Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE

TAIFUN! Trwają prace nad nowym systemem CRM i ERP do obsługi windykacji

zaawansowany informatyczny sotware do obsługi spraw TAIFUNRealizując plany wprowadzenia certyfikacji systemu ISO 9001, mając na względzie ustandaryzowanie procedur zarządzania jakością świadczonych usług przeprowadzamy inwestycję w zaawansowany informatyczny sotware do obsługi spraw windykacyjnych o nazwie TAIFUN.

System jest tworzony przez firmę o sprawdzonych referencjach w tego typu projektach IT Business Consulting Experts Sp. z o.o. (http://www.itbce.com).

Dla Klientów TAIFUN to narzędzie do komunikacji, nadzorowania postępowania oraz powiadamiania o efektach działań. Dla naszej Kancelarii TAIFUN umożliwi zwiększenie efektywności procedur windykacyjnych, automatyzację części procesów, lepsze zarządzanie zasobami ludzkimi.

W ramach projektu tworzona jest od podstaw giełda wierzytelności www.aif.com.pl – bezpłatna, ogólnodostępna, pozycjonowana w wyszukiwarkach, m.in. google. Wszyscy poznają Twojego dłużnika!

Panel do logowania dla Klientów z modułem bezpośredniej komunikacji z osobą nadzorującą postępowanie umożliwi Państwu bezpośredni nadzór nad postępowaniem windykacyjnym. Dla naszych negocjatorów to dodatkowa motywacja do efektywnego działania.

Wprowadzamy nowe automatyczne procedury skutkujące dodatkowymi korzyściami dla Klientów. Jedną z nich jest wpisanie wierzytelności w koszty uzyskania przychodu po skierowaniu sprawy do sądu (system automatycznie wygeneruje Protokół wpisania wierzytelności wraz z załącznikami dla urzędu skarbowego).

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej