Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE

Wysokość odszkodowania

Poszkodowani w wypadkach bardzo często mają problem ze sprecyzowaniem wysokości odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu i szkody majątkowe. Nie mając odpowiedniej wiedzy narażają się na drastyczne zaniżenie wypłaconego roszczenia. Nie wiesz o jakie odszkodowanie możesz się ubiegać? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści po zapoznaniu się z dokumentami bezpłatnie ocenią o jaką kwotę możesz zawalczyć. AIF Kancelaria współpracuje z prawnikami z wieloletnim doświadczeniem. Codziennie pomagamy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych na terenie całego kraju, jak i poza granicami!

Wysokość odszkodowania – jak jest ustalana?                 

Odszkodowanie za szkodę majątkową jest ustalane z użyciem metody dyferencyjnej. Polega ona na porównywaniu stanu majątku po wypadku, z domniemanym stanem gdyby do zdarzenia nigdy nie doszło. Odszkodowanie stanowi różnicę pomiędzy wartością obu stanów. Ustalanie wysokości roszczenia obejmuje nie tylko mienie, którego zdarzenie dotyczyło, lecz ogólny stan majątkowy poszkodowanego!

W przypadku szkody osobowej wysokość odszkodowania ustalana jest na podstawie zgromadzonej dokumentacji w sprawie i rzetelnej argumentacji, która potwierdza powstałe krzywdy. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy prawnej lub masz problem z prowadzeniem negocjacji skorzystaj z usług profesjonalistów. W naszej kancelarii pracują specjaliści prowadzący od lat rozmowy negocjacyjne z ubezpieczycielami krajowymi i zagranicznymi. Należy pamiętać, że firmy ubezpieczeniowe w wielu przypadkach zaniżają kosztorysy bazując na niewiedzy osób składających roszczenie. Nie warto być biernym na takie zachowanie. Z naszą pomocą możesz wywalczyć nawet o 60% wyższe odszkodowanie! Pond 80% spraw rozwiązujemy na etapie polubownym, a nasi klienci otrzymują należne im odszkodowania w zaledwie 30 dni. Ustal bezpłatnie wysokość odszkodowania i zawalcz o godne środki z AIF Kancelaria. Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu nie musi być niskie!

    W celu uzyskania dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy.

    Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej