Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE

Odszkodowania za słupy energetyczne

Wielu właścicieli działek na terenie całego kraju walczy z niepożądanymi słupa energetycznymi. Właściciele zmagają się nie tylko z liniami przesyłowymi naziemnymi, ale też podziemnymi. Niestety wiele z nich nie posiada nadal uregulowanego stanu prawnego, dlatego tak ważne jest ustanowienie służebności przesyłu.

Służebność określa się mianem ograniczonym prawem rzeczowym powiązanym z przedmiotową nieruchomością, dlatego musi być zawierana w formie aktu notarialnego. I tutaj pojawia się szansa dla wszystkich właścicieli na wywalczenie wysokiego odszkodowania. Jeśli właściciel linii przesyłowej nie zawarł takiego dokumenty przed notariuszem oznacza to, że działka jest wykorzystywana za darmo. Właściciel ma prawo domagać się odszkodowania nawet 10 lat wstecz!

System energetyczny w naszym kraju w większości przypadków budował swoją infrastrukturę bez zgody właścicieli, tym samym nie szanując ich praw. Obecnie jednak właściciele mogą dochodzić z tego tytułu szeregu roszczeń m. in. ustanowienia stosownej służebności, a także usunięcia linii z ich działki. Gdy linie przesyłowe zaniżają wartość nieruchomości mogą wnioskować o wykup działki wraz z zabudową.

AIF Kancelaria pomaga skutecznie w dochodzeniu odszkodowania za słupy energetyczne !

Znalazłeś się w podobnej sytuacji? Firma energetyczna nie uregulowała kwestii z liniami przesyłowymi znajdującymi się na Twojej działce? Zgłoś się do AIF Kancelaria i ustal wysokość odszkodowania za słupy energetyczne jaką możesz uzyskać. Nasza kancelaria jest wyspecjalizowania w dochodzeniu tego typu roszczeń i świadczy pełną reprezentację na całym przebiegu postępowania. Załatwimy w Twoim imieniu wszystkie formalności! Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Nasze honorarium stanowi jedynie prowizja ustalana przed przyjęciem sprawy! Skontaktuj się z naszymi prawnikami i uzyskaj darmową propozycję rozwiązania sprawy! Prawo jest po Twojej stronie, dlatego warto zawalczyć o odszkodowanie za bezprawne korzystanie z działki należącej do Ciebie.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy.

    Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej