Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Odszkodowanie z OC sprawcy. Jakie dokumenty będą potrzebne? AIF Kancelaria podpowiada

Dochodzenie odszkodowania z polisy ubezpieczeniowej OC sprawcy wypadku to popularna forma uzyskiwania środków często niezbędnych do rozpoczęcia leczenia czy wynagrodzenia krzywd osoby poszkodowanej. Musisz jednak pamiętać, że aby przekonać ubezpieczyciela do orzeczenia godnych oraz sprawiedliwych pieniędzy, niezbędne będzie przedstawienie rozbudowanej dokumentacji. To właśnie ona bezpośrednio wpływa na decyzje towarzystw ubezpieczeniowych. Jako doświadczeni prawnicy, podpowiemy Ci, jakie materiały dowodowe należy zgromadzić w trakcie postępowania!

Dopełnienie formalności na miejscu wypadku. Zadbaj o pierwszy krok ku odszkodowaniu

Dla zdecydowanej większości towarzystw ubezpieczeniowych, kluczową dokumentacją będzie ta zgromadzona na miejscu zdarzenia. Jako osoba poszkodowana, musisz zachować przede wszystkim trzeźwy umysł i pamiętać o kilku podstawowych krokach. To ważne zwłaszcza w sytuacjach, kiedy wypadek będzie generował olbrzymią dawkę stresu i zdenerwowania. W tym amoku nie możesz zapomnieć o wezwaniu policji (jeżeli zachodzą ku temu podstawy) i spisaniu oświadczenia, gdzie sprawca pozostawi najważniejsze dane (imię i nazwisko, numer polisy, numer rejestracyjny auta). Jeżeli zdarzenie jest problematyczne, nieocenione podczas dochodzenia odszkodowania będą też zeznania ewentualnych świadków czy dokumentacja zdjęciowa z miejsca wypadku.

Odszkodowanie musi rekompensować wszystkie koszty związane z wypadkiem!

Kwestia dokładnego analizowania materiału dowodowego zgromadzonego na miejscu wypadku to dopiero połowa sukcesu do uzyskania sprawiedliwego świadczenia finansowego. Eksperci z naszej AIF Kancelarii podkreślają na każdym kroku, że olbrzymią wagę będzie miało także dostarczenie do towarzystwa ubezpieczeniowego wszelkich materiałów, pozwalających realnie wycenić szkody, jakie powstały w wyniku tego nieszczęśliwego wypadku. Poniosłeś dodatkowe koszty związane z leczeniem, rehabilitacją czy koniecznością zakupu leków? Udowodnij je! Razem z nami uzyskasz odszkodowanie adekwatne do rozmiaru wielu krzywd. Powołując się na doświadczenia prawników AIF Kancelaria pozwoli również rozwiązać problem dostarczenia niezbędnej dokumentacji. Wszelkie wątpliwości rozwiewamy już podczas pierwszej, darmowej konsultacji. Powiemy, jakie materiały dowodowe są niezbędne, aby Twoje postępowanie zakończyło się w zaledwie 30 dni od momentu zgłoszenia szkody!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej