Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Poradnik prawny, czyli czym jest odszkodowanie za straty niematerialne

Jak zapewne wiesz, odszkodowanie przysługuje każdemu poszkodowanemu i stanowi rekompensatę za odniesione szkody. Jego głównym zadaniem jest pokrycie wszelkich kosztów. W polskim prawie tuż obok świadczenia pieniężnego za straty materialne wyróżnia się odszkodowanie na wszelkie szkody niemające charakteru majątkowego. To właśnie ono będzie tematem naszego dzisiejszego wpisu. Zobacz, co musisz wiedzieć o tego typu rekompensacie! Zapraszamy do czytania!

Zobacz, kiedy przysługuje Ci odszkodowanie za szkody niemajątkowe

Nie każdy wie, ale odszkodowanie to szerokie pojęcie, pod którym kryją się zarówno straty materialne, jak i niemajątkowe. Pojawia się kluczowe pytanie – co dokładnie można uznać za tzw. straty moralne? Odpowiedź jest bardzo prosta! Są to wszelkie szkody mające bezpośredni wpływ na Twoją osobę. O tego typu szkodach możemy mówić w przypadku, kiedy zostanie naruszona Twoja wolność, bądź nietykalność osobista. Wiele osób boryka się z problemem nielegalnego rozpowszechnienia ich wizerunku. Takie sytuacje nie muszą, a wręcz nie powinny zostać zbagatelizowane. Oczywiście o stratach niemajątkowych mówimy również w przypadku śmierci bliskiej osoby w wypadku. Mówiąc ogólnie, są to wszystkie przypadki odbijające piętno na psychice, za które również z prawnego punktu widzenia przysługuje godna rekompensata.

Kancelaria odszkodowawcza – Twoja nieoceniona pomoc przy uzyskaniu godnej rekompensaty

Jak uzyskać odszkodowanie za straty niematerialne? Kluczowe jest skompletowanie odpowiedniej dokumentacji przedstawiającej opis zaistniałego zdarzenia. Dodatkowo należy wykazać pełen zestaw rachunków oraz faktur wskazujących na wysokość poniesionych kosztów leczenia. Pamiętaj, że w tego typu sprawach nie bez znaczenia pozostają zeznania świadków potwierdzające Twoją wersję wydarzeń. Im lepiej przygotujesz się do starania o odszkodowanie, tym bardziej zmniejszy się ryzyko, że ubezpieczyciel odmówi wypłaty rekompensaty. Bez obaw! Nie musisz sam przez to przechodzić! Nasza kancelaria odszkodowawcza służy profesjonalną pomocą prawną! W sprawach o odszkodowanie mamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na naszą skuteczność i szybkość działania! Z AIF Kancelarią odszkodowanie otrzymasz w ciągu 30 dni! Sprawdź koniecznie!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej