Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Poniosłeś szkodę niemajątkową i myślisz, że nic Ci za to nie przysługuje? Wyprowadzamy z błędu

Codziennie słyszymy o nieszczęśliwych zdarzeniach jakim ulegają inne osoby. Oczywiście poza przerażeniem pojawia się myśl, że nas to nigdy nie spotka. Niestety, życie bywa nieprzewidywalne i najczęściej takie przykre doświadczenia zdarzają się w najmniej odpowiednich momentach. Nie każdy z nas ma specjalistyczną wiedzę, żeby wiedzieć jak wtedy odpowiednio postąpić. To jest właśnie zadanie naszych specjalistów, którzy krok po kroku przeprowadzą Cię przez cały proces dochodzenia świadczeń pieniężnych za poniesione szkody.

Poznaj czym jest zadośćuczynienie i kiedy możesz się o nie ubiegać

Jako zadośćuczynienie rozumie się świadczenia pieniężne, które przysługują poszkodowanemu kiedy odniósł on szkodę niemajątkową. Art. 445 kodeksu cywilnego mówi o tym, że zadośćuczynienia mogą domagać się osoby, jakie doznały uszkodzenia ciała rozstroju zdrowia, pozbawienia wolności, gwałtu, czy nadużycia stosunku zależności do poddania się czynowi nierządnemu. Natomiast art. 448 ukazuje, że zadośćuczynienia pieniężnego można się również domagać za naruszenie każdego dobra osobistego. Zadośćuczynienie wypłacane jest z odszkodowania OC sprawcy. W sytuacji kiedy nie można ustalić sprawcy lub nie miał on polisy szkodę zgłasza się do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Różnica między zadośćuczynieniem, a odszkodowaniem. Miej świadomość o co walczysz

Podstawową i najważniejszą różnicą jest to, że zadośćuczynienie ma na celu zrekompensowanie szkód niemajątkowych np. uszczerbek na zdrowiu, natomiast odszkodowanie ma na celu likwidację szkód majątkowych, do których można zaliczyć m.in. zniszczenie auta. Należy mieć na uwadze, że w tym samym czasie można się starać o oba świadczenia pieniężne. Celem naszej AIF Kancelarii jest pomoc w uzyskaniu godnego świadczenia pieniężnego za poniesione szkody. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawy te nie ciągnęły się w nieskończoność. Rozumiemy Twoją ciężką sytuacje i emocje, jakie Tobą targają. Jesteśmy tu dla Ciebie! Oferujemy bezpłatna konsultację, na której spokojnie wyjaśnimy Ci o co możesz walczyć i co Ci przysługuje. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu wiemy co robić, aby wysokość uzyskanego zadośćuczynienia była satysfakcjonująca.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej