Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Złamanie nasady bliższej kości ramiennej. Kiedy należy Ci się odszkodowanie?

Uszkodzenie barku, w tym złamanie nasady bliższej kości ramiennej, to jedna z najpopularniejszych kontuzji, jakiej można nabawić się podczas uprawiania sportu czy po wypadkach komunikacyjnych. Należysz do osób, które podczas splotu niefortunnych zdarzeń doznały tego typu urazu? Powinieneś poznać okoliczności, w jakich możesz uzyskać odszkodowanie. W tym artykule omówimy wszystkie priorytetowe w tym temacie aspekty. Przeczytaj i zdobądź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

O tym musisz pamiętać, jeżeli planujesz ubiegać się o odszkodowanie

Odszkodowanie za urazy mechaniczne ciała to temat niezwykle skomplikowany. Nie będziemy Cię wprowadzać w błąd. Złamanie nasady bliższej kości ramiennej, mimo swojej powszechności, nie będzie tutaj żadnym wyjątkiem. Do uzyskania tego typu świadczeń musisz być przede wszystkim kompleksowo przygotowany. Jako doświadczona kancelaria odszkodowawcza polecamy już od początku procesu leczenia kompletować całą dokumentację medyczną. Nawet najdrobniejsza i z pozoru mało istotna notka lekarza specjalisty może mieć tutaj kolosalne znaczenie odnośnie nie tylko kwestii wysokości odszkodowania, ale również samego przyznania pieniędzy z tytułu takiego uszczerbku na zdrowiu. Możesz być pewny, że towarzystwo ubezpieczeniowe przeanalizuje niemal każdą możliwą opcje. To właśnie skrupulatne podejście do tematu takich podmiotów sprawia, że odszkodowanie za złamanie nasady bliższej kości ramiennej wymaga od Ciebie przedstawienia maksymalnie szczegółowego materiału dowodowego. Pamiętaj, że zawsze leży to w kwestii osoby poszkodowanej.

Czas nie będzie grał na Twoją korzyść. Chcąc dostać wysokie odszkodowanie, działaj szybko!

Z własnego doświadczenia wiemy, że kluczowe znaczenie w staraniu się o odszkodowanie będzie miał czas zgłoszenia szkody na osobie. Postaraj się nie odwlekać takiego wniosku. Z niezwykle prostego powodu – im później zgłosisz złamanie nasady bliższej kości ramiennej w towarzystwie ubezpieczeniowym, tym mniejsza szansa na uzyskanie atrakcyjnego świadczenia. I taka zasada obowiązuje przy wszystkich urazach mechanicznych na ciele człowieka. Chwile po wypadku masz do czynienia z najwyższym poziomem uszczerbku na zdrowiu. Później jest on niższy i adekwatnie do jego stopnia maleje wypłata świadczenia. Oczywiście mowa tutaj o zadowalającej z punktu widzenia poszkodowanego kwocie.

W trakcie leczenia może dojść do komplikacji, powikłań oraz przedłużania się procesu dochodzenia do zdrowia pacjenta. W jaki sposób wpływa to na odszkodowanie i wysokość świadczenia? Już Ci tłumaczymy! Wyżej wymienione sytuacje są jak najbardziej normalne. Każdy uraz niesie za sobą bowiem ryzyko powikłań. Złamanie nasady bliższej kości ramiennej niesie ryzyko chociażby ucisku nerwów lub naczyń, całkowite uszkodzenie nerwów, zaburzenie funkcji ruchowych oraz zaburzenie układu poszczególnych mięśni. Im bardziej skomplikowany problem, tym świadczenie wypłacane na konto poszkodowanego powinno być wyższe. Profesjonalne podejście do tego trudnego tematu sprawi, że możesz zyskać atrakcyjne odszkodowanie. Czy warto więc samemu ubiegać się o środki z towarzystwa ubezpieczeniowego?

Doświadczona kancelaria odszkodowawcza a Twoje świadczenie za wypadek

Odpowiedź na wcześniej postawione pytanie musi być negatywna! Doświadczeni specjaliści z naszej AIF Kancelarii kompleksowo pomogą Ci w dopełnieniu wszystkich formalności, jakie będą związane z ubieganiem się o tego typu świadczenia. Szczegółowa znajomość prawa oraz przepisów w takich przypadkach będzie dla Ciebie nieocenioną zaletą. Pomagamy również w doskonałym przygotowaniu się do procesu uzyskiwania odszkodowania za złamanie nasady bliższej kości ramiennej. Działając samodzielnie, możesz łatwo wpaść w jedną z wielu pułapek, jakie są zastawione przez liczne towarzystwa ubezpieczeniowe. Działając z nami omijasz je szerokim łukiem.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Jak duże doświadczenie posiada AIF Kancelaria w ubieganiu się o odszkodowanie?

W branży odszkodowawczej działamy już od wielu lat. W tym czasie na swoim koncie mamy naprawdę wiele pozytywnie rozpatrzonych spraw o odszkodowanie. Złamanie nasady bliższej kości ramiennej również mieści się w naszych kompetencjach. O naszym doświadczeniu przekonasz się już podczas pierwszego spotkania, gdzie kompleksowo krok po kroku przeprowadzimy Cię po całej procedurze.

#2 Ile może wynieść odszkodowanie za złamanie nasady bliższej kości ramiennej?

W przypadku tego typu świadczeń nie ma mowy o szablonach cenników czy taryfikatorów. Do każdego zgłaszanego problemu towarzystwo ubezpieczeniowe podchodzi w sposób maksymalnie indywidualny. Czas zgłoszenia uszkodzenia, jego poziom zaawansowania oraz straty, jakie osoba poszkodowana odniosła – to wszystko ma kolosalne znaczenie w kwestii wysokości świadczenia.

#3 Kto poprowadzi moją sprawę o odszkodowanie z ramienia AIF Kancelaria?

Do dyspozycji otrzymasz doświadczonego prawnika. Nasza kancelaria odszkodowawcza posiada grupę wykwalifikowanych specjalistów, którzy na swoim koncie posiadają wiele spektakularnych sukcesów w branży odszkodowawczej. Taka osoba pomoże Ci uzyskać atrakcyjne świadczenie.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej