Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowanie za śmierć syna

Strata syna w wypadku samochodowym to ogromna tragedia dla każdego rodzica. Ból jaki pozostaje po stracie dziecka jest trudne do wyobrażenia. Niestety pogodzenie się ze stratą syna jest niewiarygodnie trudne. W większości przypadków uporanie się ze śmiercią nigdy nie następuje, bowiem obok takiego przeżycia nie można przejść obojętnie. W takich sytuacjach wielu rodziców zapomina o przysługujących im prawach. A warto podkreślić, że mogą złożyć roszczenie o odszkodowanie za śmierć syna. Otrzyma kwota pieniędzy ma stanowić próbę zadośćuczynienie za poniesione krzywdy.

Kto może ubiegać się o odszkodowanie?

Zgodnie z literą prawa o odszkodowanie za śmierć syna może wnioskować najbliższa rodzina czyli rodzice i rodzeństwo. Wypłacane świadczenie nazywane jest zadośćuczynienie za ból i cierpienie jakiego rodzina doznała na skutek straty bliskiej osoby. W wielu rodzinach syn wspiera finansowo swoich rodziców, dlatego ubezpieczyciel musi uwzględnić w wypłaconej kwocie stratę materialną jaką ponoszą bliscy.

Jak ustalana jest wysokość odszkodowania za śmierć?

Ubezpieczyciel zanim podejmie decyzję o wypłacie zadośćuczynienia musi wnikliwie przeanalizować relacje jakie łączyły bliskich ze zmarłą osobą. W przypadku, gdy emocjonalna więź była silna odszkodowanie oscyluje w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych. Należy jednak bezwzględnie podkreślić, że liczy się argumentacja kierowana do ubezpieczyciela. Im lepiej wyrażone uczucia jakie łączyły bliskich tym zadośćuczynienie będzie wyższe. Działając w branży od ponad 10 lat zaobserwowaliśmy, że wielu rodziców po stracie syna nie potrafi precyzyjnie wyrazić swoich uczuć do niego. Szok, emocjonalna trauma uniemożliwia opowiadanie o zmarłej osobie. Dlatego AIF Kancelaria pomaga w dochodzeniu odszkodowania za śmierć syna. Pomagamy osobom poszkodowanym we wszelkich formalnościach, ograniczając ich udział w postępowaniu do minimum. Nasze wieloletnie doświadczenie negocjacyjne sprawia, że jesteśmy skuteczni w swoich działaniach. Z klientami rozliczamy się jedynie na zasadzie efektu czyli prowizją za skutecznie uzyskane odszkodowanie. Zachęcamy do kontaktu, nasi pracownicy po zapoznaniu się z dokumentami przygotują bezpłatną propozycję oceniając szansę na uzyskanie wysokiego odszkodowania.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej