Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Zadośćuczynienie za śmierć babci

Wszyscy mają świadomość, że seniorzy rodu są bliżej niż dalej końca swojej życiowej drogi. Jednak nic nie przygotuje rodziny na nagły, śmiertelny wypadek lub inne zdarzenie, po którym można wnioskować o zadośćuczynienie za śmierć babci. W firmie odszkodowawczej AIF Kancelaria regularnie stykamy się z podobnymi przypadkami i wiemy, jak pomóc pokrzywdzonym wnukom. Wysokość proponowanego przez towarzystwa ubezpieczeniowe zadośćuczynienia przez śmierć babci często okazuje się kompletnie nieadekwatna do cierpienia bliskich. Długotrwała, silnie przeżywana żałoba może prowadzić do trwałych uszczerbków na zdrowiu psychicznym. Tylko odpowiednio wysokie zadośćuczynienie za śmierć babci będzie należytym wsparciem dla nieutulonych w żalu wnucząt. Nasi prawnicy zapewniają rzeczowe, fachowe podejście do negocjacji z TU oraz rozpraw przed sądem cywilnym.

Zadośćuczynienie za śmierć babci w tragicznym wypadku ma pomóc wnukom wrócić do względnej równowagi

W polskim systemie prawnym, w przeciwieństwie do kilku innych europejskich krajów, nie ma ustawowego przedziału sum wypłacanych w ramach jednorazowej rekompensaty. To oznacza, że w każdej sprawie o zadośćuczynienie za śmierć babci drobiazgowo bada się wiele okoliczności, które mają pomóc w oszacowaniu doznanych krzywd. Zespół AIF Kancelaria dokładnie zna obowiązujące procedury i pomoże Ci przygotować się do sprawy. Po przedstawieniu konkretnych dowodów oraz użyciu silnych argumentów, finalne zadośćuczynienie za śmierć babci może wzrosnąć kilkukrotnie w porównaniu do początkowej sumy. Im silniejsze więzi emocjonalne łączyły pokrzywdzonych ze zmarłą, tym trudniejsze będzie pogodzenie się ze stratą tak bliskiej, ważnej w życiu młodych ludzi osoby. Ponadto sąd bierze pod uwagę stopień zamożności ofiary wypadku oraz osób starających się o zadośćuczynienie za śmierć babci, choć to kwestia drugorzędna. Praktyka pokazuje, że najczęściej punktem odniesienia jest średnia stopa życiowa. To, jakie będzie zadośćuczynienie za śmierć babci, zależy również od miejsca rozpoznawania sprawy. AIF Kancelaria podejmie wszelkie konieczne i możliwe działania, aby rekompensata miała dla Ciebie realną wartość.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej