Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Jak dochodzić odszkodowań za upadek na chodniku? Poznaj rady ekspertów

Najczęściej dochodzenie odszkodowań prowadzone jest w przypadku kolizji, wypadków drogowych lub wypadków przy pracy. Czasami zdarzają się sytuację kiedy przez własną nieuwagę lub co gorsza przez zaistniałe warunki dochodzi do upadku na prostej drodze. Z pozoru wyglądający niegroźnie upadek może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Czy w takiej sytuacje masz szansę na uzyskanie odszkodowania? Czytaj dalej!

Odszkodowanie za upadek na chodniku – najpierw ustal osobę odpowiedzialną

Niestety jakość chodników w wielu miejscach pozostawia wiele do życzenia. Wystające płyty chodnikowe, dziury lub co gorsza nieodśnieżone i oblodzone chodniki są źródłem nieszczęśliwych wypadków. Oczywiście konsekwencją takiego upadku może być nie tylko uszczerbek na zdrowiu w postaci złamania nogi lub ręki oraz skręcenia kostki ale zniszczeniu mogą ulec rzeczy osobiste takie jak telefon lub ubrania. Kiedy podejmiesz decyzję o staranie się o odszkodowanie warto najpierw ustalić kto jest odpowiedzialny za zaistniały wypadek. Jeżeli powodem upadku była np. nierówna kostka chodnika odpowiedzialność leży po stronie podmiotu zajmującego się utrzymaniem właściwego stanu technicznego dróg. Natomiast jeśli powodem był oblodzony chodnik odpowiedzialny jest podmiot zajmujący się odśnieżaniem konkretnego odcinka.

Dochodzenie odszkodowań u boku profesjonalistów to Twoja szansa na wygraną

W sprawach o dochodzenie odszkodowań za upadek na chodniku kluczową rolę pełni właściwie przygotowana dokumentacja. Bez niej ani rusz! Warto na miejsce zdarzenia wezwać pogotowie ratunkowe, co będzie potwierdzeniem dla zaistniałej sytuacji. Pamiętaj także o zrobieniu zdjęć ukazujących w jakim stanie był chodnik w momencie upadku. Większa ilość materiałów dowodowych przemawia na Twoją korzyść! Zdarzają się sytuacje kiedy dany podmiot nie poczuwa się do odpowiedzialności i odmawia wypłacenia odszkodowania lub jego kwota jest rażąco niska. W takich przypadkach z pomocną dłonią przychodzi nasza AIF Kancelaria! Nasze 10 – letnie doświadczenie w dochodzeniu najwyższych odszkodowań przekłada się na zadowolenie wszystkich klientów. Pamiętaj, że samodzielna walka z towarzystwem ubezpieczeniowym często kończy się przegraną. Oddaj swoją sprawę w nasze ręce i postaw na naszą rzetelną wiedzę! Z nami masz szansę na uzyskanie odszkodowania zaledwie w 30 dni!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej