Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania może okazać się niezbędna dla każdej poszkodowanej osoby, która ubiega się o godne i sprawiedliwe świadczenie finansowe za wyrządzoną szkodę lub krzywdę materialną bądź niematerialną. Interwencja doświadczonych radców prawnych często jest jedyną możliwością na uzyskanie sumy umożliwiającej rozpoczęcie leczenia, rehabilitacji czy pokrycia kosztów życia codziennego. Profesjonalna pomoc w uzyskaniu odszkodowania dotyczy każdego etapu: kompletowania dokumentacji, złożenia wniosku, negocjacji z ubezpieczycielem czy nawet reprezentowaniem poszkodowanego podczas rozprawy sądowej. Nie jest ona obowiązkowa, jednak zalecana dla uniknięcia krzywdzących decyzji towarzystw ubezpieczeniowych czy sądów.

AIF Kancelaria świadczy pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Skuteczna pomoc w uzyskaniu odszkodowania to specjalność AIF Kancelarii

Przykry w konsekwencjach wypadek? Nasza AIF Kancelaria od ponad 10 lat świadczy pomoc w uzyskaniu odszkodowania! Razem z doświadczonymi prawnikami zawalczysz o możliwie wysokie stawki roszczeń odszkodowawczych. Jako renomowana kancelaria, zatrudniamy wielu specjalistów, którzy mogą szczycić się spektakularnymi osiągnięciami w branży. Świadczona przez AIF pomoc w uzyskaniu odszkodowania charakteryzuje się wysokim poziomem profesjonalizmu. Jak dotychczas przeprowadziliśmy tysiące procesów sądowych, a 98% spraw skończyło się pozytywnym finałem. Ponadto w 80% przypadków odszkodowawczych kończymy postępowanie na etapie polubownym, gdyż zatrudniamy wyłącznie renomowanych ekspertów z zakresu dozwolonych technik negocjacji. Liczby doskonale potwierdzają fakt, że AIF Kancelaria jest najlepszym wyborem, jeżeli chodzi o pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Walcz o godne świadczenia.

Dowiedz się bezpłatnie, jakie odszkodowanie możesz uzyskać!

Nie wiesz na jakie świadczenie finansowe możesz liczyć w swojej sprawie? Rozwiązujemy także takie problemy! Prześlij dokumenty na nasz adres mailowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Prawnicy AIF Kancelaria bezpłatnie ocenią szansę na uzyskanie wysokiego odszkodowania oraz przygotują szczegółową propozycję na prowadzenie sprawy. Zapraszamy do zupełnie darmowych konsultacji odszkodowawczych w siedzibie naszej kancelarii we Wrocławiu. Działamy również online na terenie całego kraju. Nie oczekujemy dodatkowych kosztów. Jesteśmy transparentni!

Świadczymy profesjonalną pomoc w uzyskaniu odszkodowania na terenie całej PolskiZapraszamy na darmową konsultację prawniczą!

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania od kulis. Jak wyglądają umowy z AIF Kancelaria Wrocław?

Nasza kancelaria AIF zawiera umowę z Klientem dopiero po ocenie dokumentacji gromadzonej w sprawie. Na podstawie Twojego materiału dowodowego ustalamy najkorzystniejsze rozwiązanie i prowizję, pobieraną dopiero po odzyskaniu odszkodowania. Nie zmienimy nigdy zasad współpracy w trakcie postępowania! Każdy nasz Klient otrzymuje pomoc w postaci osobistego doradcy, na bieżąco informującego o postępach w prowadzonej sprawie odszkodowawczej. Co nas wyróżnia?

 • nie pobieramy opłat wstępnych

 • prowizję pobieramy tylko za skuteczność

 • uzyskujemy odszkodowanie nawet w 30 dni

 • opłacamy koszty sądowe za Klientów

 • gwarantujemy pomoc przez doświadczonego prawnika

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania na sprawiedliwych warunkach

Oferowana przez AIF Kancelaria pomoc w uzyskaniu odszkodowania stoi na wysokim poziomie. Gwarantujemy błyskawiczne wypłaty odszkodowania, przyznawane w najwyższych kwotach.

Na czym dokładnie polega pomoc w uzyskaniu odszkodowania przez AIF Kancelaria?

Prawdopodobnie w tym momencie zadajesz sobie pytanie, dlaczego wsparcie doświadczonego prawnika jest Ci niezbędne do uzyskania sprawiedliwie wysokiego świadczenia za wyrządzoną szkodę materialną lub niematerialną? Odpowiedź jest bardzo prosta! Wyspecjalizowany w prawie cywilnym radca służy pomocną dłonią dosłownie na każdym etapie tego typu postępowania. Od analizy szans wygrania sprawy, po skompletowaniu niezbędnej dokumentacji czy materiałów dowodowych, na reprezentowaniu Klienta i negocjowaniu stawki kończąc. Do uzyskania godnego świadczenia często niezbędna jest rozbudowana wiedza na temat zasad funkcjonowania prawa. W zdecydowanej większości przypadków, osoby poszkodowane po raz pierwszy spotykają się z taką sytuacją. To pożywka dla towarzystw ubezpieczeniowych, które przeważnie zaniżają wysokość różnego rodzaju odszkodowań czy zadośćuczynień. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania nigdy nie powinna generować dodatkowych kosztów czy ukrytych opłat. Jeżeli zwrócisz się o wsparcie do doświadczonych specjalistów, możesz liczyć na błyskawiczne sfinalizowanie sprawy, co tylko pozwoli skupić się na powrocie do zdrowia oraz zebraniu myśli po tak traumatycznych zdarzeniach.

Dowiedz się, jak wybrać uczciwą kancelarię do pomocy w uzyskaniu odszkodowania

Wybór odpowiednich specjalistów do poprowadzenia sprawy odszkodowawczej, podobnie jak realizowanie takich kroków w sposób samodzielny, nigdy nie należy do najprostszych zadań. Warto podkreślić, że współczesna branża prawnicza roi się bowiem od kancelarii, które oferują pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Nie wszystkie jednak będą działały z myślą o zadowoleniu Klientów. Rzetelnych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem nie musisz szukać daleko! AIF Kancelaria z siedzibą we Wrocławiu posiada imponujący staż oraz tysiące pozytywnie rozstrzygniętych spraw na swoim koncie. To właśnie dwa czynniki, na które musi zwrócić uwagę osoba poszkodowana, jeśli myśli o znalezieniu odpowiedniej kancelarii. Nieocenioną wskazówką mogą być również opinie dotychczas obsłużonych Klientów. To przecież praca z ofiarą wypadku jest głównym obszarem działań prawników, wyspecjalizowanych w dochodzeniu sprawiedliwych świadczeń pieniężnych. Na tym polu wrocławska AIF Kancelaria także chwali się spełnieniem najbardziej wygórowanych standardów. Każdorazowo działamy dla dobra osoby poszkodowanej, Klienta naszej kancelarii. W trosce o Twój względny spokój oraz możliwość pozyskania środków niezbędnych do rozpoczęcia leczenia bądź zagwarantowania sobie lepszego bytu, dokładamy wszelkich starań, aby sprawa odszkodowawcza zakończyła się polubownie po 30 dniach. Taki wynik uzyskujemy w ponad 80% powierzonych nam zleceń. Skuteczność wygranych procesów sądowych jest równie imponująca. Stoi ona bowiem na poziomie 98%, jednak rozprawa cywilna jest już ostatecznością, do której nie chcemy dopuścić! Doświadczenie i wiarygodność kancelarii możesz sprawdzić na profilu KRS lub na stronie internetowej wybranej instytucji. Nie mamy przed Tobą nic do ukrycia!

Wszystkie formalności bierzemy na siebie! Skorzystaj z pomocy prawników AIF KancelariaSkontaktuj się z nami już teraz!

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania na terenie całej Polski – zapraszamy!

Podstawowym obszarem działań dla AIF Kancelaria jest miasto Wrocław. Stolica województwa dolnośląskiego jest regionem niezwykle obfitym w różnego rodzaju sprawy odszkodowawcze. Stąd też wybór właśnie tego miejsca na siedzibę naszej kancelarii. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania o sprawiedliwej oraz godnej wysokości nie ogranicza się jednak terytorialne. Rozwiązujemy sprawy Klientów z całej Polski. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu. Przez ponad 10 lat obecności w branży prawniczej, obsłużyliśmy już tysiące poszkodowanych osób. Prawo cywilne i prawo karne nie jest dla nas pierwszyzną. Sekretem skuteczności wykwalifikowanych radców z AIF Kancelarii okazuje się umiejętne połączenie wiedzy z zakresu egzekwowania prawa z czynnikami ludzkimi. Doskonale rozumiemy, jakie cierpienie przechodzisz podczas ubiegania się o odszkodowanie za szkody materialne bądź zadośćuczynienie za krzywdy niematerialne. Dołożymy wszelkich starań, aby polubownie zakończyć dochodzenie takiej rekompensaty w zaledwie 30 dni od pierwszego kontaktu ze specjalistami z AIF Kancelaria. Szybkie i relatywnie wysokie świadczenia powinny stanowić w Polsce codzienność. Stoimy na straży tych wartości. Zapraszamy do współpracy!

Najczęściej zadawane pytania

Czy pomoc w uzyskaniu odszkodowania w AIF wiąże się z dodatkowymi kosztami?

Jesteśmy stuprocentowo pewni skuteczności realizowanych przez nas praktyk. Profesjonalną pomoc w uzyskaniu odszkodowania świadczymy bez zaliczek, opłat wstępnych czy też ukrytych kosztów. Jedynym wynagrodzeniem dla prawników AIF Kancelaria jest procent wywalczonej kwoty, wypłacany dopiero po finalizacji całej sprawy. Lubimy grać w otwarte karty i rzetelnie podchodzimy do pomocy w uzyskiwaniu godnych odszkodowań. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Dążymy do relatywnie szybkiego zakończenia sprawy w nawet 30 dni!

Jakim doświadczeniem w sprawach odszkodowawczych chwali się AIF Kancelaria?

Tego typu postępowania nie są pierwszyzną dla zatrudnianych przez nas prawników. Od ponad dekady realizujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania w naprawdę różnych przypadkach. Nasze portfolio jest pełne sukcesów, obfitujących w sprawiedliwie wysokie świadczenia finansowe za szkody materialne, krzywdy niematerialne, śmierć rodzica bądź innego członka rodziny czy nawet za wypadki w miejscach pracy. Nasz profesjonalizm doceniają Klienci z całej Polski!

Ile trwa poprowadzenie sprawy odszkodowawczej przez prawników z AIF Kancelaria?

Długość trwania negocjacji z ubezpieczycielami bądź procesów sądowych o odszkodowania uzależniona jest od rodzaju zgłaszanej do nas sprawy. Jako doświadczeni specjaliści dokładamy wszelkich starań, aby każde zwrócenie się o pomoc zostało rozwiązane na etapie polubownym w niespełna 30 dni od pierwszego kontaktu z AIF Kancelaria. Takim efektem może się pochwalić ponad 3/4 prowadzonych przez nas spraw odszkodowawczych. Działamy stuprocentowo legalnie, wykorzystując sprawdzone techniki negocjacji dbamy o sprawiedliwą wysokość świadczenia oraz zaoszczędzenie czasu, jaki przeważnie pochłania ciągnący się w nieskończoność proces sądowy.

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy.

  Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej