Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

Wypadki komunikacyjne na dobre wpisały się w codzienny pośpiech. Niestety wystarczy chwila nieuwagi, by traumatyczne w skutkach zdarzenie odmieniło życie wielu osób. W takich momentach pada zazwyczaj jedno pytanie: Jak uzyskać wysokie odszkodowanie po wypadku?

AIF Kancelaria przez ponad 10 lat swojej działalności wypracowała skuteczne sposoby dochodzenia roszczeń odszkodowawczych w wypadkach komunikacyjnych. Codziennie pomagamy klientom na terenie całego kraju uzyskiwać środki, które przyspieszają ich powrót do zdrowia i realizacji życiowych planów.

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny przysługuje każdej osobie poszkodowanej, która nie była sprawcą owego zdarzenia. Poszkodowani bardzo często stają przed dylematem, czy ubiegać się o odszkodowanie samodzielnie, czy może zlecić sprawę doświadczonej kancelarii prawnej. Niestety nasze obserwacje dają jednoznaczne wnioski, poszkodowani działający na własną rękę nie uzyskują odpowiednio wysokich odszkodowań. Firmy ubezpieczeniowe bazując na ich niewiedzy rażąco zaniżają stawki świadczeń. Nie warto odbierać sobie szansy na godne odszkodowanie za wypadek komunikacyjny!

Dlatego zachęcamy wszystkich poszkodowanych do skorzystania z naszych usług. Z doświadczonym prawnikiem u boku można wywalczyć nawet o 60% wyższe odszkodowanie. Środki te warto przeznaczyć na dodatkową rehabilitację.

AIF Kancelaria uzyska dla Ciebie wysokie odszkodowanie za wypadek komunikacyjny! Sprawdź jaką propozycję mają dla Ciebie nasi prawnicy już teraz!

Nasza kancelaria rzetelnie reprezentuje każdego klienta na wszystkich etapach postępowania odszkodowawczego. Dzięki temu nie musisz obawiać się nieznajomości przepisów prawa i popełnienia szeregu błędów przy likwidacji szkody. Wszyscy prawnicy AIF Kancelaria posiadają wieloletnie doświadczenie, dlatego uzyskiwanie odszkodowania po wypadku komunikacyjnym przebiega sprawnie i bez Twojego udziału.

Jesteśmy bardzo skuteczni, dlatego nie pobieramy żadnych opłat wstępnych rozliczając się jedynie za efekt wcześniej ustaloną prowizją! Nie narażamy klientów na dodatkowe koszty!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej