Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

W wypadku komunikacyjnym

Niestety wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do wypadku komunikacyjnego. Niestety każdego roku wielu Polaków traci członków rodziny w tych traumatycznych wydarzeniach. Ból i rozpacz po śmierci bliskiej osoby jest wprost nie do opisania. Powstałej pustki nie da się w żaden sposób wypełnić i nic nie jest w stanie zrekompensować tak poważnej starty. Nie należy jednak zapominać, że rodzinie zmarłego poszkodowanego przysługuje odszkodowanie za śmierć w wypadku komunikacyjnym.

Od kogo ubiegać się odszkodowania?

Do wypłaty tych świadczeń zobowiązany jest podmiot, u którego sprawca wypadku wykupił polisę OC. Gdy nie ustalono tożsamości osoby, która spowodowała zdarzenie lub sprawca nie miał ważnego ubezpieczenia mamy prawo dochodzenia odszkodowania z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Zadośćuczynienie za śmierć o ile się ubiegać?

Wysokość zadośćuczynienia jest kwestią bardzo indywidualną. Ubezpieczyciel jest zobowiązany do rzetelnego rozpatrzenia sprawy, by kwota ta była swoistą rekompensatą za poniesione krzywdy. Niestety firmy ubezpieczeniowe bazują w wielu przypadkach na nieświadomości poszkodowanych zaniżając kwotę przyznawanego roszczenia. Odszkodowanie za śmierć w wypadku komunikacyjnym jak pokazuje nasza praktyka powinno oscylować w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych. Kwota uzależniona jest jednak od właściwie przygotowanej dokumentacji w sprawie, siły argumentacji i więzi jaka występowała pomiędzy poszkodowanym, a osobą dochodzącą odszkodowania.

AIF Kancelaria od ponad 10 lat skutecznie reprezentuje klientów w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych za śmierć w wypadku komunikacyjnym.  Ograniczamy do minimum udział naszych klientów w postępowaniu, by zaoszczędzić im w tym trudnym czasie niepotrzebnego stresu. Nasi prawnicy to specjaliści posiadający rozbudowane zdolności negocjacyjne, dlatego z powodzeniem uzyskują codziennie godne odszkodowania dla wielu osób. Nasza kancelaria wyróżnia się skutecznością, dlatego rozlicza się na zasadzie efektu. Pobieramy jedynie prowizję po skutecznym odzyskaniu odszkodowania! Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci bezpłatnie ocenią szansę na uzyskanie wysokiego zadośćuczynienia za śmierć.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej