Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowanie komunikacyjne

Odszkodowania komunikacyjne to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych rodzajów świadczeń finansowych, jakie przysługują osobom poszkodowanym w wyniku wypadku lub kolizji drogowej. W zdecydowanej większości przypadków rekompensata dotyczy szkody osobowej bądź rzeczowej (o ile osoba ta nie jest sprawcą całego zdarzenia). Odszkodowania komunikacyjne, według prawnej definicji, są wynagrodzeniem strat, powstałych w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Szczegóły na temat świadczenia za wypadek komunikacyjny można znaleźć w kodeksie cywilnym.

Odszkodowania komunikacyjne w AIF Kancelaria

Jesteś osobą, która ucierpiała w wyniku wypadku komunikacyjnego?
Należy Ci się sprawiedliwe odszkodowanie. Zawalczymy o nie!

Nasza AIF Kancelaria z miasta Wrocław od początku działalności pomaga uzyskać lub odzyskać odszkodowania komunikacyjne Klientom z całego kraju. Prezentowana tutaj oferta skierowana jest do wszystkich osób poszkodowanych, a także do bliskich ponoszących tragiczny skutek tych bez wątpienia traumatycznych zdarzeń. Jeżeli przytrafił Ci się wypadek komunikacyjny, AIF Kancelaria pomoże w dochodzeniu wysokich oraz sprawiedliwych świadczeń z OC sprawcy. W przypadkach, kiedy osoba odpowiedzialna za wypadek nie posiadała ważnej polisy, ubiegamy się o roszczenia od Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Jeżeli chodzi o odszkodowanie komunikacyjne z AIF Kancelaria, nigdy nie poniesiesz dodatkowych opłat za proponowane przez nas usługi.

Naszym Klientom pomagamy uzyskać:

 • zwrot kosztów poniesionych na zakup leków

 • zwrot kosztów poniesionych na rehabilitację i konsultacje specjalistyczne

 • zwrot kosztów za pobyt w szpitalu

 • zwrot kosztów na opatrunki i przyrządy do rehabilitacji

 • zwrot kosztów poniesionych na dodatkową opiekę po wypadku

 • zwrot kosztów dojazdów do placówek medycznych

 • zwrot kosztów zakupu sprzętu medycznego, protez, itp.

 • zwrot kosztów poniesionych na przygotowanie do nowego zawodu

 • wyrównanie z tytułu utraconego dochodu trwałego

 • odszkodowania komunikacyjne za szkody rzeczowe

 • zadośćuczynienie za krzywdę fizyczną i psychiczną

 • renty wyrównawczej na zwiększone potrzeby w związku z leczeniem

 • rentę z tytułu utraconego dochodu, gdy poszkodowany nie ma możliwości podjęcia pracy

Skontaktuj się z AIF Kancelaria i dowiedz się, o jakie kwoty odszkodowania możesz walczyć!

Sprawiedliwie wysokie odszkodowania komunikacyjne za wypadek to nasza specjalność. Z myślą o osobach poszkodowanych w tego typu zdarzeniach, oferujemy kompleksową pomoc prawniczą. Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych specjalistów, którzy w ciągu 48 godzin od dnia zgłoszenia sprawy do AIF Kancelaria przygotują propozycję natychmiastowego oraz skutecznego rozwiązania problemu. Konsultacje w zakresie odszkodowania zawsze są stuprocentowo darmowe i całkowicie niezobowiązujące do dalszych kroków. Sprawdź, jak wysokie odszkodowanie mogą dla Ciebie wywalczyć nasi prawnicy. Jesteśmy do bólu skuteczni, korzystając wyłącznie z legalnych i zweryfikowanych metod. Gwarantujemy satysfakcję z uzyskania godnego wsparcia finansowego.

Cechuje nas wysoka skuteczność walki o odszkodowanie komunikacyjneSprawdź to! Zapraszamy na zupełnie darmową konsultację!

Kto może ubiegać się o odszkodowanie za wypadek komunikacyjny?

O dodatkowe świadczenie finansowe za udział w nieszczęśliwych zdarzeniach drogowych mogą ubiegać się wszystkie osoby, poszkodowane podczas wypadku. Mowa tutaj nie tylko o kierowcach, ale również o pasażerach, pieszych, rowerzystach czy motocyklistach. Uzyskanie sprawiedliwego i wysokiego odszkodowania komunikacyjnego to ogromna szansa na szybki powrót do zdrowia oraz realizację dotychczasowych życiowych planów. Często po tego typu wydarzeniach niezbędna jest żmudna rehabilitacja bądź inne specjalistyczne leczenie. AIF Kancelaria umożliwi Ci wywalczenie odszkodowania, pozwalającego opłacić wcześniej wymienione potrzeby.

Zależy Ci na szybkim oraz godnym odszkodowaniu komunikacyjnym?
AIF Kancelaria szanuje czas każdego poszkodowanego!

Doskonale rozumiemy, że przechodzisz aktualnie jeden z trudniejszych okresów w życiu. Niosący za sobą poważne konsekwencje wypadek komunikacyjny to z pewnością traumatyczne przeżycie i dlatego chcesz jak najszybciej sfinalizować kwestię ubiegania się o odszkodowanie komunikacyjne. AIF Kancelaria z siedzibą w mieście Wrocław Ci w tym pomoże! Jesteśmy bardzo doświadczonymi prawnikami, którzy szanują czas każdego Klienta. Działamy ekspresowo, rzetelnie oraz legalnie. Ponad 3/4 zgłaszanych do nas spraw kończymy na etapie polubownych negocjacji, nawet do 30 dni od momentu zgłoszenia problemu. Dla Ciebie będzie to ogromny komfort oraz brak konieczności wracania do tragicznych zdarzeń podczas ciągnących się w nieskończoność procesów sądowych.

Wysokie odszkodowania komunikacyjne w 30 dni

Formalności pozostaw nam. Od wielu lat świadczymy kompleksową pomoc dla Klientów!

Nie każdy poszkodowany może charakteryzować się rozbudowaną wiedzą z zakresu prawa. Każdy może natomiast skorzystać z usług doświadczonego prawnika, który na swoje barki weźmie spory ciężar prowadzenia sprawy o odszkodowania komunikacyjne. Te wypłacane są przez towarzystwo ubezpieczeniowe, a w skrajnych przypadkach o wysokości świadczenia decyduje sąd. Niezależnie od tego, na jakim etapie ubiegania się o tego typu rekompensatę jesteś, oferujemy Ci wykonanie skutecznych technik negocjacyjnych lub reprezentowanie podczas procesu cywilnego. Praca AIF Kancelarii przynosi nadzwyczajne efekty. Każdy nasz Klient jest stuprocentowo zadowolony z wysokości swojego odszkodowania. Udowadniamy, że może być ono zdecydowanie wyższe od pierwszej propozycji towarzystwa ubezpieczeniowego. Takie świadczenie musi przede wszystkim zagwarantować możliwość podjęcia leczenia oraz powinno wynagradzać wszelkie inne szkody, jakie powstały w wyniku wypadku. Rzetelnie obliczone odszkodowania komunikacyjne wypłacone w błyskawicznym tempie? Zapraszamy na pierwszą, darmową konsultację po więcej informacji!

Pomagamy uzyskiwać sprawiedliwe odszkodowania komunikacyjne. Mamy w tym doświadczenie!Zgłoś się do AIF Kancelarii już teraz!

Najczęściej zadawane pytani

Czym różni się odszkodowanie od zadośćuczynienia?

Różnic pomiędzy tymi świadczeniami należy poszukać w charakterze ich wypłacania. Odszkodowania komunikacyjne to przeważnie rekompensaty finansowe, o które mogą starać się osoby poszkodowane w wypadkach drogowych. Mowa tutaj o szkodzie rzeczowej, którą łatwo wycenić – naprawa pojazdu, ale również pokrycie kosztów leczenia, wynikającego z uszczerbku na zdrowiu po tego typu zdarzeniu. Zadośćuczynienie dotyczy szkód niematerialnych, ciężkich do wynagrodzenia pieniędzmi. Wśród nich warto wymienić uszczerbki na psychice, brak możliwości samodzielnego funkcjonowania, brak możliwości podjęcia pracy zarobkowej czy kontynuowania dotychczasowego zatrudnienia. Podobny charakter i zakres działania wpływa na to, że odszkodowania komunikacyjne często mylone są z zadośćuczynieniami.

Czy AIF Kancelaria pomoże mi w wyliczeniu sprawiedliwego odszkodowania?

Zdecydowanie tak! Jako doświadczeni specjaliści, świadczymy kompleksowe usługi z rozbudowanego zakresu pomocy przy odszkodowaniach komunikacyjnych. Do realizowanych przez nas obowiązków należy m.in. wycena rzeczywistych strat, poniesionych na skutek wypadku drogowego. Technikami negocjacyjnymi dochodzimy do rozmiaru świadczenia finansowego, na które osoba poszkodowana nie mogłaby liczyć bez wsparcia z ramienia AIF Kancelarii.

Jak wygląda kwestia rozliczenia się z AIF Kancelarią przy sprawach odszkodowawczych?

Ogromna skuteczność w dochodzeniu odszkodowania za wypadek komunikacyjny sprawia, że prawnicy z AIF Kancelaria nie pobierają zaliczek, opłat wstępnych oraz innych tego typu kosztów, na jakie przeważnie narażona jest osoba poszkodowana po kontakcie ze specjalistami. Nasze wynagrodzenie otrzymujemy wyłącznie za pozytywny finał Twojej sprawy – po odzyskaniu pieniędzy od firmy ubezpieczeniowej. Od wielu lat działamy rzetelnie i transparentnie!

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy.

  Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej