Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE

Odszkodowanie z OC sprawcy

Odszkodowania z OC sprawcy należą się każdej osobie poszkodowanej w wypadku drogowym. W zdecydowanej większości przypadków tego typu świadczenie wypłacane jest już po 30 dniach od momentu zgłoszenia szkody. Odszkodowanie OC wymaga przedstawienia ubezpieczycielowi wielu dokumentów, których zadaniem jest potwierdzenie rozmiaru doznanej krzywdy materialnej. Formą rozliczenia rekompensaty uzyskiwanej z polisy ubezpieczeniowej sprawcy jest wypłata gotówki na konto bankowe poszkodowanego lub transakcja bezgotówkowa, gdzie TU reguluje rachunki, jakie powstały w wyniku konieczności naprawienia szkody w wybranym serwisie samochodowym.

„Odszkodowania

Jesteś ofiarą wypadku drogowego? Należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy!

Wypadek to zdarzenie, które całkowicie odmienia życie osoby poszkodowanej. Wystarczy zaledwie jedna chwila, aby wszystkie plany na przyszłość legły w gruzach. Powrót do życia sprzed wypadku może zagwarantować wysokie odszkodowanie OC. Dzięki niemu ofiara tego feralnego zdarzenia otrzymuje niepowtarzalną szansę walki o zwrot kosztów poniesionych na powrót do zdrowia!

Kto może ubiegać się o wysokie odszkodowanie OC?

Odszkodowanie z OC sprawcy przysługuje każdej osobie poszkodowanej, która w wyniku wypadku doznała uszczerbku na zdrowiu. Wszyscy uczestniczy zdarzenia, którzy nie przyczynili się całkowicie do wypadku mają prawo dochodzenia odszkodowania od ubezpieczyciela. Uzyskanie rekompensaty za poniesione straty nie dotyczy sprawcy wypadku.

Odszkodowanie z OC – o co może ubiegać się osoba poszkodowana w wypadku?

Szkoda powstała na skutek wypadku powinna zostać naprawiona. Poszkodowanemu przysługuje szereg roszczeń odszkodowawczych, które mają na celu zrekompensowanie poniesionych krzywd. Mowa między innymi o odszkodowaniu za szkodę rzeczową, odszkodowaniu za utracony dochód, odszkodowaniu za szkodę osobową, zadośćuczynieniu czy chociażby comiesięcznej rencie.

Samodzielnie czy z prawnikiem? Jak ubiegać się o wysokie odszkodowanie OC?

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych nie jest zadaniem prostym. Odpowiednie umotywowanie wnioskowanej kwoty odszkodowania z OC sprawcy wymaga odpowiedniej wiedzy prawnej, a także umiejętności negocjacyjnych. Firmy ubezpieczeniowe drastycznie zaniżają odszkodowania. Jeśli zależy Ci na wysokim roszczeniu oddaj sprawę do AIF Kancelaria. Z udziałem naszych prawników wywalczysz odszkodowanie nawet o 60% wyższe! Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, rozliczamy się jedynie za efekt! Prowizję ustalamy przed przyjęciem sprawy i jest ona pobierana dopiero po skutecznym uzyskaniu odszkodowania!

Pomożemy Ci uzyskać wysokie odszkodowanie z OC sprawcy wypadkuSprawdź to! Zapraszamy na zupełnie darmową konsultację!

Jak zlecić sprawę do AIF Kancelaria?

 • Telefonicznie – nasi specjaliści czekają na telefon od Ciebie! Zadzwoń i dowiedz się o jakie pieniądze możemy zawalczyć. + 48 71 349 09 11 / 12 / 13 / 16

 • E-mailem lub faxem – prześlij dokumenty, a w ciągu 48h nasi prawnicy zapoznają się z Twoją sprawą i przygotują bezpłatną propozycję na prowadzenie sprawy. pomoc@tuodszkodowania.pl fax: + 48 71 349 09 14

 • Formularz kontaktowy – skorzystaj z formularza umieszczonego na stronie, wypełnij go i prześlij! Nasi pracownicy niezwłocznie skontaktują się z Tobą!

 • Osobiste spotkanie – zapraszamy na bezpłatne konsultacje odszkodowawcze do naszej siedziby we Wrocławiu!

Odszkodowanie z OC sprawcy to świadczenie, które jest przyznawane osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Warunkiem jego wypłacenia okazuje się doznanie uszczerbku na zdrowiu, przy czym wysokość świadczenia jest zależna m.in. od stopnia uszkodzeń ciała. Dochodząc odszkodowania z OC należy uwzględnić wszelkie poniesione szkody, w tym przede wszystkim rzeczowe oraz osobowe. Między innymi tym zajmuje się AIF Kancelaria. Nasi prawnicy to doświadczeni specjaliści, którzy nie mają sobie równych w kwestii walki o odszkodowania z OC sprawcy. Reprezentujemy Klientów po wypadkach dbając o to, aby Ubezpieczyciel nie zaniżył kwoty przyznanego świadczenia. W pracy wykorzystujemy umiejętności negocjacyjne i szerokie zaplecze wiedzy prawniczej, zdobywanej latami. Z naszą fachową pomocą uzyskanie rekompensaty finansowej za doznany uszczerbek na zdrowiu jest czystą formalnością. Odbywa się to zgodnie z zasadami etyki i trwa na tyle krótko, żeby Klient otrzymał należną mu kwotę bezsporną przed upływem 30 dni. Potrafimy doprowadzić do sytuacji, w której reprezentowany przez nas poszkodowany otrzymuje nawet o 60% wyższe odszkodowanie z OC sprawcy, niż początkowo proponował mu ubezpieczyciel. Wszystko za sprawą skutecznych negocjacji, pozwalających nam zamknąć większość postępowań jeszcze na etapie polubownym. Działamy dla Klientów, z należytą starannością dbając o ich interes. Dlatego jeśli chcesz wystąpić o wysokie odszkodowanie z OC, prosimy się z nami skontaktować.

Dochodzenie odszkodowania z OC sprawcy.
To prosta droga do uzyskania godnej rekompensaty za uszczerbek na zdrowiu

W AIF Kancelaria świadczymy usługi, w ramach których osoby pokrzywdzone w wypadkach komunikacyjnych mogą liczyć na przyznanie im wysokiego odszkodowania z OC sprawcy. Prowadzimy zawiłe postępowania, a także te, możliwe do zamknięcia na drodze polubownej. Kilkanaście lat pracy w branży nauczyło nas, jakie sztuczki stosują niektórzy ubezpieczyciele. Mamy wprawę w negocjacjach, niemal bezbłędnie przewidujemy i dążymy do tego, żeby każdy nasz Klient był zadowolony z efektów naszych działań. Jeżeli chcesz uzyskać wysokie odszkodowanie OC, najlepiej zrobicie, bezzwłocznie zgłaszając się do naszej wrocławskiej kancelarii. Do rozpoczęcia postępowania potrzebne nam będą dane sprawcy, a także informacje o okolicznościach zajścia. Postaramy się wyłuskać z nich tyle, ile się da – w tym oszacować kwotę odszkodowania OC, jakie możemy dla Ciebie uzyskać. Należy podkreślić, że bardzo często dochodzi do sytuacji, w których osoby poszkodowane w wypadkach zostają dodatkowo pokrzywdzone w drodze do wypłaty świadczenia. Ubezpieczyciele proponują zaniżone kwoty, a w skrajnych przypadkach w ogóle nie chcą przyznać odszkodowania. Szczególnie w takich przypadkach pomoc AIF Kancelarii okazuje się nieoceniona. Tym bardziej, że o odszkodowanie powypadkowe można się ubiegać przez okres trzech lat liczonych od dnia, w którym ustaliliśmy sprawcę szkody. Oferujemy profesjonalne wsparcie prawne na wszystkich etapach trwania postępowania. Dla nas odzyskiwanie odszkodowań OC dla Klientów jest codziennością. Doskonale znamy się na swoim fachu i dzięki temu możemy zagwarantować, że współpraca z nami będzie dla Ciebie korzystna.

„Odszkodowania

Powierz nam sprawę o odszkodowanie z OC sprawcy.
Uzyskamy dla Ciebie wysokie świadczenie, które zrekompensuje poniesione straty

W postępowaniach odszkodowawczych dla Klienta kluczową rolę odgrywa wybór kancelarii prawnej. Jako doświadczony zespół specjalistów, zdecydowanie odradzamy walkę z ubezpieczycielem, prowadzoną we własnym zakresie. Bez odpowiedniego przygotowania i znajomości obowiązujących przepisów, uzyskanie wysokiego odszkodowania OC będzie bardzo trudne. Zupełnie inny obrót sprawa przybierze, jeśli zdecydujemy się zlecić ją profesjonalistom. AIF Kancelaria z Wrocławia odzyskiwanie odszkodowań OC przeprowadza z doskonałą skutecznością. Dlatego każdy, kto ucierpiał w wypadku komunikacyjnym – będąc kierowcą, pasażerem, pieszym albo innym uczestnikiem ruchu drogowego, powinien zgłosić się do wyspecjalizowanych prawników. Dysponując ich pomocą można być spokojnym o to, że odszkodowanie z OC sprawcy zostanie przyznane w takiej wysokości, jaka rzeczywiście przysługuje w konkretnej sytuacji. Warto wiedzieć, że u boku profesjonalistów można wywalczyć świadczenie niezależnie od okoliczności, a więc zarówno w sytuacji gdy sprawca posiada ubezpieczenie OC oraz wówczas, gdy nie wykupił on polisy. Zapraszamy do współpracy! W Twoim imieniu rozpoczniemy negocjacje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, stosując sprawdzone strategie, indywidualnie dopasowane do danego postępowania.

Odszkodowania z OC sprawcy – najpopularniejsze kwestie problematyczne

Do absolutnie podstawowych obowiązków poszkodowanego, jeśli myśli on o wypłacie godnego odszkodowania OC, jest trzeźwe myślenie i błyskawiczne działanie już na miejscu wypadku. Tutaj zaniechanie kilku niezwykle ważnych kroków może doprowadzić w przyszłości do braku podstaw prawnych do orzeczenia świadczenia z tytułu doznanej szkody materialnej. Po wypadku lub kolizji drogowej pamiętaj, aby wezwać policję, uzyskać pisemne oświadczenie sprawcy nieszczęśliwego zdarzenia oraz zadbać o pełną dokumentację wraz ze zdjęciami z miejsca wypadku. Jeżeli kwestia ustalenia odpowiedzialnego za wypadek nie jest jednoznaczna, warto zadbać również o zeznania bądź oświadczenia naocznych świadków. Mogą być one kluczowe do późniejszego przyznania odszkodowania z OC sprawcy. Poszkodowany powinien skompletować także dokumentację, która potwierdzi koszty poniesione podczas naprawy uszkodzonego pojazdu czy mienia. To już jednak obowiązek, o jakim nie musisz pamiętać bezpośrednio w miejscu zdarzenia. Często w stresie dochodzi do pozornie drobnych potknięć, mających negatywne skutki w przyszłości.

Jesteśmy doświadczonymi prawnikami w zakresie odzyskiwania ubezpieczenia z OC sprawcy!Sprawdź nasz profesjonalizm!

Wiele wątpliwości budzi również odzyskiwanie odszkodowań OC w przypadku, kiedy sprawca nie posiadał obowiązującej polisy ubezpieczeniowej. Czy w takich przypadkach ofiara zdarzenia może zapomnieć o świadczeniu finansowym, rekompensacie za poniesione krzywdy? Zdecydowanie nie! Pozornie problematyczna sytuacja błyskawicznie jest wyjaśniania w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym, gdzie kieruje tego typu przypadki. Doświadczeni radcy prawni z AIF Kancelaria świadczą kompleksową pomoc w roszczeniu o odszkodowanie z OC sprawcy w takiej instytucji.

Ile czasu powinno trwać wypłacenie odszkodowania OC dla poszkodowanego?

Zgodnie z obowiązującą w Polsce literą prawa, odpowiednie odszkodowania z OC sprawcy muszą zostać wypłacone na konto osoby poszkodowanej w wypadkach w ciągu maksymalnie 30 dni. Tutaj mowa o terminie początkowym, który ustanawia chwila zgłoszenia takiej szkody. Jednak w kilku przypadkach towarzystwo ubezpieczeniowe może mieć wątpliwości lub zastrzeżenia i zdecyduje o powołaniu specjalnej komisji bądź po prostu baczniej przyglądnie się konkretnej sprawie. Wówczas termin odszkodowania OC może wydłużyć się do 90 dni. Warto jeszcze wymienić sytuację, kiedy o przyznaniu świadczenia finansowego decyduje proces karny czy cywilny. W takich przypadkach wypłata pieniędzy uzależniona jest od orzecznictwa sądu. Kierowanie roszczenia o rekompensatę do sądu nie należy traktować jako codzienność. W zdecydowanej większości przypadków, kwestię ustalenia wysokości oraz przekazania świadczenia finalizuje się na etapie polubownym w terminie 30 dni od zgłoszenia szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego lub kancelarii odszkodowawczej.

Osoba poszkodowana ubiegająca się o odszkodowania z OC sprawcy ma prawo do wyboru dwóch form rozliczenia – gotówkową bądź bezgotówkową. W tym pierwszym wypadku ofiara zdarzenia otrzymuje należne jej pieniądze bezpośrednio na konto bankowe. Rozliczenie bezgotówkowe jest oparte o wskazanie warsztatu, w którym zostanie dokonana naprawa szkody materialnej auta. W takiej sytuacji towarzystwo ubezpieczeń rozlicza się ze wskazaną przez Ciebie placówką.

AIF Kancelaria gwarantuje skuteczne odzyskiwanie odszkodowań OC w 30 dni!

Dążenie do błyskawicznej wypłaty wysokiego świadczenia finansowego nie jest pierwszyzną dla specjalistów z AIF Kancelaria. Świetnie rozumiemy, że znajdujesz się aktualnie w bardzo trudnej sytuacji życiowej i marzysz o rozwiązaniu wszelkich problemów tak szybko, jak tylko się da. Tutaj z pomocą przychodzą zatrudniani przez nas radcy prawni, którzy chwalą się ponad dekadą stażu na współczesnym rynku prawniczym. W tym czasie uzyskaliśmy tysiące spektakularnych sukcesów, a zdecydowaną większość postępowań (nawet powyżej 80%) zakończyliśmy w 30 dni od zgłoszenia Klienta. Sekret sukcesu AIF Kancelaria tkwi w umiejętnym połączeniu rozbudowanej wiedzy na temat obowiązującego w Polsce prawa z odpowiednim podejściem do każdej sprawy. Od lat stoimy na straży ludzkich wartości. Nie pozwolimy, aby wypłacono Tobie skandalicznie niską kwotę za odszkodowanie z OC sprawcy. Wahasz się nad podjęciem współpracy z AIF Kancelaria? Specjalnie z myślą o najbardziej wymagających poszkodowanych przygotowaliśmy całkowicie bezpłatne spotkanie, na którym poznasz sposób walki o możliwie wysokie świadczenie oraz sumę realną do wywalczenia u ubezpieczyciela. Warto podkreślić, że taka konsultacja nie jest zobowiązująca, ale zdecydowaną większość Klientów przekonuje do rozpoczęcia starania o sprawiedliwe pieniądze!

Wysokie odszkodowania z OC sprawcy w AIF Kancelaria

Gramy w otwarte karty. Odszkodowania z OC na uczciwych warunkach

U wielu przychodzących do nas Klientów występują spore wątpliwości dotyczące finansów. Pomoc prawnicza w AIF Kancelaria przybliża Cię do uzyskania atrakcyjnej sumy pieniędzy na klarownych warunkach. Nigdy nie pobierzemy opłaty wstępnej, zaliczki za rozpatrzenie sprawy i pozostałych ukrytych kosztów. Jesteśmy pewni swojego doświadczenia czy technik wykorzystywanych podczas negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym. To właśnie dlatego możemy sobie pozwolić wziąć opłatę za uzyskanie odszkodowania z OC sprawcy dopiero po zakończeniu całego postępowania, w formie prowizji za wywalczoną sumę. Jak widać, walka o sprawiedliwie wysokie pieniądze będzie w tym przypadku priorytetem dla obu stron. Całkowita transparentność finansowa to kolejna mocna strona AIF Kancelaria. Do wykonywanego zawodu podchodzimy rzetelnie. Gwarantujemy:

 • kontrakt z kancelarią odszkodowawczą bez ukrytych opłat

 • atrakcyjne warunki współpracy, satysfakcjonujące obie strony

 • możliwość niezobowiązującego i darmowego spotkania-porady prawnej

 • pełne informowanie o postępach negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym

 • w razie potrzeby możliwość reprezentowania Klientów podczas rozprawy sądowej

 • możliwie szybkie zakończenie każdego postępowania na etapie polubownym

W trakcie wypadku odniosłeś szkodę materialną lub osobową? Należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy!Skontaktuj się z AIF Kancelaria już teraz

Najczęściej zadawane pytania

Czy AIF Kancelaria odzyskuje odszkodowania z OC sprawcy na terenie całego kraju?

Zdecydowanie! Dla zatrudnianych przez nas radców prawnych nie ma znaczenia, jakie miasto zamieszkujesz. Klientów z Wrocławia zapraszamy na konsultację do siedziby firmy, natomiast dla osób poszkodowanych z innych regionów Polski pozostajemy do dyspozycji w formie kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Misją AIF Kancelaria jest odzyskiwanie odszkodowań OC bez podziału geograficznego. Świadczymy profesjonalne usługi dla Klientów z całego kraju. Dzięki temu możemy pochwalić się spektakularnymi sukcesami oraz ogromnym doświadczeniem!

Ile muszę czekać na przygotowanie oferty pomocy w odzyskiwaniu odszkodowania OC?

Profesjonalizm nakazuje nam działać błyskawicznie! Gwarantujemy, że zaledwie dwie doby od momentu zgłoszenia sprawy do AIF Kancelaria, każda osoba poszkodowana w wypadku otrzyma szczegółową analizę problemu, realną ocenę wysokości świadczenia oraz niezobowiązujący kontrakt z klarownie określającymi warunkami. Decyzja, czy złożysz podpis pod umową i tym samym dołożysz wszelkich starań, aby odszkodowanie OC było relatywnie wysokie, należy wyłącznie do Ciebie. Możesz nam zaufać. Wysoką skuteczność działań potwierdza tysiące pozytywnych komentarzy, wystawianych przez naszych dotychczasowych Klientów.

Jak AIF Kancelaria uzyska dla mnie wysokie odszkodowanie z OC sprawcy?

Zatrudniani przez nas prawnicy w zdecydowanej większości przypadków potrafią zwiększyć pierwotnie proponowane świadczenie nawet o 60-70%. Posługujemy się rozbudowaną wiedzą prawniczą oraz sprawdzonymi technikami negocjacyjnymi. Osiągamy możliwe wysoki poziom skuteczności prowadzenia spraw, które kończymy na etapie polubownych ustaleń zaledwie 30 dni od złożenia roszczenia. W codziennej pracy AIF Kancelaria łączy doświadczenie, wcześniej wspomnianą wiedzę z zakresu obowiązującego w Polsce prawa ze zrozumieniem potrzeb oraz oczekiwań osób poszkodowanych w wypadku. Doskonale wiemy, że sprawiedliwie wysokie odszkodowania z OC sprawcy mogą pomóc Ci w szybkim powrotu do sprawności po wypadku!

Odrzucona prośba o odszkodowanie z OC sprawcy. Czy AIF Kancelaria mi pomoże?

Tak! Oprócz prowadzenia negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi od samego początku postępowania, zatrudniani przez nas prawnicy wyspecjalizowani są również w odzyskiwaniu odszkodowań OC po odrzuconych wnioskach przez TU. Często zdarza się, że ubezpieczyciel zadecyduje o braku wypłaty świadczenia, powołując się na źle skompletowaną dokumentację z miejsca wypadku lub po prostu brak podstaw prawnych do uzyskania takiej rekompensaty. Już podczas pierwszej wizyty w AIF Kancelaria przedstawimy Ci precyzyjny plan działania, który z pewnością przyczyni się do zmiany decyzji, a w konsekwencji wypłaty godnego świadczenia!

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy.

  Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej