Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Wypadek samochodowy – dochodzimy odszkodowania na drodze polubownej i sądowej

Na ulicach polskich miast panuje coraz większy ruch. Kierowcy spieszą się, łamią ograniczenia prędkości i nie biorą pod uwagę złych warunków pogodowych. W takich sytuacjach nie trudno o wypadek drogowy, który może być tragiczny w skutkach. Jego konsekwencją jest nie tylko zniszczone auto, ale przede wszystkim ogromne cierpienie fizyczne i rozległe obrażenia oraz urazy, których następstwa mogą ciągnąć się latami.

Uszkodzenie słuchu

AIF Kancelaria odszkodowanieKlient AIF Kancelarii w wyniku wypadku komunikacyjnego, którego nie był sprawcą, odniósł poważne obrażenia głowy i karku, ale przede wszystkim doznał głębokiego uszkodzenia słuchu spowodowanego wybuchem kurtyn powietrznych w samochodzie. W wyniku tego zdarzenia do tej pory boryka się z postępującą głuchotą i był zmuszony zakupić aparat słuchowy. Jednak cierpienia fizyczne i psychiczne oraz nakłady finansowe związane z leczeniem, które musiał ponieść, zostały wycenione przez towarzystwo ubezpieczeniowe na wyjątkowo niską i całkowicie nieadekwatną kwotę. Sfrustrowany klient próbował samodzielnie uzyskać od ubezpieczyciela należną sumę, która zrekompensowałaby jego krzywdę, jednak kolejne pisma i odwołania nie przynosiły zamierzonego efektu. Ubezpieczyciel wypłacił kilka niewielkich kwot, które w sumie nie pozwoliły nawet na zakup aparatu na dwoje uszu, nie wspominając o zadośćuczynieniu krzywd emocjonalnych.

AIF Kancelaria odszkodowanieUbezpieczyciel wycenił uszczerbek naszego Klienta tylko na 5 %, tymczasem lekarz specjalista na 30 %. AIF Kancelaria wystosowała więc do ubezpieczyciela roszczenie na kwotę przekraczającą 100 tysięcy złotych. To zdecydowanie więcej niż zaproponował ubezpieczyciel, ale tylko taka kwota może w pełni zrekompensować krzywdę Klienta, pokryje koszty aparatu słuchowego i zakupu leków oraz stanowi całkowite odszkodowanie za prawdziwy rozmiar uszczerbku na jego zdrowiu fizycznym i psychicznym.

Sprawa trafiła do sądu, a co najważniejsze, AIF Kancelaria pokryła koszty tego postępowania.

Uraz kręgosłupa

AIF KancelariaW wypadku samochodowym spowodowanym niezachowaniem bezpiecznej odległości między pojazdami został poszkodowany jeden z Klientów AIF Kancelarii. Doznał on urazu kręgosłupa, stłuczenia klatki piersiowej i żeber, w wyniku czego musiał nosić kołnierz ortopedyczny oraz poddać się zabiegom fizjoterapeutycznym. Mimo młodego wieku poszkodowanego, rehabilitacja odniosła niewielki skutek i pokrzywdzony nadal odczuwał bóle karku, miał ograniczoną ruchomość szyi i musiał prowadzić bardzo oszczędzający tryb życia. Odczuwane dolegliwości utrudniały mu codzienne funkcjonowanie, negatywnie wpływały na jego samopoczucie i ogólny stan psychiczny, tym bardziej, że utrzymywały się przez kilka miesięcy.

Ubezpieczyciel naszego Klienta wypłacił mu jedynie 2000 zł za doznaną krzywdę. Jednak taka kwota zdecydowanie nie była adekwatna biorąc pod uwagę uraz poszkodowanego, okres leczenia, jego młody wiek i wymuszoną zmianę trybu życia. Po krótkiej korespondencji AIF Kancelarii z ubezpieczycielem, naszemu Klientowi zostało wypłacone kolejne 2500 zł.

AIF KancelariaPoszkodowany nie sądził, że może uzyskać od ubezpieczyciela jakiekolwiek pieniądze, dlatego zrezygnowany i bez większej nadziei powierzał AIF Kancelarii swoją sprawę. Gdy dowiedział się, że udało się wywalczyć dla niego łącznie 4500 zł był bardzo usatysfakcjonowany.

Paulina Milka


AIF Kancelaria odszkodowanie

Jak zlecić odzyskanie odszkodowania?

ARTYKUŁY:

Wypadek samochodowy – dochodzimy odszkodowania na drodze polubownej i sądowej

Wypadek samochodowy – można dojść do porozumienia z ubezpieczycielem

Zostałeś potrącony przez samochód? A może ktoś wjechał w Twój motocykl? – uzyskaj odszkodowanie

Gdy w wypadku umiera ktoś bliski

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej