Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowanie z OC sprawcy, czyli Twoje wynagrodzenie za krzywdy

Każdego roku na drogach dochodzi do tysięcy zdarzeń drogowych. Wpływ na nie mają zarówno warunki pogodowe jak i stan kierowcy. Niestety, zdarza się tak, że nie z naszej winy ulegamy nieszczęśliwemu zdarzeniu jakim jest właśnie wypadek lub kolizja. I co wtedy? Przecież nie można tej sprawy tak zostawić i po prostu odejść. Jako osobie poszkodowanej przysługuje Ci tzw. odszkodowanie z OC sprawcy. Z niniejszego artykułu dowiesz co się co to jest, kiedy Ci przysługuje oraz jak postąpić, by je uzyskać.

Kilka słów o tym czym jest odszkodowanie z OC i kiedy Ci się ono należy

Odszkodowanie z OC przysługuje każdemu poszkodowanemu pod warunkiem, że nie był on sprawcą wypadku. Niestety czasami zdarzają się sytuacje, kiedy znajdziemy się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. Każdy uczestnik nieprzyjemnego zdarzenia, który się do niego nie przyczynił, może złożyć roszczenia do ubezpieczyciela, u jakiego sprawca zdarzenia wykupił OC. Aby uzyskać odszkodowanie OC należy dostarczyć ubezpieczycielowi pełną dokumentację na podstawie której wypłacana jest gotówka na konto bankowe osoby poszkodowanej. Poszkodowanemu podczas wypadku lub kolizji przysługuje między innymi odszkodowanie za szkodę rzeczową, za szkodę osobową, zadośćuczynienie lub comiesięczna renta.

Z nami uzyskasz godne odszkodowanie za swoją szkodę

Najważniejsze jest, aby na miejscu zdarzenia uzyskać pisemne oświadczenie sprawcy, a także zadbać o pełną dokumentację, do której najlepiej dołączyć zdjęcia z miejsca wypadku lub kolizji. Przydatni mogą okazać się również świadkowie. Nasza AIF Kancelaria pomaga osobom poszkodowanym uzyskać sprawiedliwie wyliczone odszkodowanie z OC nawet w ciągu 30 dni od całego zajścia. Zdarzają się sytuacje kiedy uzyskanie odszkodowania może się przedłużyć do 90 dni. Dzieje się tak, kiedy zakłady ubezpieczeniowe mają wątpliwości i chcą ze szczególna uwagą przyjrzeć się sprawie. Możesz nam zaufać. Wykwalifikowani i doświadczeni prawnicy dokładają wszelkich starań, abyś zakończył tę nieprzyjemną sprawę jak najszybciej. Naszym celem jest dbanie o to, aby ubezpieczyciel nie zaniżył kwoty świadczenia. Zapraszamy na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie, na którym pokażemy Ci o jak wysoką sumę pieniężną możesz walczyć.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej