Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Zaniżone odszkodowanie po wypadku. Co robić, jeśli nie zgadzamy się z wyceną?

Wycena szkody przygotowana przez ubezpieczyciela rzadko kiedy bywa satysfakcjonująca. Zazwyczaj nie wystarcza na pokrycie nawet połowy strat, powstałych w wypadku drogowym. Bywa, że towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają wartość pojazdu i cen powypadkowych usług naprawczych, co skutkuje zbyt niską wyceną. Jest na to sposób!

Uważaj na pierwszą wycenę ubezpieczyciela. Nie akceptuj jej, jeśli jest niekorzystna

Uszkodzony samochód wymaga naprawy, której koszt powinien pokryć ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Po przeanalizowaniu sprawy przygotowuje on propozycję kwoty, jaką może wypłacić poszkodowanemu. Często jest ona dużo niższa, niż ta należna. Jeśli miałeś szkodę na pojeździe i czekają Cię negocjacje z ubezpieczycielem, nie gódź się na pierwszą lepszą wycenę. Może się bowiem okazać, ze przysługują Ci znacznie większe pieniądze.

Gdy ubezpieczyciel zaoferuje nieadekwatną wycenę szkody z OC, możesz napisać odwołanie. Zawierając w nim odpowiednie uzasadnienie i wiarygodny kosztorys naprawy, masz realną szansę na wypłatę wyższej kwoty! Prawnicy AIF Kancelarii pomogą Ci w sporządzeniu poprawnego odwołania od decyzji ubezpieczyciela oraz uzyskają dla Ciebie godne odszkodowanie po wypadku. Pozwól, że przeanalizujemy Twoją sprawę i zaproponujemy korzystne rozwiązanie!

Pomagamy w uzyskaniu wysokiego odszkodowania z OC sprawcy wypadku

W sytuacji, kiedy ubezpieczyciel wypłacił już odszkodowanie powypadkowe i zachodzi podejrzenie, że zostało ono zaniżone, można spróbować uzyskać tzw. dopłatę do zaniżonego odszkodowania. Taka możliwość istnieje, gdy mowa o szkodach częściowych, jak i całkowitych. Jest to jednak ostateczność i zdecydowanie lepiej zawczasu odwołać się od decyzji ubezpieczyciela, nie przyjmując nieuczciwej propozycji. Dla pewności, że odszkodowanie po wypadku zostanie wypłacone terminowo i w takiej kwocie, jaka rzeczywiście przysługuje poszkodowanemu, warto skorzystać z pomocy prawników. AIF Kancelaria podejmie się działań w tym zakresie. Dochodzimy roszczeń odszkodowawczych z najwyższą skutecznością!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej