Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Nominacja w Gazecie Prawnej w kategorii Symbol Skutecznej Windykacji 2011

SYMBOLE 2011 w Nominacja Symbol Skutecznej Windykacji

Z zadowoleniem przyjęliśmy nominację AIF Kancelaria w Programie Symbole 2011 w kategorii Symbol Skutecznej Windykacji 2011.

Przeszliśmy eliminacje w wyniku których zostaliśmy docenieni jako spółka prawnicza za skuteczność i nowatorskie strategie windykacji. Przeszliśmy pierwszy etap weryfikacji rekomendacji oraz analizowania danych o naszej kancelarii. Otrzymaliśmy nominację do tego prestiżowego wyróżnienia  prowadzonego  w „Dzienniku Gazecie Prawnej” przez redakcję „Monitora Rynkowego”.

Celem SYMBOLI 2011 jest docenienie osiągnięć przedsiębiorstw wyróżniających się na tle firm z różnych branż. Mamy nadzieję, że nazwa AIF Kancelaria stanie się synonimem SKUTECZNEJ WINDYKACJI.

Nominacja Symbol Skutecznej Windykacji

Najpierw wywiad, potem windykacja

Prezes AIF Kancelaria Tomasz BrusiłoW ściąganiu należności przydają się nowe rozwiązania. Stosuje je AIF Kancelaria nominowana do tytułu Symbol Skutecznej Windykacji 2011.

Pokłosie kryzysu: przybywa bankructw, rosną zatory płatnicze. Najczęściej jedynym ratunkiem dla przedsiębiorcy pozostaje windykacja. O nominacji AIF Kancelaria zdecydowało blisko 10-letnie doświadczenie i wypracowanie nowatorskiej ścieżki windykacyjnej umożliwiającej przyśpieszenie, a przede wszystkim zwiększenie skuteczności. AIF nie czeka na egzekucję komorniczą, tylko już na etapie pozwu sama wnioskuje do sądu o zabezpieczenie majątku dłużnika.

– Przybywa nam klientów. Notujemy wiele nieformalnych bankructwmówi Tomasz Brusiło, prezes AIF KancelariaDlatego skupiamy się na wywiadzie gospodarczym. Jesteśmy kancelarią, która w trakcie negocjacji ustala nieruchomości i majątek dłużnika. Na etapie pozwu hipoteka to najcenniejsze zabezpieczenie. Prowadzenie późniejszej egzekucji z nieruchomości wymaga specjalistycznej wiedzy.

AIF skupia się na windykacji należności powstających przy prowadzeniu przedsiębiorstwa. Kancelaria zatrudnia negocjatorów i prawników prawa gospodarczego. Z jej usług skorzystało już ponad 2 tys. wierzycieli z całego kraju. Jak zaznacza T. Brusiło, dłużnicy potrafią się bronić, windykacja ma więc na celu skutecznie pozbawić ich chęci i możliwości przedłużania postępowania. Duża część spraw kończy się ugodowo, bo przecież nie chodzi o to, by dłużnika pogrążyć, tylko z nim współpracować.

Przyjmując zlecenie bezzaliczkowo, otrzymując wynagrodzenie za skuteczne odzyskanie wierzytelności, AIF jednocześnie bierze odpowiedzialność za dalsze losy wierzytelności. Nawet jeśli wymaga to nieproporcjonalnych nakładów pracy i kosztów. W ten sposób buduje się zaufanie i wzajemny szacunek oraz markę skutecznego windykatora, który nie odpuszcza dłużnikom.

Marek F. Klimek

Artykuł, w którym można dowiedzieć się więcej o SYMBOLACH 2011: W Dzienniku Gazecie Prawnej ruszyły nominacje do programu SYMBOLE 2011

Artykuł: Nominaje do Symbolu Skutecznej Windykacji 2011

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej