Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Skuteczna kancelaria to gwarancja wysokiego odszkodowania

PrawnikRynek firm zajmujących się odzyskiwaniem odszkodowań z roku na rok jest coraz większy. Dzięki temu poszkodowani czują się znacznie pewniej w przypadku starcia z ubezpieczycielem, a ponadto mogą mieć pewność, że cała sprawa zostanie załatwiona szybko i profesjonalnie. Bez wątpienia niemałe znaczenie ma tutaj wiedza i doświadczenie pracowników danej firmy.

Czym powinna wyróżniać się dobra kancelaria odszkodowawcza?

Klienci najbardziej cenią indywidualne i profesjonalne podejście do swojej sprawy. Niezwykle istotną kwestią jest więc budowanie jak najlepszych relacji, by każdy poszkodowany miał pewność, że może liczyć na wsparcie. Klienci cenią sobie również prowizyjny model wynagrodzenia. Dzięki temu mogą oni czuć się bezpiecznie, nie martwić się o to, że koszty przerosną ich możliwości finansowe. Nie bez znaczenia jest również wygoda załatwiania sprawy. Ważny jest także dobry kontakt z pracownikami danej firmy. Poszkodowani powinni mieć zapewnioną możliwość kontaktu telefonicznego oraz mailowego. To wszystko daje poczucie komfortu oraz pewność, że dana sprawa zostanie załatwiona najlepiej jak to możliwe. Wśród tego typu firm na uwagę zasługuje AIF Kancelaria Odszkodowawcza, która oferuje swoje usługi już od 15 lat.

Jakie sprawy prowadzi Kancelaria?

AIF Kancelaria Odszkodowawcza działa na terenie całej Polski, a nawet i Europy. Każdą sprawą zajmują się specjaliści z zakresu prawa. Podejmują oni rozmowy z firmami ubezpieczeniowymi, które mają na celu uzyskanie, jak najwyższych świadczeń. W razie potrzeby Kancelaria świadczy również pomoc polegającą na zastępstwach procesowych, jednakże wszyscy jej pracownicy starają się załatwiać każdą sprawę w sposób polubowny.

Jakie świadczenia można uzyskać korzystając z pomocy Kancelarii?

AIF Kancelaria Odszkodowawcza pomaga w uzyskaniu wszelkich możliwych świadczeń związanych z wypadkami. Wśród nich należy wskazać chociażby odszkodowania, zadośćuczynienia, zwrot rozmaitych kosztów, a także renty. Co ważne z punktu widzenia każdego poszkodowanego, zdecydowana większość spraw, ponad 70 %, kończy się w sposób polubowny, a więc bez konieczności przeprowadzenia postępowania sądowego. Oznacza to, że klienci najczęściej uzyskują należne im świadczenia już w terminie 30 dni od chwili zgłoszenia szkody. Co jest niezwykle istotne, w każdym przypadku poszkodowanym przysługuje bezpłatna konsultacja, podczas której dowiadują się oni jakie roszczenia im przysługują.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej