Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Wysokość odszkodowania

Poszkodowani w wypadkach bardzo często mają problem ze sprecyzowaniem wysokości odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu i szkody majątkowe. Nie mając odpowiedniej wiedzy narażają się na drastyczne zaniżenie wypłaconego roszczenia. Nie wiesz o jakie odszkodowanie możesz się ubiegać? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści po zapoznaniu się z dokumentami bezpłatnie ocenią o jaką kwotę możesz zawalczyć. AIF Kancelaria współpracuje z prawnikami z wieloletnim doświadczeniem. Codziennie pomagamy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych na terenie całego kraju, jak i poza granicami!

Wysokość odszkodowania – jak jest ustalana?                 

Odszkodowanie za szkodę majątkową jest ustalane z użyciem metody dyferencyjnej. Polega ona na porównywaniu stanu majątku po wypadku, z domniemanym stanem gdyby do zdarzenia nigdy nie doszło. Odszkodowanie stanowi różnicę pomiędzy wartością obu stanów. Ustalanie wysokości roszczenia obejmuje nie tylko mienie, którego zdarzenie dotyczyło, lecz ogólny stan majątkowy poszkodowanego!

W przypadku szkody osobowej wysokość odszkodowania ustalana jest na podstawie zgromadzonej dokumentacji w sprawie i rzetelnej argumentacji, która potwierdza powstałe krzywdy. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy prawnej lub masz problem z prowadzeniem negocjacji skorzystaj z usług profesjonalistów. W naszej kancelarii pracują specjaliści prowadzący od lat rozmowy negocjacyjne z ubezpieczycielami krajowymi i zagranicznymi. Należy pamiętać, że firmy ubezpieczeniowe w wielu przypadkach zaniżają kosztorysy bazując na niewiedzy osób składających roszczenie. Nie warto być biernym na takie zachowanie. Z naszą pomocą możesz wywalczyć nawet o 60% wyższe odszkodowanie! Pond 80% spraw rozwiązujemy na etapie polubownym, a nasi klienci otrzymują należne im odszkodowania w zaledwie 30 dni. Ustal bezpłatnie wysokość odszkodowania i zawalcz o godne środki z AIF Kancelaria. Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu nie musi być niskie!

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy.

  Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej