Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowanie po wypadku / powypadkowe

Odszkodowanie powypadkowe, jak sama nazwa wskazuje, należy się osobie poszkodowanej w wypadku o różnym charakterze. Podstawą do uzyskania tego typu świadczenia będzie zgłoszenie zdarzenia policji, zaprezentowanie dotychczasowych oraz przyszłych kosztów leczenia czy choćby przedstawienie realnych strat niematerialnych, jakie pojawiły się w życiu ofiary po wypadku. W zdecydowanej większości przypadków, odszkodowanie wypadkowe wypłacane jest z polisy OC sprawcy lub indywidualnego ubezpieczenia NNW. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy o godne pieniądze z tytułu szkody odniesionej w wypadku należy zgłosić się do Funduszu Gwarancyjnego.

AIF Kancelaria uzyskuje wysokie odszkodowania powypadkowe

Poznaj podstawowe, niezbędne informacje na temat odszkodowania po wypadku!

Towarzystwa ubezpieczeniowe w ostatnich latach drastycznie obniżają wysokość świadczeń, które wypłacane są w wyniku cierpienia po wypadkach o różnym charakterze. To prawdziwa zmora dla osób poszkodowanych, posiadających znacząco utrudnioną drogę do szybkiego powrotu do zdrowia czy realizacji dotychczasowych, życiowych planów. Nie warto samodzielnie wypowiadać wojny ubezpieczycielowi. Gwarantujemy, że z naszym udziałem odszkodowania powypadkowe wzrosną nawet o 70%. AIF Kancelaria z siedzibą we Wrocławiu szczyci się ponad dekadą stażu w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych na terenie całego kraju. Działamy jednak także w wielu Państwach należących do Unii Europejskiej. Zapraszamy do współpracy już teraz!

Nasza AIF Kancelaria pomaga gdy:

 • uległeś wypadkowi będąc dowolnym uczestnikiem ruchu

 • kiedy Twój bliski zmarł wskutek nieszczęśliwego wypadku

 • gdy ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania powypadkowego

 • kiedy towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło rażąco niskie odszkodowanie

Nie zastanawiaj się. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji telefonicznej lub osobistej w siedzibie naszej firmy. W trakcie zupełnie darmowego i niezobowiązującego spotkania dowiesz się, o jaką kwotę odszkodowania możesz walczyć z towarzystwem ubezpieczeniowym. Dobro Klientów AIF Kancelaria jest priorytetem dla naszych pracowników, dlatego też nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Rozliczamy się jedynie w systemie prowizyjnym za skuteczne uzyskanie świadczenia.

Wysokie odszkodowania powypadkowe nie są pierwszyzną dla AIF KancelariaZachęcamy do kontaktu!

Odszkodowania powypadkowe spędzają Ci sen z powiek?
AIF Kancelaria skutecznie reprezentuje interesy Klienta w trakcie postępowania!

Różnego rodzaju wypadki niosą za sobą wiele przykrych następstw dla naszego zdrowia. Uzyskanie wysokiego i sprawiedliwego odszkodowania powypadkowego może jednak ułatwić szybki powrót do zdrowia. O jakie świadczenia warto się ubiegać będąc osobą poszkodowaną w wypadku?

 • odszkodowanie jednorazowe – ma na celu pokrycie wszelkich kosztów, które były skutkiem wypadku. Mowa tutaj o zwrocie kosztów z tytułu pobytu w szpitalu, zakupu leków i sprzętu rehabilitacyjnego, opieki medycznej, nowego przeszkolenia zawodowego czy chociażby dojazdu do placówek medycznych i konsultacji z lekarzami-specjalistami.

 • odszkodowanie z tytułu utraconego dochodu – jeżeli na skutek wypadku poszkodowany musiał zrezygnować z dotychczasowej pracy zawodowej, ma prawo do rekompensaty z tytułu poniesionych strat majątkowych.

 • renta z tytułu zwiększonych potrzeb – poszkodowani mają prawo ubiegać się o rentę wyrównawczą z tytułu zwiększonych potrzeb, takich jak: opieka medyczna, rehabilitacja.

 • zadośćuczynienie – każdy poszkodowany ma prawo również do zadośćuczynienia za poniesione krzywdy fizyczne i psychiczne. Jest to jednorazowe świadczenie, które ma na celu w pewien sposób zrekompensować negatywne skutki zdarzenia.

Ile powinno wynosić odszkodowanie powypadkowe? Zobacz zasady obliczania stawek!

Do naszej kancelarii odszkodowawczej zgłasza się wiele poszkodowanych, którzy nie posiadają odpowiedniego poziomu wiedzy na temat egzekwowanego w Polsce prawa. To oczywiste! Kwestią wartą wyjaśnienia na samym początku jest wysokość świadczenia z tytułu strat materialnych oraz niematerialnych, będących przykrym efektem wypadku o różnym charakterze. Na jakiej podstawie towarzystwo ubezpieczeniowe wylicza sumę należnych Ci pieniędzy? Należy podkreślić, że każdy przypadek odszkodowania powypadkowego analizowany jest w sposób indywidualny. Nigdzie nie znajdziesz ogólnego taryfikatora, który wskazuje stawki dedykowane dla wybranych zdarzeń. W zdecydowanej większości przypadków odszkodowanie po wypadku obejmuje rzeczywiste szkody poniesione przez osobę poszkodowaną. Mowa tutaj chociażby o koszcie naprawy pojazdu, koszcie najmu samochodu zastępczego, wydatkach na konsultacje medyczne, leki bądź nawet szkolenia, jakie wynikają z konieczności przebranżowienia się. Każda poniesiona przez Ciebie strata na polu finansowym musi być jednak odpowiednio potwierdzona oraz udokumentowana u ubezpieczyciela.

Szybkie i wysokie odszkodowania powypadkowe w AIF Kancelaria

Różnice pomiędzy odszkodowaniem powypadkowym a zadośćuczynieniem.
To dwa osobne świadczenia, należne osobie poszkodowanej

Wielu poszkodowanych termin odszkodowania powypadkowe oraz zadośćuczynienie za wypadek, mylnie uważa za synonimy tego samego świadczenia. Tymczasem są to zupełnie różne sposoby na uzyskanie dodatkowych finansów po tym przykrym w skutkach incydencie. Odszkodowania uważa się za podstawę rekompensaty szkody materialnej. Można w nią wliczyć chociażby naprawę auta oraz wszelkiego rodzaju wydatki na specjalistyczne leczenie bądź rehabilitację (pod warunkiem, że poszkodowany jest w stanie ukazać faktury za tego typu wizyty). Zadośćuczynienie natomiast jest formą świadczenia finansowego, którego głównym celem jest wyrównanie szkód niematerialnych. Mowa tutaj o cierpieniu, bólu związanym z pobytem w szpitalu czy stratą bliskiej Ci osoby. Warto podkreślić, że roszczenie o odszkodowania powypadkowe nie wyklucza starania się o sprawiedliwe zadośćuczynienie. Wręcz przeciwnie. Specjaliści pracujący dla AIF Kancelaria polecają podjąć oba kroki. Świadczymy usługi profesjonalnej pomocy, dzięki której finalna kwota odszkodowania i zadośćuczynienia pozwoli z optymizmem myśleć o dalszej rehabilitacji czy chociażby dalszym funkcjonowaniu w powypadkowych realiach.

Najważniejsze terminy w przypadku ubiegania się o odszkodowanie po wypadku

W przypadku roszczenia o odszkodowanie wypadkowe, istotną rolę odgrywa dopełnienie przez poszkodowanego wszelkich terminów. Mowa tutaj o złożeniu wniosku o wypłatę pieniędzy, gdzie w niektórych przypadkach spotykamy się z przedawnieniem sprawy. Daty pilnować musi również towarzystwo ubezpieczeniowe, czyli podmiot gwarantujący pieniądze w tego typu zdarzeniach. Zgodnie z obowiązującym prawem, ubezpieczyciel musi wypłacić odszkodowania powypadkowe przed upływem 30 dni od zawiadomienia Klienta o zdarzeniu. W wyjątkowych sytuacjach, termin ten wydłuża się do 90 dni w celu ustalenia szczegółów wypadku. Równo miesiąc ubezpieczyciel ma też na rozpatrzenie odwołania. Po upływie tego czasu, roszczenie uznaje się za zasadne.

Wysokie odszkodowanie powypadkowe tylko w AIF Kancelaria

Wszelkiego rodzaju liczby przemawiają za AIF Kancelaria.
Dlaczego odszkodowanie po wypadku warto konsultować z nami?

Kluczem do wyboru dobrej kancelarii odszkodowawczej, która będzie mogła wywalczyć nie tylko godne, ale przede wszystkim sprawiedliwe świadczenie powypadkowe, jest doświadczenie. Staż na współczesnym rynku prawniczym jasno pokazuje, czy masz do czynienia z ekspertami. Tego typu kryterium AIF Kancelaria spełnia w sposób śpiewający. Chwalimy się bowiem już ponad dekadą walk o wysokie odszkodowania powypadkowe. Przez ten okres doprowadziliśmy do szczęśliwego finału tysiące powierzonych nam spraw, a blisko 80% z nich zakończyło się na etapie polubownym zaledwie miesiąc od złożenia zapytania do AIF Kancelaria. Błyskawiczne rozstrzyganie sporów z towarzystwami ubezpieczeniowymi stanowi clue pracy zatrudnianych u nas, wykwalifikowanych specjalistów z zakresu prawa cywilnego. Doskonale rozumiemy, że okres powypadkowy nigdy nie należał do tych najprzyjemniejszych w Twoim życiu. Ciągnące się tygodniami rozprawy sądowe i nieskuteczne negocjacje z ubezpieczycielem mogą tylko rozdrapać ledwie co zagojone rany. W przypadku dochodzenia sprawiedliwego odszkodowania, wykazujemy się aż 98% skuteczności w podnoszeniu rozmiaru świadczenia. Z przykrością obserwujemy, jak towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają wysokość wypłaconych pieniędzy. Stojąc na straży ludzkich wartości, podnosimy nawet kilkukrotnie pierwotnie orzeczone stawki. Tak wysokie finanse pozwolą Ci myśleć o relatywnie szybkim powrocie do pełnej lub chociaż częściowej sprawności po przykrym w skutkach wypadku. Jesteśmy również transparentni, jeżeli chodzi o finanse – to kolejna zaleta AIF Kancelarii. Nigdy nie pobieramy ukrytych opłat, zaliczek oraz innych tego typu płatności. Oferujemy kompleksową pomoc w dochodzeniu świadczenia bez kruczków w zapisanym kontrakcie. Jesteśmy prawnikami z ogromną renomą wśród Klientów. Zweryfikuj u nich nasz poziom profesjonalizmu.

Zakres obowiązków AIF Kancelaria. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytym szacunkiem

Misją zatrudnianych przez nas radców prawnych jest zminimalizowanie częstotliwości znacznie zaniżanych wypłat z tytułu odszkodowania powypadkowego. Proponujemy Ci zupełnie darmową konsultację prawniczą, podczas której przedstawimy szczegółowy plan działań negocjacyjnych z wybranym towarzystwem ubezpieczeniowym. Od wielu lat posługujemy się w pełni legalnymi oraz skutecznymi technikami, dzięki czemu możesz mieć pewność podjęcia próby natychmiastowego rozwiązania problemu. Podczas niezobowiązującego spotkania zaprezentujemy również kwotę, o jaką (naszym zdaniem) warto się ubiegać od ubezpieczyciela. Na etapach dalszej współpracy gwarantujemy profesjonalne wsparcie w skompletowaniu wymaganej dokumentacji. Na prośbę poszkodowanego, zasiadamy do negocjacji o odszkodowania powypadkowe, a w wielu sytuacjach zapewniamy poprowadzenie sprawy sądowej. Wszystkie nasze działania nakierowane są na sukces w postaci zwiększenia pierwotnie proponowanej sumy świadczenia. Brak posiadania rozbudowanej wiedzy prawniczej przez Klientów kancelarii AIF nigdy nie powinno być podstawą do mocnego zaniżenia stawki za odszkodowanie po wypadku. Dosyć z wykorzystywaniem takich przypadków!

Gwarantujemy niezbędną pomoc w ubieganiu się o odszkodowania powypadkoweZapraszamy na darmową poradę!

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę znaleźć profesjonalną pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku?

Kompleksowe wsparcie prawnicze, pozwalające uzyskiwać wyższe kwoty świadczeń, oferują doświadczone kancelarie odszkodowawcze. Jedną z nich jest AIF Kancelaria z siedzibą we Wrocławiu. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych radców, których jedynym celem będzie uzyskanie maksymalnie wysokiego odszkodowania po wypadku. Takie postępowania są naszą specjalnością. Zajmujemy się nimi od ponad dekady! Jeżeli ciężar ubiegania się o dodatkowe świadczenie finansowe Cię przerasta, zapraszamy do kontaktu z AIF Kancelaria. Pomożemy!

Jakim doświadczeniem chwali się AIF Kancelaria w doradztwie odszkodowawczym?

Ogromnym. Od ponad dekady funkcjonujemy na współczesnym rynku prawniczym. Przeprowadziliśmy już tysiące spraw o odszkodowania powypadkowe, 80% z nich udało się zakończyć na etapie polubownych negocjacji a ponad 98% zgłaszanych do nas spraw przyniosło pozytywny finał w postaci zwiększenia wysokości świadczenia nawet kilkadziesiąt razy. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych ekspertów, dzięki czemu możemy Ci zapewnić profesjonalną obsługę na każdym etapie postępowania odszkodowawczego.

Skąd wypłacane są odszkodowania powypadkowe?

Osoba poszkodowana przeważnie otrzymuje świadczenie finansowe z polisy ubezpieczeniowej sprawcy lub własnego NNW. Jeżeli odpowiedzialny za wypadek nie posiadał ważnego OC, pomożemy Ci dochodzić swoich praw w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym. W obu przypadkach charakteryzujemy się ogromną skutecznością działania!

Czy roszczenie o odszkodowanie powypadkowe może zostać odrzucone przez TU?

W przypadku braku odpowiedniej argumentacji lub niewystarczającej ilości materiału dowodowego, towarzystwo ubezpieczeniowe (powołując się na brak przesłanek prawnych) może orzec brak konieczności wypłacenia odszkodowania powypadkowego. Niestety, zdarzają się przypadki, kiedy ubezpieczyciel odrzuca roszczenie mimo poprawnie wypełnionych formalności. Masz problemy z wypłaceniem świadczenia? Nie zwlekaj i zgłoś się już teraz do AIF Kancelaria. Pomożemy w skompletowaniu dokumentacji, negocjacjach z towarzystwem ubezpieczeniowym bądź nawet poprowadzimy Twoją rozprawę o odszkodowanie w sądzie!

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy.

  Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej