Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Dochodzenie odszkodowań z pomocą adwokatów – sprawdź, dlaczego warto

Jesteś poszkodowanym w wypadku? Odniosłeś poważne obrażenia fizyczne oraz ogromne straty materialne? W takim razie czas rozpocząć dochodzenie odszkodowania! Musimy jednak zaznaczyć, że działania na własną rękę mogą przynieść odwrotny efekt od oczekiwanego. Dlaczego przy uzyskiwaniu odszkodowania pomocna okazuje się pomoc profesjonalistów? Już śpieszymy z odpowiedzią! Czytaj dalej!

Zalety współpracy z adwokatem przy uzyskiwaniu rekompensaty pieniężnej

Zapewne nieraz spotkałeś się ze stwierdzeniem, że uzyskanie odszkodowania w niektórych przypadkach graniczy z cudem. Oczywiście jest w tym małe ziarnko prawdy. Towarzystwa ubezpieczeniowe dokładnie analizują zaistniałe zdarzenie, a także przywiązują dużą wagę do poprawnej dokumentacji. Co więcej, w tego typu sytuacjach ogromne znaczenie ma czas! Im dłużej będziesz odwlekać złożenie wniosku, tym mniejsza szansa na uzyskanie satysfakcjonującej kwoty pozwalającej pokryć odniesione szkody. Decydując się na profesjonalną pomoc prawną, zyskujesz pewność, że dostarczona dokumentacja będzie zgodna z obowiązującymi przepisami oraz wymaganiami ubezpieczyciela, a przede wszystkim wystarczająca do wydania decyzji. Co więcej, adwokat mający doświadczenie w sprawach o odszkodowanie oszacuje, na jaką wysokość możesz liczyć, dzięki czemu sprawdzić, czy kwota nie została rażąco zaniżona.

Kiedy ubezpieczyciel odmówił wypłaty… adwokaci z AIF przejmują sprawę

Pomoc adwokata okazuje się nieoceniona w sytuacjach, kiedy ubezpieczyciel całkowicie odmówił przyznania rekompensaty. W tego typu przypadkach konieczne jest, aby dochodzenie odszkodowań przebiegło z zachowaniem najwyższych standardów prawnych. Nasi adwokaci z AIF Kancelarii przygotują dla Ciebie wniosek odwołujący się od decyzji ubezpieczyciela, a także określą czy podany przez ubezpieczyciela powód odmowy odszkodowania jest zgodny z prawnego punktu widzenia. Jednym z najczęstszych jest stwierdzenie, że osoba poszkodowana przyczyniła się do powstania szkody. Co najważniejsze, wszystkim zainteresowanym oferujemy darmową konsultację! Przyjdź, przedstaw swój problem, a resztą zajmiemy się my! Serdecznie zapraszamy!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej