Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowanie z OC sprawcy

Wypadek to zdarzenie, które może całkowicie odmienić życie poszkodowanego. Wystarczy jedna chwila, by wszystkie plany na przyszłość legły w gruzach. Powrót do życia sprzed wypadku może  zagwarantować wysokie odszkodowanie z OC sprawcy. Dzięki niemu poszkodowany może zawalczyć o zwrot kosztów poniesionych na powrót do zdrowia.

Kto może ubiegać się o odszkodowanie?

Odszkodowanie z OC sprawcy przysługuje każdej osobie poszkodowanej, która w wyniku wypadku doznała uszczerbku na zdrowiu. Wszyscy uczestniczy zdarzenia, którzy nie przyczynili się całkowicie do wypadku mają prawo dochodzenia odszkodowania od ubezpieczyciela. Uzyskanie rekompensaty za poniesione straty nie dotyczy sprawcy wypadku.

ODSZKODOWANIE Z OC SPRAWCY width=

Odszkodowanie z OC – o co możemy się ubiegać?

Szkoda powstała na skutek wypadku powinna zostać naprawiona. Poszkodowanemu przysługuje szereg roszczeń odszkodowawczych, które mają na celu zrekompensowanie poniesionych krzywd m. in.

 1. Odszkodowanie za szkodę rzeczową
 2. Odszkodowanie za utracony dochód
 3. Odszkodowanie za szkodę osobową
 4. Zadośćuczynienie
 5. Renta

Samodzielnie, czy z prawnikiem?

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych nie jest zadaniem prostym. Odpowiednie umotywowanie wnioskowanej kwoty odszkodowania z oc sprawcy wymaga odpowiedniej wiedzy prawnej, a także umiejętności negocjacyjnych. Firmy ubezpieczeniowe drastycznie zaniżają odszkodowania. Jeśli zależy Ci na wysokim roszczeniu oddaj sprawę do AIF Kancelaria. Z udziałem naszych prawników wywalczysz odszkodowanie nawet o 60% wyższe!  Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, rozliczamy się jedynie za efekt! Prowizję ustalamy przed przyjęciem sprawy i jest ona pobierana dopiero po skutecznym uzyskaniu odszkodowania!

Mec. Rafał Ptak Profesjonalista FORBSA 2012

Jak zlecić sprawę do AIF Kancelaria?

 • Telefonicznie – nasi specjaliści czekają na telefon od Ciebie! Zadzwoń i dowiedz się o jakie pieniądze możemy zawalczyć. + 48 71 349 09 11 / 12 / 13 / 16
 • E-mailem lub faxem– prześlij dokumenty, a w ciągu 48h nasi prawnicy zapoznają się z Twoją sprawą i przygotują bezpłatną propozycję na prowadzenie sprawy. pomoc@tuodszkodowania.pl fax: + 48 71 349 09 14
 • Formularz kontaktowy – skorzystaj z formularza umieszczonego na stronie, wypełnij go i prześlij! Nasi pracownicy niezwłocznie skontaktują się z Tobą!
 • Osobiste spotkanie – zapraszamy na bezpłatne konsultacje odszkodowawcze do naszej siedziby we Wrocławiu!

Odszkodowanie z OC sprawcy to świadczenie, które jest przyznawane osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Warunkiem jego wypłacenia okazuje się doznanie uszczerbku na zdrowiu, przy czym wysokość świadczenia jest zależna m.in. od stopnia uszkodzeń ciała. Dochodząc odszkodowania z OC należy uwzględnić wszelkie poniesione szkody, w tym przede wszystkim rzeczowe oraz osobowe. Między innymi tym zajmuje się AIF Kancelaria. Nasi prawnicy to doświadczeni specjaliści, którzy nie mają sobie równych w kwestii walki o odszkodowania z OC sprawcy. Reprezentujemy Klientów po wypadkach dbając o to, aby Ubezpieczyciel nie zaniżył kwoty przyznanego świadczenia. W pracy wykorzystujemy umiejętności negocjacyjne i szerokie zaplecze wiedzy prawniczej, zdobywanej latami. Z naszą fachową pomocą uzyskanie rekompensaty finansowej za doznany uszczerbek na zdrowiu jest czystą formalnością. Odbywa się to zgodnie z zasadami etyki i trwa na tyle krótko, żeby Klient otrzymał należną mu kwotę bezsporną przed upływem 30 dni. Potrafimy doprowadzić do sytuacji, w której reprezentowany przez nas poszkodowany otrzymuje nawet o 60% wyższe odszkodowanie z OC sprawcy, niż początkowo proponował mu ubezpieczyciel. Wszystko za sprawą skutecznych negocjacji, pozwalających nam zamknąć większość postępowań jeszcze na etapie polubownym. Działamy dla Klientów, z należytą starannością dbając o ich interes. Dlatego jeśli chcą Państwo wystąpić o wysokie odszkodowanie z OC, prosimy się z nami skontaktować.

banknoty 200 PLN - odszkodowanie

Dochodzenie odszkodowania z OC sprawcy to najprostsza droga do uzyskania godnej rekompensaty za doznany uszczerbek na zdrowiu

W AIF Kancelaria świadczymy usługi, w ramach których osoby pokrzywdzone w wypadkach komunikacyjnych mogą liczyć na przyznanie im wysokiego odszkodowania z OC sprawcy. Prowadzimy zawiłe postępowania, a także te, możliwe do zamknięcia na drodze polubownej. Kilkanaście lat pracy w branży nauczyło nas, jakie sztuczki stosują niektórzy ubezpieczyciele. Mamy wprawę w negocjacjach, niemal bezbłędnie przewidujemy i dążymy do tego, żeby każdy nasz Klient był zadowolony z efektów naszych działań. Jeżeli chcą Państwo uzyskać wysokie odszkodowanie OC, najlepiej zrobicie, bezzwłocznie zgłaszając się do naszej wrocławskiej kancelarii. Do rozpoczęcia postępowania potrzebne nam będą dane sprawcy, a także informacje o okolicznościach zajścia. Postaramy się wyłuskać z nich tyle, ile się da – w tym oszacować kwotę odszkodowania OC, jakie możemy dla Państwa uzyskać. Należy podkreślić, że bardzo często dochodzi do sytuacji, w których osoby poszkodowane w wypadkach zostają dodatkowo pokrzywdzone w drodze do wypłaty świadczenia. Ubezpieczyciele proponują zaniżone kwoty, a w skrajnych przypadkach w ogóle nie chcą przyznać odszkodowania. Szczególnie w takich przypadkach pomoc AIF Kancelarii okazuje się nieoceniona. Tym bardziej, że o odszkodowanie powypadkowe można się ubiegać przez okres trzech lat liczonych od dnia, w którym ustaliliśmy sprawcę szkody. Oferujemy profesjonalne wsparcie prawne na wszystkich etapach trwania postępowania. Dla nas odzyskiwanie odszkodowań OC dla Klientów jest codziennością. Doskonale znamy się na swoim fachu i dzięki temu możemy zagwarantować, że współpraca z nami będzie dla Państwa korzystna.

odszkodowanie

Powierz nam sprawę o odszkodowanie z OC sprawcy. Uzyskamy dla Ciebie wysokie świadczenie, które zrekompensuje poniesione straty

W postępowaniach odszkodowawczych dla Klienta kluczową rolę odgrywa wybór kancelarii prawnej. Jako doświadczony zespół specjalistów, zdecydowanie odradzamy walkę z ubezpieczycielem, prowadzoną we własnym zakresie. Bez odpowiedniego przygotowania i znajomości obowiązujących przepisów, uzyskanie wysokiego odszkodowania OC będzie bardzo trudne. Zupełnie inny obrót sprawa przybierze, jeśli zdecydujemy się zlecić ją profesjonalistom. AIF Kancelaria z Wrocławia odzyskiwanie odszkodowań OC przeprowadza z doskonałą skutecznością. Dlatego każdy, kto ucierpiał w wypadku komunikacyjnym – będąc kierowcą, pasażerem, pieszym albo innym uczestnikiem ruchu drogowego, powinien zgłosić się do wyspecjalizowanych prawników. Dysponując ich pomocą można być spokojnym o to, że odszkodowanie z OC sprawcy zostanie przyznane w takiej wysokości, jaka rzeczywiście przysługuje w konkretnej sytuacji. Warto wiedzieć, że u boku profesjonalistów można wywalczyć świadczenie niezależnie od okoliczności, a więc zarówno w sytuacji gdy sprawca posiada ubezpieczenie OC oraz wówczas, gdy nie wykupił on polisy. Zapraszamy do współpracy! W Państwa imieniu rozpoczniemy negocjacje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, stosując sprawdzone strategie, indywidualnie dopasowane do danego postępowania.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej