Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowanie za śmierć brata

Tragiczna śmierć brata to wydarzenie, po którym ciężko poradzić sobie z emocjami. Ból jaki towarzyszy po stracie osoby bliskiej jest wprost nie do opisania. Brat to nie tylko członek rodziny to też w wielu przypadkach przyjaciel i kompan życiowych przygód. Dlatego pogodzenie się z jego stratą jest niezwykle utrudnione. Rodzeństwo, które straciło brata na skutek nieszczęśliwego zdarzenia ma jednak prawo do dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Odszkodowanie za śmierć brata w wypadku samochodowym ma na celu w pewien sposób zrekompensować poniesione krzywdy psychiczne.

Jak dochodzić odszkodowania?

Odszkodowanie za śmierć brata w wypadku samochodowym wypłacane jest z oc sprawcy. Dlatego swoje roszczenie odszkodowawcze należy zgłosić do właściwej firmy ubezpieczeniowej. Następnie poszkodowany musi udowodnić straty jakie poniósł na skutek śmierci brata. Niestety opowiadanie o uczuciach jakimi dażyliśmy jego nie jest proste. Wiele osób nie potrafi w tak krótkim czasie od straty mówić swobodnie o swoich relacjach z bliskim. Dlatego AIF Kancelaria od ponad 10 lat skutecznie reprezentuje poszkodowanych, którzy na skutek wypadku stracili brata. Ograniczamy ich udział w postępowaniu do minimum. Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w negocjacjach w firmami ubezpieczeniowym, dlatego mogą skutecznie walczyć o godne odszkodowania za śmierć. AIF Kancelaria nie obciąża swoich klientów kosztami, pobieramy swoje honorarium w postaci prowizji po skutecznym uzyskaniu odszkodowania dla klienta.

Wysokość odszkodowania – o jakie kwoty walczymy?

Żadne pieniądze nie są w stanie zrekompensować straty bliskiego członka rodziny. AIF Kancelaria uzyskuje wysokie odszkodowania za śmierć brata w wypadku, by choć w minimalny sposób przynieść ulgę jego rodzeństwu. Wysokość roszczenia uzależniona jest od stopnia bliskości relacji pomiędzy członkami rodziny. Z doświadczenia wiemy jednak, że są to kwoty w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zachęcamy do przesłania dokumentów, a bezpłatnie ocenimy o jaką kwotę możemy się ubiegać.

 

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej