Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Uzyskaj odszkodowanie OC w kilku prostych krokach! Sprawdź, co musisz zrobić

Kolizje i wypadki drogowe są codziennością. Wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do zderzenia z innym uczestnikiem ruchu drogowego. Jak powszechnie wiadomo, poszkodowanym przysługuje prawo do uzyskania odszkodowania OC, jednak w tej kwestii należy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Jakich? Dowiesz się z niniejszego wpisu! Zapraszamy do czytania!

Zobacz, jak wygląda procedura uzyskiwania odszkodowania OC

Kiedy dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia drogowego, należy podjąć odpowiednie działania. Ich brak może powodować, że odszkodowanie OC nie zostanie wypłacone. Co w takim razie zrobić? Przy niewielkich kolizjach, gdzie nie występują osoby, które odniosły uszczerbek na zdrowiu, należy spisać odpowiednie oświadczenie ze sprawcą. Pamiętaj, że nie chodzi tylko jedynie o uzyskanie jego numeru polisy ubezpieczeniowej, ale także dokładne opisanie całego zdarzenia. W kwestii wypłaty odszkodowań dla towarzystwa ubezpieczeniowego dosłownie każdy detal ma znaczenie! Doskonale jednak wiemy, że nie zawsze trafia się na uczciwego sprawcę, który jest gotowy ponieść konsekwencje swojego zachowania. Pojawia się zatem pytanie – co zrobić, kiedy sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia? Bez obaw! Nadal jest szansa, abyś dostał godne odszkodowanie OC! W tego typu przypadkach należy zawiadomić policję oraz sprawdzić, czy zaistniałą sytuację widzieli świadkowie. Wypłata świadczenia pieniężnego leży po stronie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Czas nie działa na Twoją korzyść! Z nami podejmiesz szybkie i skuteczne działania

Będąc przy temacie odszkodowania OC, nie możemy nie wspomnieć o najważniejszym! Przy uzyskiwaniu świadczeń kluczową rolę odgrywa czas! Co prawda, zgodnie z przepisami masz 3 lata na złożenie dokumentów, jednak zdecydowanie odradza się takie zwlekanie! Im później rozpoczniesz starania, tym większa szansa, że ubezpieczyciel stwierdzi, że przyczyniłeś się do zwiększenia szkody, a tym samym wypłaci o wiele niższe odszkodowanie OC. Chcesz dowiedzieć się więcej? Już teraz skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, jaką oferuje nasza AIF Kancelaria! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu odpowiednio wysokich świadczeń pieniężnych od towarzystw ubezpieczeniowych. W razie konieczności prowadzimy również negocjacje z ubezpieczycielem! Przedstaw nam swoją sytuację – zaczniemy działać już teraz!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej