Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE

Gdy wypadek ma miejsce za granicą

Każdy wypadek samochodowy jest inny, ale za każdy można dochodzić pieniędzy

AIF Kancelaria odszkodowanieKażdego dnia na zagranicznych drogach dochodzi do licznych stłuczek i wypadków z udziałem Polaków. Wielu z nich wciąż nie wie, jak skutecznie dochodzić swoich roszczeń. Dzięki AIF Kancelarii poszkodowani w wypadkach drogowych, również tych, które miały miejsce poza granicami Polski, mogą skutecznie ubiegać się o odszkodowania adekwatne do poniesionych szkód.

AIF Kancelaria uzyskała odszkodowanie dla Klienta, który poniósł szkodę na terenie Belgii. Podczas jazdy jego samochód dostawczy został uderzony przez inny pojazd, przez co zjechał na pobocze i wywrócił się. Wskutek tego zdarzenia zniszczone zostało całe auto, a roszczenia, z jakimi wystąpiła AIF Kancelaria obejmowały m. in. holowanie i parkowanie samochodu, usuwanie skutków kolizji, rekompensatę utraconych korzyści majątkowych oraz wartości pojazdu, a także koszt jego złomowania.

AIF Kancelaria zajęła się kompletowaniem dokumentacji i w tym celu prowadziła korespondencję w języku flamandzkim.

AIF Kancelaria zwróciła się z roszczeniem swojego Klienta do reprezentanta zagranicznego ubezpieczyciela, a dzięki staraniom i wytrwałości nawiązała kontakt również z belgijską policją, wskutek czego uzyskała niezbędne dokumenty i przystąpiła do ubiegania się o odszkodowanie. Nie zaprzestała swoich działań, gdy ubezpieczyciel przyznał pierwsze kwoty, ponieważ uznała, że są one zdecydowanie zbyt niskie wobec szkody, jaką poniósł Klient i nie rekompensują w pełni jego strat. Podejmowanie dalszych stanowczych kroków i determinacja okazały się doskonałym rozwiązaniem, ponieważ w efekcie ubezpieczyciel wypłacił pokrzywdzonemu łącznie ponad 90 tysięcy złotych obejmując m. in. holowanie i parkowanie pojazdu, koszt biletów autobusowych dla poszkodowanego oraz kosztorys naprawy.

AIF Kancelaria odszkodowanieKompleksowa obsługa AIF Kancelarii obejmująca pomoc w udokumentowaniu zakresu i wysokości szkody, prowadzenie korespondencji również w językach obcych wraz z tłumaczeniem materiałów, uzyskiwanie w imieniu Klientów dokumentacji medycznej oraz weryfikacja orzeczeń wydawanych przez ubezpieczycieli daje Klientom poczucie bezpieczeństwa i pomaga w efektywnym zakończeniu sprawy.

 

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej