Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Relacja z Gali wręczenia AIF KANCELARIA Symbolu Skutecznej Windykacji 2012

Prezes Tomasz Brusilo prezentuje Symbol Skutecznej Windykacji 201226 listopada w Teatrze Śląskim w Katowicach odbyła się uroczysta Gala wręczenia Symboli 2012 – prestiżowych wyróżnień przyznawanych przez Monitor Rynkowy, specjalny dodatek do Dziennika Gazety Prawnej.

Mamy zaszczyt poinformować, że AIF Kancelaria otrzymała z rąk Redaktora Naczelnego Monitora, Pana Jakuba Lisieckiego Symbol Skutecznej Windykacji 2012 pokonując tym samym wielu konkurentów z tej kategorii i stając się liderem w branży. Wielka Kapituła doceniła nasz profesjonalizm, efektywność w działaniu i dynamiczny rozwój.

Z wielką satysfakcją prezentujemy poniżej fotorelację z Gali.

relacja z Gali wręczenia Symboli 2012 <–  kliknij
zobacz certyfikat  <–  kliknij

Lista Laureatów Symboli 2012

AIF Kancelaria zdobyła Symbol Skutecznej Windykacji 2012Oficjalną część uroczystości rozpoczął przemówieniem Redaktor Naczelny Monitora Rynkowego Jakub Lisiecki, który nazwał zgromadzonych laureatów kwiatem polskiego biznesu i dziękował za nieoceniony wkład w rozwój rodzimej gospodarki. Przypominał, że nagrodzeni zostali wyłonieni spośród wielu firm działających w różnych branżach, a wyróżnienie oznacza, że firma stała się godnym do naśladowania Symbolem w danej dziedzinie.

Redaktor Jakub Lisiecki

Jako jedna z pierwszych firm została wyróżniona AIF Kancelaria. Wysokie jury zwróciło uwagę na nieustanny rozwój naszej firmy, sięganie po nowatorskie rozwiązania, budowanie silnej pozycji i korzystnego wizerunku na rynku, a przede wszystkim na niezwykłą skuteczność w windykowaniu należności.

Wręczenie Symboli Skutecznej Windykacji

Jesteśmy niezwykle dumni z tak prestiżowej nagrody i cieszymy się, że nasze starania zostały docenione. Dołożymy wszelkich starań, by AIF Kancelaria postała symbolem skutecznej windykacji przez kolejne lata – mówił prezes AIF Kancelarii Tomasz Brusiło, który odbierał laur.

Wręczenie Symboli Skutecznej Windykacji

W elitarnym programie Symbol 2012 Dziennika Gazety Prawnej wzięły udział firmy z całej Polski, które rywalizowały w ponad trzydziestu różnych kategoriach m.in. windykacja, samorządność, rozwój biznesu, bankowość spółdzielcza. Cieszymy się, że mogliśmy zasiąść w tak szacownym gronie.

Wręczenie Symboli Skutecznej Windykacji

Wręczenie Symboli Skutecznej Windykacji

Po oficjalnej części imprezę uświetniła swoimi występami wokalnymi aktorka Adrianna Biedrzyńska. Mimo zachrypniętego gardła artystka wypadła znakomicie śpiewając znane piosenki z lat `60-tych bawiąc i wzruszając publikę. Mottem występów Pani Biedrzyńskiej było przesłanie „ Nigdy nie jest na nic za późno”.

Wręczenie Symboli Skutecznej Windykacji - Występ Adrianny Biedrzyńskiej

Wręczenie Symboli Skutecznej Windykacji - Występ Adrianny Biedrzyńskiej

Symbol Skutecznej Windykacji 2012 jest wyrazem docenienia naszych dotychczasowych działań i osiągnięć na tle całego polskiego biznesu w branży windykacyjnej. Marka AIF Kancelaria stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Wręczenie Symboli Skutecznej Windykacji

Prezes Tomasz Brusilo prezentuje Symbol Skutecznej Windykacji 2012

Autor:

Paulina Milka

Specjalista ds. marketingu i PR

AIF Kancelaria sp. z o.o.

zobacz certyfikat  <–  kliknij

Lista Laureatów Symboli 2012

 

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej