Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Zadośćuczynienie za śmierć dziecka

Nie ma słów, które oddawałyby w pełni skalę cierpienia po niespodziewanej stracie córki czy syna. Zgodnie z obowiązującym prawem zadośćuczynienie za śmierć dziecka ma zrekompensować krzywdy niemajątkowe, których nie sposób prosto przełożyć na wartość pieniężną. Towarzystwa ubezpieczeniowe i sądy stają zatem przed wielkim wyzwaniem, z którym nie zawsze potrafią sobie odpowiednio poradzić. Prawnicy AIF Kancelaria, przyjmujący sprawy o zadośćuczynienie za śmierć dziecka, wykorzystają wszystkie dostępne możliwości, aby upewnić się że otrzymasz odpowiednią sumę. Pieniądze nie wyeliminują cierpienia, ale mogą wydatnie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej po szokujących doświadczeniach. Problem polega na tym, że wysokość zadośćuczynienia za śmierć dziecka często na to nie pozwala. Dlatego oferujemy Ci fachowe wsparcie i kompleksową pomoc.

Odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć dziecka to kompletnie różne, wypłacane niezależnie rekompensaty

Nie wszyscy są w pełni świadomi swoich praw i po tragicznym wypadku, w którym odeszły ich pociechy, przyjmują apatyczną postawę. Ubezpieczyciele nie mają skrupułów przed wykorzystywaniem takich sytuacji i w ugodzie proponują rażąco zaniżone zadośćuczynienie za śmierć dziecka. Firma odszkodowawcza AIF Kancelaria pomaga pokrzywdzonym rodzicom dochodzić sprawiedliwości. Nie sposób naprawić wszystkich wyrządzonych przez sprawcę śmiertelnego wypadku krzywd psychicznych, co nie znaczy że pieniężne zadośćuczynienie za śmierć dziecka powinno przybierać skromny, symboliczny wymiar. Podczas ustalania konkretnej kwoty sądy uwzględniają wszystkie okoliczności zdarzenia, ze szczególnym uwzględnieniem relacji łączących rodziców ze zmarłą córką bądź synem. Sposób przeżywania żałoby, czas jej trwania, stopień przystosowania do życia w nowej, pełnej samotności rzeczywistości – wysokość zadośćuczynienia za śmierć dziecka zależy od takich właśnie czynników. Nasi prawnicy, po zebraniu i przedstawieniu przekonujących dowodów, pomogą Ci w przedstawieniu przed sądem pełnego wymiaru przeżywanego cierpienia. O jednorazowe zadośćuczynienie za śmierć dziecka możesz starać się równolegle wobec roszczeń odszkodowawczych, wyrównania strat materialnych czy zwrotu kosztów przez sprawcę, jego ubezpieczyciela lub Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej