Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

Śmierć ukochanej osoby to najbardziej tragiczne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Nie da się wycenić straty jakś niesie tak traumatyczne zdarzenie. Tracąc ojca, dziecko, małżonka lub rodzica na skutek tragicznego wypadku komunikacyjnego ciężko jest się pogodzić z tak niesprawiedliwym losem. Nic nie jest w stanie wypełnić pustki w naszym życiu, jednak nie należy zapominać, że przysługuje nam odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby. Kwota wypłacana ma na celu w pewien sposób zrekompensować stratę jaką ponieśliśmy w skutek wypadku. Odszkodowanie wypłacane jest z polisy OC sprawcy wypadku, a jego wysokość ma na celu zrekompensować starty osobe i rzeczowe.

Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej – jakich świadczeń możemy dochodzić?

Każda osoba, która na skutek wypadku straciła bliską osobę może ubiegać się o zadośćuczynienie, odszkodowanie lub rentę. Niestety śmierć członka rodziny w wielu przypadkach odbija się nie tylko na kondycji psychicznej rodziny, ale też bytowej i znacznym pogorszeniu sytuacji finansowej gospodarstwa domowego. Dzięki uzyskaniu wysokiego odszkodowania za śmierć bliskiej osoby możecie pewniej patrzeć w przyszłość i nie przejmować się problemami natury materialnej.

Nie rezygnuj ze swoich praw po stracie osoby bliskiej!

AIF Kancelaria od ponad 10 lat skutecznie dochodzi odszkodowań za śmierć osoby bliskiej. Wielu naszych klientów nie było świadomych jak znaczne kwoty możemy dla nich wywalczyć! Odszkodowanie za śmierć to świadczenie, które nigdy nie jest w stanie zadośćuczynić poniesionej straty. Uzyskiwane jednak kwoty mogą znacząco ułatwić dalsze funkcjonowanie po śmierci ukochanej osoby. Jak pokazuje nasza wieloletnia praktyka uzyskiwane kwoty oscylują nawet w granicach 150 tys. zł.

Jak zlecić sprawę AIF Kancelaria?

Wystarczy przesłać dokumenty lub zadzwonić, a nasi specjaliści przygotują propozycję prowadzenia sprawy. Konsultacje odszkodowawcze nie zobowiązują do żadnych decyzji i są bezpłatne! Dlatego warto już dziś dowiedzieć się jaką kwotę możemy dla Ciebie wywalczyć!

AIF Kancelaria nie naraża swoich klientów na dodatkowe koszty, dlatego nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Rozliczamy się jedynie prowizją pobieraną po skutecznym uzyskaniu odszkodowania.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej