Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowania wyższe nawet o 60%. Jak prowadzić spory z ubezpieczycielami?

Chyba każdy, kto starał się o rekompensatę za wypadek, ma świadomość jak współpracuje się z TU. Wystąpienie z roszczeniem do ubezpieczyciela sprawcy wypadku to początek długiej, często bardzo wyczerpującej drogi. Tylko dobra znajomość prawa, orzecznictwa sądowego oraz umiejętność trafnego doboru argumentów pozwalają wyjść zwycięsko z tego rodzaju sporu pomiędzy poszkodowanymi a prężnie działającą instytucją.

Nie ma prawnego obowiązku akceptowania wyceny szkody, jaką przedstawi ubezpieczyciel

Pokrycie wyrządzonych szkód materialnych stanowi obowiązek sprawcy. A ściślej rzecz biorąc: towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym wykupił on stosowną polisę. Po zgłoszeniu zdarzenia następuje wycena szkody, często w formie zdalnej. Coraz więcej firm ubezpieczeniowych zaleca korzystanie z formularzy internetowych lub aplikacji mobilnych, poszkodowani nie mają bezpośredniego kontaktu z likwidatorem. Z prawnego punktu widzenia taka forma wciąż pozostaje wiążąca. Jednak poszkodowanym może być trudniej wykazać pełnię szkód, do jakich doszło w wyniku wypadku. To tylko jeden z powodów, dla których proponowane odszkodowania często są wręcz zatrważająco niskie. Trzeba pamiętać, że kwota przedstawiona przez ubezpieczyciela sprawcy stanowi jedynie propozycję.

Wiemy, jak napisać i uzasadnić skuteczne odwołanie. Odszkodowania to jedna ze specjalności Kancelarii AIF

Zakwestionowanie zaniżonej wyceny wymaga przedstawienia argumentów adekwatnych do okoliczności danej sprawy. Nasza kancelaria ma bogaty dorobek spraw odszkodowawczych, doprowadzonych do satysfakcjonującego dla poszkodowanych końca. Znamy metody stosowane przez ubezpieczycieli, wypracowaliśmy skuteczne sposoby dochodzenia roszczeń. Reprezentujemy Klientów we wszystkich etapach postępowania. Zweryfikowane odszkodowanie często jest o kilkadziesiąt procent wyższe od pierwszej zaproponowanej sumy. Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, a także skontaktowania się Kancelarią AIF. Przyjrzymy się Twojej sprawie i rzetelnie ocenimy szansę na uzyskanie wyższego odszkodowania!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej