Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

10 lat praktyki w odszkodowaniach

tuodszkodowania.pl

AIF Kancelaria z Wrocławia to kancelaria odszkodowawcza z ponad 10 letnim stażem w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Pomagamy wszystkich poszkodowanym w wypadkach, a także ich bliskim w uzyskaniu wysokich świadczeń od towarzystw ubezpieczeniowych. Działamy na terenie całego kraju i Europy. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam wypracować skuteczne metody uzyskiwania najwyższych odszkodowań dla naszych klientów. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny. Skupiamy w swoich szeregach najlepszych prawników, radców prawnych, mediatorów sądowych i rzeczoznawców. Kompleksowe podejście do każdej sprawy odszkodowawczej pozwala nam na trafną ocenę doznanych obrażeń ciała i szkód rzeczowych. Z naszym udziałem mają Państwo szansę na uzyskanie nawet o 50% wyższego odszkodowania, niż dochodząc roszczeń samodzielnie.

Nasza kancelaria odszkodowawcza od ponad 10 lat uzyskuje wysokie odszkodowania dla poszkodowanych!

Kluczem do sukcesu naszej kancelarii odszkodowawczej jest rzetelna wiedza prawnicza poparta wieloletnim doświadczeniem na rynku. AIF Kancelaria Wrocław to gwarancja najwyższej skuteczności!

Warto nam zaufać bo:

 • nie pobieramy żadnych opłat wstępnych
 • rozliczamy się prowizją za efekt
 • zagwarantujemy Ci indywidualnego opiekuna sprawy
 • stały dostęp do akt sprawy poprzez internetowy panel klienta
 • wywalczymy dla Ciebie wysokie odszkodowanie w zaledwie 30 dni!

Nasza kancelaria odszkodowawcza ceni każdego klienta, dlatego od lat praktykuje uczciwe zasady współpracy. Jesteśmy skuteczni i rozliczamy się jedynie po odzyskaniu odszkodowania! Ponad 70% spraw rozwiązujemy na etapie polubownym czyli w zaledwie 30 dni od przyjęcia sprawy. Z nami wywalczysz najwyższe odszkodowanie! Zachęcamy do bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych telefonicznych lub osobistych w siedzibie naszej kancelarii we Wrocławiu! Nasi specjaliści po zapoznaniu się z dokumentacją w sprawie przygotują bezpłatną i niezobowiązującą propozycję skutecznego poprowadzenia sprawy.

AIF Kancelaria funkcjonuje na rynku od 2002 roku. 

To zespół fachowców od odszkodowań: prawników, mediatorów sądowych, radców prawnych oraz adwokatów.

Uhonorowani:

Ceryfikat Dynamiczna Firma SYMBOL SKUTECZNOŚCI 2012 Biała Lista Profesjonaliści Forbesa

Dlaczego zaufać AIF Kancelaria?

Nasz sukces został zbudowany w oparciu o wiedzę prawniczą, wieloletnie doświadczenie na rynku oraz kompetencję i zaangażowanie. Potwierdzają go certyfikaty szanowanych instytucji.

10 urodziny AIF Kancelaria

Pomagamy już ponad 10 lat. To lata cennych doświadczeń …

 

Profesjonaliści ForbesaMecenas Rafał Ptak, pełnomocnik procesowy AIF Kancelaria, został laureatem konkursu Profesjonaliści  FORBESA 2012 – Zawody Zaufania Publicznego.

 

więcej …

SYMBOL SKUTECZNOŚCI 2012AIF Kancelaria zdobyła tytuł Skutecznego Negocjatora w Programie Symbole 2012 w kategorii Symbol Skutecznej Windykacji

więcej …

 

Ceryfikat Biała Lista dla AIF KancelariaAIF Kancelaria otrzymała Srebrny Ceryfikat Programu „BIAŁA LISTA” prowadzonego przez Wrocławską Izbę Gospodarczą. Od wielu lat WIG rekomenduje naszą spółkę jako rzetelnego kontrahenta. Poddajemy się cokwartalnemu audytowi.

więcej …

Ceryfikat Dynamiczna FirmaAIF Kancelaria jest wyróżniona  certyfikatem Dynamiczna Firma przez niezależne wywiadownie gospodarcze – HBI Polska oraz Dun & Bradstreet. Przyznawany za dynamikę wzrostu osiągniętą w kolejnych latach działalności.

więcej …

 

Centrum Pomocy OdszkodowawczejUtworzyliśmy Stowarzyszenie Centrum Pomocy Odszkodowawczej. Pomagamy bezpłatnie udzielając porad pod numerem:

535 707 333

 

 więcej …

 

Zobacz więcej:

Komu pomagamy – Do kogo skierowana jest nasza pomoc

Jakie warunki – Uczciwe zasady współpracy

Ile dostaniesz – Masz wątpliwości, czy, za co i ile przysługuje Tobie odszkodowania?

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej