Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE

Odszkodowanie za śmierć babci

Tracąc babcię w wypadku przeżywamy ogromny traumę. Już nigdy nie będziemy mogli wrócić do dawnego życia u boku ukochanej osoby. Babcia to szczególna osoba dla każdego człowieka, ciepła, kochana bardzo często traktowana prawie jak matka. Nic nie jest w stanie wynagrodzić jej straty, jednak zgodnie z literą prawa każdy poszkodowany, który stracił babcię w wypadku ma prawo do zadośćuczynienia. Odszkodowanie za śmierć babci to próba zrekompensowania cierpienia po odejściu bliskiej osoby.

Kto wypłaci odszkodowania za śmierć?

Gdy w wypadku ginie osoba bliska mamy prawo dochodzenia roszczeń odszkodowawczych z OC sprawcy zdarzenia. Podmiotem zobowiązanym do wypłaty jest firma ubezpieczeniowa, u której została zawarta polisa.

Odszkodowanie za śmierć babci – o jakich kwotach mówimy?

Zadośćuczynienie za śmierć ma na celu próbę rekompensaty bólu związanego z tragiczną śmiercią babci. Niestety składając swoje roszczenie odszkodowawcze musimy mieć świadomość, że ubezpieczyciel przed podjęciem decyzji przeanalizuje relacje emocjonalne pomiędzy członkami rodziny. Dlatego tak ważne jest dokładne opisanie przywiązania do babci. Wiele osób po stracie bliskiej osoby nie jest w stanie precyzyjnie mówić o relacjach i uczuciach. To bywa często przyczyną zaniżenia wysokości wypłaconego zadośćuczynienia. AIF Kancelaria od ponad 10 lat reprezentuje swoich klientów w dochodzeniu odszkodowania za śmierć babci. Umiejętności negocjacyjne naszych prawników przyczyniają się do wypłaty zadośćuczynienia nawet o 60% wyższego. Nie warto zmagać się w tak ciężkich chwilach z ubezpieczycielem, powierzając sprawę AIF Kancelaria masz pewność, że wywalczymy najwyższe odszkodowanie za śmierć babci.

Zasady współpracy z AIF Kancelaria

Nasza kancelaria nie pobiera żadnych opłat za przyjęcie sprawy. Nie narażamy też klientów na dodatkowe koszty. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja za skutecznie uzyskane odszkodowania. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi specjalistami, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i niezobowiązującą propozycję prowadzenia sprawy odszkodowawczej.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej