Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE

Zadośćuczynienie za śmierć rodzica

Więzi łączące dzieci z mamą oraz tatą są niezwykle silne i trwałe. Ich nagłe przerwanie przez wypadek musi zostać zrekompensowane przez zadośćuczynienie za śmierć rodzica dla osoby, która zostaje bez najbliższego powiernika. Cały proces jest niezwykle trudny, dlatego AIF Kancelaria wyciąga pomocną dłoń do wszystkich, którzy zmagają się z niepowetowaną stratą. Zadośćuczynienie za śmierć rodzica lub obojga rodziców traktowane jest jako finansowy ekwiwalent bolesnych, traumatycznych przeżyć. Przeliczanie cierpienia na pieniądze może wywoływać pewien dyskomfort, jednak od tego są sądy i prawnicy. Pomożemy Ci zebrać konieczne dokumenty, przedstawimy niepodważalne dowody Twojej krzywdy i wywalczymy dla Ciebie najwyższe możliwe zadośćuczynienie za śmierć rodzica. W najtrudniejszych chwilach możesz liczyć na naszą pomoc!

Czas na wnioskowanie o zadośćuczynienie za śmierć rodzica zależy od okoliczności tragicznego zdarzenia

Osoby poszkodowane tragiczną stratą matki i/lub ojca mają 3 lata na zgłoszenie swoich roszczeń do ubezpieczyciela sprawcy lub Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Wspomniany okres biegnie od momentu zdobycia przez dzieci wiedzy o wypadku lub ustalenia tożsamości osoby odpowiedzialnej, zobowiązanej do wypłaty zadośćuczynienia za śmierć rodziców. Data fatalnych zdarzeń ze skutkiem śmiertelnym nie ma tutaj żadnego znaczenia. Natomiast jeżeli mama bądź tata zginęli w wyniku działań o charakterze przestępczym, to o zadośćuczynienie za śmierć rodzica można wystąpić nawet przez 20 lat od popełnionej zbrodni. Ustalenie winnych i skompletowanie wszystkich dokumentów to proces wymagający pełnego, długotrwałego zaangażowania. To wszystko zapewni Ci profesjonalny zespół naszej kancelarii odszkodowawczej. Uzyskując zadośćuczynienie za śmierć rodzica dla Klienta prowadzimy całe postępowanie w sposób kompleksowy. Rzetelnie ocenimy warunki ugody zaproponowane przez ubezpieczyciela i doradzimy Ci podczas podejmowania decyzji po negocjacjach. Pełnomocnictwo dla AIF Kancelaria w Twojej sprawie to pewność, że zadośćuczynieniem za śmierć rodziców będą zajmować się doświadczeni eksperci.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej