Nie zgadzaj się od razu na warunki ugody. Sąd może wielokrotnie podwyższyć zadośćuczynienie za śmierć matki

Utrata mamy wyrządza wiele szkód, mało kto jest w stanie szybko pozbierać się po tak ciężkim doświadczeniu. W uzasadnieniu do wniosku należy precyzyjnie wykazać rozmiar bólu, który ma zostać choć w części uśmierzone zadośćuczynieniem za śmierć. Wieczna rozłąka z najbliższą osobą w rodzinie, która kształtowała charakter i otaczała bezgraniczną miłością, może przyczynić się nawet do poważnych problemów ze zdrowiem. Z tego względu starając się o zadośćuczynienie za śmierć matki, należy uwzględnić rozmiar wszystkich poniesionych strat. W AIF Kancelaria starannie realizujemy powierzone nam zadania, gwarantujemy Ci profesjonalną pomoc. Odszkodowanie za pogorszenie sytuacji finansowej po utracie rodzicielki to całkowicie odrębne świadczenie, z którym zadośćuczynienie za śmierć matki nie ma praktycznie nic wspólnego. W pewnych sytuacjach istnieje możliwość otrzymania obu tych rekompensat. Nie ma konieczności zgłaszania roszczeń od razu po tragedii, w większości przypadków na zgłoszenie szkody osobistej i wniosku o wypłatę zadośćuczynienia za śmierć matki są 3 lata. Jeżeli tragiczne w skutkach zdarzenia spełniało znamiona przestępstwa, czas przedawnienia roszczeń wydłuża się do 20 lat. AIF Kancelaria pomaga wszystkim pokrzywdzonym, którzy żądają sprawiedliwości – zadośćuczynienie za śmierć matki w odpowiedniej wysokości to jeden z elementów wyrównania moralnych, psychicznych strat.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej