Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Zobacz, dlaczego odszkodowanie warto uzyskać z pomocą kancelarii odszkodowawczej

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że staranie się o odszkodowanie nie należy do najłatwiejszych. Na poszkodowanego nakładany jest obowiązek dostarczenia wszystkich dokumentów, które jak się okazuje, nie zawsze pomagają w uzyskaniu godnej rekompensaty za odniesione szkody. Właśnie dlatego w sprawach o odszkodowanie zaleca się skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej! W czym możemy Ci pomóc? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Niskie odszkodowanie? Poznaj powody, dla których ubezpieczyciel zaniżył kwotę

Na samym wstępie wyjaśnijmy, dlaczego towarzystwa ubezpieczeniowe nie zawsze decydują się na wypłatę odszkodowania bądź zaniżają jego kwotę? Powodów może być wiele, jednak my omówimy dwa najczęstsze. Pierwszym czynnikiem, który przyczynia się do zaniżenia odszkodowania, są dokumenty. Musisz mieć świadomość, że muszą być one kompletne! Brak faktur, rachunków i opinii rzeczoznawcy powoduje, że ubezpieczyciel może zaniżyć rozmiar szkody. Kolejnym czynnikiem, który ma wpływ na uzyskane odszkodowanie, jest czas! Zgodnie z przepisami poszkodowany ma 3 lata na złożenie dokumentów. Warto jednak mieć na uwadze, że każdy dzień zwłoki zwiększa prawdopodobieństwo, że towarzystwo ubezpieczeniowe stwierdzi, że przyczyniłeś się do zwiększenia szkody. Przy sprawach o odszkodowanie zależność jest bardzo prosta – im szybciej rozpoczniesz starania, tym większa szansa na godne świadczenie pieniężne!

Jeśli wysokie odszkodowanie, to tylko z AIF Kancelarią! Postaw na naszą skuteczność

Czas odpowiedzieć na pytanie, dlaczego kancelaria odszkodowawcza okazuje się niezbędna? Wszystkim poszkodowanym pomaga w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, ale nie tylko! W przypadku wypłaty zbyt niskiego odszkodowania lub całkowitej odmowy zajmie się przygotowaniem odwołania! Wysoce wykwalifikowani adwokaci prowadzą również negocjacje z ubezpieczycielami. Głównym celem jest skierowanie rozmowy na odpowiednie tory, aby uzyskać dla poszkodowanych Klientów, jak najdogodniejszego rozwiązanie sprawy. Nasza AIF Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, o czym możesz przekonać się już teraz! Nie działaj sam i nie zgadzaj się na niesprawiedliwą wycenę! Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej