Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Dochodzenie odszkodowań to bitwa nie do wygrania? Dlaczego poszkodowani rezygnują z odszkodowań?

dochodzenie-odszkodowanWielu poszkodowanych nadal rezygnuje z dochodzenia należnych roszczeń odszkodowawczych. Przyczyn tak zaskakującego zachowania jest niestety wiele. Należy bezwzględnie podkreślić, że porzucenie ścieżki odszkodowawczej to fatalna decyzja. Pieniądze od ubezpieczyciela są należne każdemu poszkodowanemu w wypadku! Nie warto odbierać sobie szansy na wysokie stawki pieniężne.

 

Powodów rezygnacji z odszkodowań jest wiele…

Ilu poszkodowanych rezygnujących z dochodzenia odszkodowań, tyle wymówek i tłumaczeń podjęcia tych fatalnych decyzji. Warto jednak przytoczyć kilka głównych przyczyn rezygnacji z roszczeń, by ustrzec innych przed utratą sporej ilości pieniędzy:

 • brak środków na prowadzenie sprawy – to główny powód odejścia od dochodzenia odszkodowania. Warto obalić ten mit! Uzyskiwanie należnych roszczeń nie generuje dużych kosztów! Poszkodowany może samodzielnie prowadzić sprawę lub zdecydować się na współpracę z doświadczonym prawnikiem. Uczciwe kancelarie nie obarczają zbędnymi kosztami swoich klientów! Przyjmowany model rozliczeń opiera się na zasadzie efektu. Przed przyjęciem sprawy ustalana jest prowizja, która jest pobierana dopiero po skutecznym uzyskaniu odszkodowania!
 • strach przed sądem – wizja konieczności skierowania sprawy na etap postępowania sądowego jest dla poszkodowanych wprost paraliżująca. Niestety Towarzystwa Ubezpieczeniowe wykorzystują ten fakt i na etapie polubownym proponują rażąco niskie stawki odszkodowań. Nie należy obawiać się postępowania sądowego, doświadczony prawnik u boku wyręczy poszkodowanego we wszystkich czynnościach prawnych. Poszkodowany udzielając pełnomocnictwa nie musi borykać się z prowadzeniem sprawy w sądzie.
 • brak wiedzy prawnej – niestety wielu poszkodowanych nie ma świadomości, że odszkodowanie po wypadku jest im należne. Często z braku wiedzy prawnej nie podejmują żadnych działań przez co tracą szansę na dochodzenie odszkodowań.
 • obawy przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym – ubezpieczyciel przez poszkodowanych postrzegany jest jako gigant ze sztabem prawników u boku. To prawda, jednak prawo jest po stronie poszkodowanych. Jeśli roszczący obawia się trudnych negocjacji z Towarzystwem Ubezpieczeniowym może zlecić takie rozmowy kancelarii odszkodowawczej.

Kancelaria rozwieje wszelkie wątpliwości

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na indywidualne i kompleksowe podejście do każdej powierzonej nam sprawy odszkodowawczej. Każdy klient może liczyć na nasze wsparcie na wszystkich etapach prowadzenia sprawy. AIF Kancelaria zawsze zaczyna od rzetelnej oceny szans na odszkodowanie. Klient przedstawiając dokumentację w sprawie otrzymuje bezpłatnie raport nakreślający możliwości odszkodowawcze. Nasi prawnicy określają o jakie środki pieniężne może ubiegać się poszkodowany. Rozliczenie prowizyjne nie naraża klienta na żadne koszty i jest sporą motywacją do pracy dla kancelarii. Wysokość naszego wynagrodzenie uzależniona jest od odszkodowania jakie wywalczymy dla poszkodowanego, dlatego zależy nam, by środki pieniężne wędrujące na jego konto były jak najwyższe! Zachęcamy do kontaktu i bezpłatnej analizy sprawy, gwarantujemy, że rozwiejemy wszystkie wątpliwości!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej