Bezpłatna infolinia: 535 707 333 Bezpłatne zgłoszenie ON-LINE
AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

 • brak wstępnych kosztów
 • stały wgląd do sprawy przez panel klienta
 • odszkodowanie za szkodę rzeczową i osobową
 • działamy na terenie całej Polski i za granicą

zwrot 100%
wydatków na leczenie

AIF Kancelaria

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

 • zwrot 100% wydatków na leczenie
 • w 30 dni odzyskasz odszkodowanie
 • posiadamy 12 lat doświadczenia
 • wynagrodzenie wyłącznie za efekty

w 30 dni
odzyskasz odszkodowanie

AIF Kancelaria

Zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

 • bezpłatna reprezentacja prawnika
 • wysoka rekompensata za ból i cierpienie
 • rozliczenie tylko za uzyskany efekt
 • uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia w 30 dni

wynagrodzenie
wyłącznie za efekty

Dowiedz się jak uzyskać zadośćuczynienie i jakie dokumenty przygotować

Jak zapewne wiesz, poza odszkodowaniem mającym na celu pokrycie wszelkich szkód materialnych przysługuje Ci również zadośćuczynienie. Jego zadaniem jest rekompensata doznanych krzywd natury psychicznej. Uzyskanie go wiąże się z koniecznością spełnienia pewnych warunków, a także rzetelnym przygotowaniem wszystkich dokumentów. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki wpis, w którym omówimy niezbędne kwestie prawne dotyczące zadośćuczynienia. Czytaj dalej i sprawdź, czego nie możesz przeoczyć!

Dopnij wszystkie kwestie formalne i uzyskaj godne zadośćuczynienie, na jakie zasługujesz

Na samym wstępie musimy zaznaczyć, że zadośćuczynienie ma charakter jednorazowy i przede wszystkim indywidualny. W przepisach nie zostały uwzględnione jakiekolwiek informacje odnośnie przyznawanych kwot. Musisz mieć świadomość, że najważniejsze jest rzetelne ocenienie rozmiaru doznanych krzywd, które mogą być różne w zależności od zaistniałej sytuacji. Kwota przyznana w ramach zadośćuczynienia zależy od wielu czynników, które nieco szerzej omówiliśmy w naszym poprzednim artykule, jaki znajdziesz pod adresem https://www.tuodszkodowania.pl/aktualnosci/sprawdz-na-jak-wysokie-zadoscuczynienie-mozesz-liczyc-wyjasniamy-kilka-kwestii-prawnych/. Przejdźmy do wskazania najważniejszych dokumentów, jakie musisz przygotować. Zaleca się, aby znalazła się wśród nich pełna dokumentacja medyczna wskazująca na doznany uszczerbek na zdrowiu. To jednak nie wszystko! Przy zadośćuczynieniu, które pokrywa cierpienie psychiczne, przydatna będzie opinia psychologa wskazująca na aktualny stan osoby poszkodowanej.

Nie działaj sam! U boku specjalistów zadośćuczynienie uzyskasz szybciej, niż myślisz

Będąc przy zadośćuczynieniu, musimy także wskazać, kto może się o nie starać. Poza osobami poszkodowanymi prawo to przysługuje także rodzinie, która w wypadku straciła bliską osobę. Zadośćuczynienie, aby jego kwota była zadowalająca, wymaga przede wszystkim skrupulatności. Kompletując dokumenty, nie można pominąć żadnego, nawet najmniejszego szczegółu. Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność, że podejmujesz prawidłowe czynności, zdecyduj się na pomoc naszych adwokatów z AIF Kancelarii. Posiadamy długoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych. Co więcej, wyróżnia nas empatia na najwyższym poziomie. Doskonale wiemy, że dla niektórych poszkodowanych zaistniałe wydarzenia wywołują skrajne emocje. Stąd też to właśnie my zajmiemy się dokładnym przygotowaniem wszystkich kwestii i godnym reprezentowaniem Twojego stanowiska przed towarzystwem ubezpieczeniowym. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej i przekonaj się, że nie musisz samodzielnie stawiać czoła wszystkim formalnością prawnym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej