Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowanie zdrowotne dla pasażera

Pasażerowie pojazdu, który uległ wypadkowi mają pełne prawo do dochodzenia odszkodowania zdrowotnego z OC. Dochodzić swoich roszczeń mogą też osoby podróżujące ze sprawcą wypadku. Ubezpieczyciel zastrzega sobie jednak prawo do obniżenia wysokości uzyskiwanych świadczeń, jeśli pasażer miał wpływ na zdarzenie drogowe. Odszkodowanie obejmuje też właścicieli pojazdów, którzy siedzieli w czasie wypadku na miejscu pasażera. Mogą oni dochodzić środków pieniężnych z OC własnego samochodu.

Zgodnie z literą prawa pasażer to osoba, która nie ma bezpośredniego wpływu na pojazd. Z naszych obserwacji wynika, że wielu poszkodowanych nie dochodzi odszkodowania i zadośćuczynienia, jeśli pojazd był kierowany przez osobę bliską. To bardzo błędne zachowanie, gdyż odszkodowanie dla pasażera uzyskiwane jest z polisy oc, a nie bezpośrednio od sprawcy.

AIF Kancelaria uzyskuje odszkodowanie dla pasażera za wypadek samochodowy z OC sprawcy i ubezpieczenia NNW wykupionego przez właściciela samochodu. Dochodzenie świadczeń z obu polis nie wyklucza się wzajemnie. Należy jednak podkreślić, że kwoty uzyskiwane z OC sprawcy są zdecydowanie wyższe, niż te z NNW. Jeśli jednak właściciel pojazdu nabył takową polisę warto wykorzystać ją do dochodzenia świadczeń za wypadek samochodowy.

AIF Kancelaria uzyskuje wysokie odszkodowanie dla pasażera z oc sprawcy i NNW!

Każdy pasażer ma prawo dochodzenia szkody osobowej i rzeczowej. Pierwsza obejmuje odszkodowanie zdrowotne, zadośćuczynienia i zwrot kosztów poniesionych na leczenie i rehabilitację. Poszkodowany ma prawo ubiegać się o wyrównanie z tytułu utraconego dochodu i rentę wyrównawczą na zwiększone potrzeby. Ponadto jeśli w skutek wypadku samochodowego uległy uszkodzeniu dobra materialne poszkodowanego może on wnioskować o zwrot kosztów wydatkowanych na ich naprawę.

Jak zlecić sprawę AIF Kancelaria Wrocław?

Wystarczy przesłać dokumenty faxem, e-mailem lub skontaktować się telefonicznie, a nasi pracownicy przygotują po zapoznaniu się ze sprawą rzetelną propozycję dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

AIF Kancelaria obsługuje klientów na terenie całego kraju, a także poza granicami w państwach Unii Europejskiej.

Jesteśmy skuteczni, dlatego nasze honorarium pobierane jest dopiero po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Wysokość prowizji ustalamy przed podpisaniem umowy! Sprawdź naszą ofertę już teraz i ciesz się szybką wypłatą środków z tytułu odszkodowania dla pasażera za wypadek samochodowy.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej