Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Za uszczerbek na zdrowiu / zdrowotne

Wypadki to traumatyczne zdarzenia, które w wielu przypadkach niosą za sobą negatywne konsekwencje. Wśród nich bardzo często jest uszczerbek na zdrowiu trwały lub czasowy. Bez względu na stopień uszkodzenia ciała i czas trwania rozstroju zdrowia każdy poszkodowany ma prawo do dochodzenia odszkodowania z oc sprawcy kolizji. Uzyskanie wysokiej stawki zdecydowanie ułatwi szybki powrót do zdrowia. Niestety firmy ubezpieczeniowe drastycznie zaniżają stawki odszkodowania z oc sprawcy za uszczerbek na zdrowiu. Oddając sprawę w ręce specjalistów z AIF Kancelaria mogą Państwo liczyć na odszkodowanie nawet o 60% wyższe, niż działając na własną rękę.

Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu- jak działa AIF Kancelaria?

Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych! Jesteśmy skuteczni, dlatego naszym wynagrodzeniem jest jedynie prowizja pobierana po uzyskaniu odszkodowania dla klienta. Jej wysokość ustalmy po zapoznaniu się z dokumentacją w sprawie. Wystarczy przesłać dokumenty faxem lub e-mailem, a nasi specjaliści bezpłatnie w ciągu 48 h ocenią szansę na uzyskanie odszkodowania i przygotują propozycję rozwiązania sprawy.

Jak ubezpieczyciel ustala wysokość odszkodowania?

Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu z oc sprawcy kolizji zawsze obliczane jest z użyciem tabeli stworzonych przez dane Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Pod uwagę brana jest opinia komisji lekarskiej, a także wszelka dokumentacja medyczna zgromadzona w sprawie. AIF Kancelaria pomaga na każdym etapie postępowania odszkodowawczego. Jeśli uważasz, że ubezpieczyciel ocenił rażąco nisko Twój uszczerbek na zdrowiu skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w odwołaniu się od jego decyzji! Nie masz nic do stracenia, a nasze doświadczenie pokazuje, że prowadząc negocjacje poprzez kancelarię prawną możesz wywalczyć zdecydowanie wyższe odszkodowanie z oc sprawcy! Wpływ na wysokość uzyskanej kwoty ma nie tylko ocena komisji lekarskiej, ale też wpływ wypadku na Twoje plany życiowe i samopoczucie psychiczne! Nasi prawnicy mają wieloletnie doświadczenie w negocjacjach i pomogą Ci siłą argumentów uzyskać większe środki z polisy sprawcy wypadku.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej