Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE

Wniosek / pozew o odszkodowanie

Dochodzenie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu nie jest zadaniem łatwym. AIF Kancelaria dysponuje sztabem doświadczonych prawników, którzy większość postępowań odszkodowawczych kończą na etapie polubownym. Jeśli wywalczona kwota jest zadowalająca dla poszkodowanego sprawę można potraktować jako wzór dochodzenia odszkodowań. W niektórych sprawach mimo prowadzenia profesjonalnych negocjacji i poparcia roszczeń rzetelną dokumentacją ubezpieczyciel odmawia wypłaty godnego odszkodowania.

W takich sytuacjach proponujemy skierowanie sprawy na etap sądowych. AIF Kancelaria zawsze wykorzystuje wszystkie możliwości dochodzenia odszkodowania w kwocie, która odzwierciedla w pełni cierpienie i straty osoby poszkodowanej.

Pozew o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu przygotowywany jest zawsze przez doświadczonego prawnika, które staje się opiekunem tej sprawy. Precyzujemy w nim żądania kierowane do firmy ubezpieczeniowej i składamy we właściwym sądzie. Gwarantujemy naszym klientom reprezentację na każdej rozprawie. Zawsze przedstawiamy przed sądem okoliczności wypadku i szczegółowo skutki jakie przyniosło traumatyczne zdarzenie. Uzasadniamy też dokładnie wysokość dochodzonych roszczeń.

Pozew o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu to same zalety

Wielu poszkodowanych obawia się postępowania sądowego z braku odpowiedniej wiedzy prawniczej i dużych kosztów. Postępowanie sądowego nie musi być drogie! AIF Kancelaria nie pobiera opłat za reprezentację sądową, a jedynie prowizję po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Pozew o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu jest bardzo skuteczny, bowiem sąd nie czerpie żadnych korzyści z zaniżenia kwoty odszkodowania. Jego zadaniem jest jedynie wydanie sprawiedliwego rozstrzygnięcie w rozpatrywanej sprawie z uwzględnieniem praw poszkodowanego.

Postaw na fachową wiedzę prawników AIF Kancelaria!

Dochodzenie odszkodowań przed sądem wymaga posiadania odpowiedniej znajomości przepisów. Może być to zadanie trudne dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z prawem procesowym. Firmę ubezpieczeniową zawsze reprezentują doświadczeni prawnicy, dlatego do tak nierównej walki warto stanąć z doświadczonym prawnikiem u boku. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia bezpłatnie propozycji AIF Kancelaria.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej