Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE

Centrum Pomocy Odszkodowawczej

Centrum Pomocy Odszkodowawczej

Stowarzyszenie CENTRUM POMOCY ODSZKODOWAWCZEJ

Centrum Pomocy Odszkodowawczej działa jako Stowarzyszenie utworzone przez prawników i specjalistów od spraw odszkodowań. Pomaga bezpłatnie udzielając porad pod numerem:

535 707 333

KOMU MOŻEMY POMÓC?

Świadczymy pomoc prawną rodzinom osób, które na skutek obrażeń doznanych w wypadkach utraciły życie.

Pomagamy wszystkim tym, którzy w wyniku wypadków komunikacyjnych, a także innych zdarzeń losowych utraciły zdrowie.

Doświadczenia pracowników AIF Kancelaria w kontaktach z poszkodowanymi w wypadkach oraz innych zdarzeniach losowych zaowocowało zaangażowaniem się w sprawy pomocy w takich przypadkach.

Przez ten czas Kancelaria pomogła wielu poszkodowanym. Ciągły rozwój, a także chęć niesienia pomocy osobom znajdującym się w ciężkiej sytuacji po wypadkach miała wpływ na utworzenie Stowarzyszenia.

Karta Centrum Pomocy Odszkodowawczej

Karta CENTRUM POMOCY ODSZKODOWAWCZEJ

Karta Centrum Pomocy Odszkodowawczej uprawnia do uzyskania bezpłatnej porady w w zakresie uzyskania odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Udzielimy również informacji, jak zachować się w przypadku nagłego zdarzenia.

Porad udzielą prawnicy i specjaliści od spraw odszkodowań, którzy działają w AIF Kancelaria we współpracy z Kancelarią Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy.

Jak otrzymać kartę CENTRUM POMOCY ODSZKODOWAWCZEJ?

REGULAMIN STOWARZYSZENIA CENTRUM POMOCY ODSZKODOWAWCZEJ

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej