Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Przygotuj się do pierwszej wizyty w kancelarii odszkodowawczej. Oto kilka porad

Jeśli zamierzasz starać się o odszkodowanie, prędzej czy później czeka Cię spotkanie z prawnikiem, który w Twoim imieniu będzie pertraktował z ubezpieczycielem oraz reprezentował Cię w sądzie. Warto wiedzieć, że różne kancelarie mogą mieć odmienne sposoby na prowadzenie spraw i w każdej z nich możesz zostać zapytany o inne szczegóły dotyczące zaistniałej sytuacji. Mimo wszystko, do takiej rozmowy można się wcześniej przygotować. Dzięki temu znacznie skrócisz czas ubiegania się o odszkodowanie i sprawisz, że Twój adwokat już po pierwszym spotkaniu będzie dokładnie wiedział, jak Ci pomóc.

Dokładnie opisz wydarzenie, w wyniku którego poniosłeś szkodę

Podstawową rzeczą, o którą zapyta Cię prawnik, będzie opis zdarzenia drogowego, w jakim brałeś udział. Upewnij się więc, że pamiętasz wszystkie szczegóły istotne dla określenia wysokości świadczenia. Jeżeli masz wątpliwości co do pewnych kwestii, dobrze będzie wyjaśnić je jeszcze przed spotkaniem z adwokatem. Zastanów się również, czy w momencie wydarzenia byli obecni świadkowie i czy masz możliwość skontaktowania się z nimi. Zgromadzenie wszelkich istotnych informacji ułatwi prawnikowi ocenę szans na zdobycie oczekiwanego odszkodowania . Jeśli wcześniej próbowałeś uzyskać rekompensatę na własną rękę, również trzeba o tym wspomnieć. Nie musisz się jednak obawiać, że to zmniejszy prawdopodobieństwo otrzymania należnej sumy. W naszej Kancelarii AIF pracują doświadczeni prawnicy, którzy pomogą Ci nawet wtedy, gdy samodzielne próby nie przyniosły rezultatów.

Przygotuj jak najwięcej dokumentów potrzebnych do przygotowania wniosku

Oczywiście nie musisz mieć pełnej puli papierów już na pierwszym spotkaniu z adwokatem, ale dobrze jest wziąć ze sobą chociaż ich część. Im szybciej dasz radę je zgromadzić, tym mniej czasu zajmie sporządzenie wniosku o wypłatę świadczenia. To, jakie dokumenty będą niezbędne, zależy w dużej mierze od charakteru samej sprawy, niemniej jednak konieczne będzie zebranie wszystkiego, co jednoznacznie ukazuje winę sprawcy zdarzenia, a także rozmiar poniesionych przez Ciebie szkód. Będą to więc zdjęcia z miejsca wypadku, rachunek za naprawę samochodu, policyjna notatka urzędowa spisana zaraz po zajściu. Jeżeli w wyniku zdarzenia musiałeś podjąć leczenie, przydatne okażą się także recepty, rachunki i paragony za leki oraz wizyty u lekarzy. Na podstawie zebranych informacji prawnik będzie mógł powiedzieć, jak duże są Twoje szanse na uzyskanie odszkodowania, ile potrwa cały proces i jakiej sumy można się spodziewać.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej